marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
StasiekS    73

Edzia nie przesadzaj. Matura nie jest trudna do zdania. Z średnim wykształceniem większe są szanse na pracę, a możesz i studiować zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A do czego nie jesteś? I bez matury trudniej będzie ci znaleźć pracę w zawodzie żona bo teraz pracodawcy mają też wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Do wsztystkiego co ma sens :rolleyes:

jak będzie mnie miał chcieć to bez matury czy z !!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie ma to jak optymistyczne podejście do życia i jasno obrany cel w życiu. I dlaczego masz nick "EDEK18" bo pewnie to interesuję dużo część forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

:P

Ponieważ chciałam się podać za mężczyzne,ale mam za małą wiedze i za mało sprytna jestem :rolleyes: i jak by się trzeba było wypowiedzieć to jako mężczyzna nie zły ciapek ze mnie by był bez wiedzowy :P więc nik zostawiłam,bo mi się podobał i tak jestem Edzia no a tak naprawdę co większośc wie Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Spryciula. Dlaczego lubisz rolnictwo? Mieszkasz chyba w mieście, ze wsią masz mało coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

To,że mało mam z nią wspólnego nie przeszkadza w tym by ją lubic :P

Jak chce to 10 minut autobusem i już jestem na wsi gdzie mam babcie i przyjaciółke :rolleyes: tam się mam okazje napatrzeć na sprawy traktorowe i inne tym podobne rzeczy :P Lubie i już...przyjemność mi sprawia kiedy widze w mieście na ulicy przypadkiem jakieś Lamborghini,lubie oglądać zdjęcia z tym związane,a kiedy jade ze znajoymi i przejeżdża traktor to lubie zgadywać jaki to dla znajomych czasem to dziwne,ale to mi robi przyjemność im nie musi :) Ci którzy chcą być ze mną blisko nie przeszkadza im to :) Dużo osób wie,ze moi marzeniem jest pojeździć traktorem :) i pewnie jak bym kontynuowała nauka w starej szkole to miała bym na to prawko mimo,że mogło by mi sie nie przydać:) Byłam na agro show wiec tam się napatrzyłam poprostu za wszystkie czasy...nie zapomniana wycieczka :P i przede wszystkim ilu rolników poznałam to chyba każdy był prze sympatyczny na swój sposób...same plusy :P jak bym miała takiego chłopaka to pewnie nie zamkła bym sie na wiedze na temat rolnictwa. No,a że na pulpicie widnieje traktor to już nie wspomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Brawo. Ale ty lubisz tylko "teorię" związaną z rolnictwem. Nie spraktykowałaś tego na pewnie na własnej skórze, nie wiesz pewnie co to znaczy być na polu przez cały dzień, wstawać o 5 czy 6 i kończyć robotę o północy. I szukasz chłopaka ze wsi tylko po to żeby być bliżej swojego "hobby"?

Jak tak lubisz traktory i inny sprzęt to dlaczego nie wypowiadasz się w tematach z tym związanych? Nikt Cię nie za nie ochrzani a mili Panowie jeszcze ci wytłumaczą różne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Bo nie jest powiedziane,że ja bym to robiła wstawała o tej 5 i kończyła o północy,może starała bym się pomóc,a może bym tylko żyła z kimś kto to robi...ja tego nie wiem. Nie szukam,bo ja się będzie miał znaleść to raczej przypadkiem :rolleyes: i już powiedziałam poznałam kilku takich i są przesympatyczni i dlatego mnie do nich ciągnie.

Może nie mam potrzeby wkraczać w inne tematy :P też jestem dzik,a co :P Na żywo jest lepiej pooglądać i jak ktoś coś powie na ten temat i może ja coś wtedy zapamiętam jeśli ze chce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jak będziesz miła to cię zaproszą i pokażą swoje maszyny i z przyjemnością opowiedzą o nich.

Każdy rolnik jest miły dla w miarę ładnych dziewczyn z miasta które z nim rozmawiają o rolnictwie. Jest to dla nich nowość, zaskoczenie i chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Pomieszkaj na wsi przez dłuższy czas to przekonasz się jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No jak to brat mówi...idź ty na wieś,bo tam pasujesz :P może coś w tym jest jak inni tak mówią.. nie przecze,mogę iść :P jak tylko się nadarzy okazja :rolleyes: dziękuje za miłe pogaduchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No inni się nie obijają jak ja :rolleyes: mają mniej czasu na przyjemność pisania tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Oj tam mniej czasu. Jest zima. Cały dzień chyba nie odśnieżają podwórka. I nie obijasz się sama. Też należy do grupy obijaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tez bym sie chetnie po obijajal ale nie ma kiedy :P.. to jst jedyna pora w roku chyba kiedy na wsi jest malo roboty tylko co dzinne prace .. ja niesetety nie mam takowego odpoczynku pracuje po 11 godzin co dzinnie ale jest cel jest warto :rolleyes:.. dawno mnie tu nie bylo cos sie wydarzylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Ja wam poprostu nie chce przeszkadzac swoimi nie mądrymi postami w rozmowie :P Lepiej posłuchac (poczytac) kogoś jak mądrze prawi , niz wsadzac swoje nic nie warte pół zdania :P chociaz itak wsadzam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Panowie nie wstydzić się. Póki Ewelina nie ma chłopaka i ma czas na forum to pytać, rozmawiać itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

żeby to przynajmniej bliżej mieszkała :rolleyes: musiałbym GPS kupić żeby przez całą Polskę przejechać :P


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Już trzeba od razu jechać. Pogadać przez sieć także można.

 

A ty Damian ciągle zbierasz na mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja się nie wstydzę , ale co Ja tam taki :P Ja nawet "temata nawijac " nie umiem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj