marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

z tym tekstem o te ładniejsze dziewczyny to nawet nie wypada tak powiedzieć. kultura się kłania :blink:

 

 

Kultura kulturą a poczucie humoru poczuciem humoru :P

Czasem jedno z drugim poprostu nie moze isc w parze ...

 

nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A Ja uważam że to właśnie obciach walić tak głupie teksty.NO to ani troche nie jest śmieszne. nie obrażajcie samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Ja bym takiego tekstu nigdy nie walnął

Ale to już brak szacunku wg mnie ale niektóre są takie że lubią takie texty :blink:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No i co komu po takiej dziewczynie która na tak mało taktowny tekst zareaguje pozytywnie? Nie Podryw Nie Dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Już nie przesadzajcie z brakiem kultury i szacunkiem. Jak powiesz taki tekst o odpowiednim czasie i odpowiednia to prawie każda potraktuje to jako żart. Oczywiście jeśli nie przesadzasz z takimi tekstami. I nie traktujcie ładnych dziewczyn jak boginie. One także mają poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No dokładnie :D

trochę L U Z U ;)

 

Z resztą gdyby dobrze zaintonowany zart dziewczyna potraktowała na powaznie to musiało by byc z nią cos nie tak :) albo musiała by byc jakas "dzika" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dzika nie koniecznie ale życie z nią nie byłoby wesołe. Zastanawiam się jak zachowują się faceci z tego forum wobec ładnych dziewczyn? Obsypujecie je komplementami na start czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

StasiekS. a ile ty masz lat? bo do pownego wieku chłopcy preferują właśnie takie tak zwane Końskie zaloty, taki tekst owszem jako żart czemu nie kiedyś jak miałem 16-18 lat mniej powagi to zdażało mi się coś takiego walnąć bez żadnych przykrych konsekwencji ale na podryw z taka głupia gadką to raczej nie ma szans i mam tu na myśli jakieś poważne dziewczyny-kobiety, konsensus z tego taki że żarty żartami a zdobycie dziewczyny to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No już niedługo 21. Ale dlaczego nie można połączyć powagi z humorem. Oczywiście że jeśli wyczujesz że dziewczyna sobie nie pozwoli na takie teksty to wtedy wiadomo że tego się nie mówi. Ale jak ma poczucie humoru i zrobisz to fajnie to będzie się z tego śmiała i to wyjdzie na twoją korzyść. Ten tekst to był także przykładowy. Możesz użyć gry słów itd. Nie mówię żeby takimi tekstami przesadzać bo sam napisałeś co to oznacza. Ja np. nie chciałbym być z kobietą która boi się powiedzieć czegoś bo się boi mojej reakcji. Trochę luzu panowie i nie grać na siłę poważnych facetów. Kobieta to także człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No fakt faktem tylko zrozum tego człowieka :) dziś się z czegoś śmieje a jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tego człowieka nie da się zrozumieć. Trzeba być po prostu sobą i nic więcej. Im więcej kombinujesz tym gorzej dla ciebie. I pod żadnym pozorem się nie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech kurcze normalne ze nie wyjedziesz z takim tekstem do zarabistej panny ktora jest super powazna i wszystko bierze na serio :) ale generalnie nie chodzi tylko o ten tekst... to taki przyklad poprostu tzreba czasem pozwolic sobie na odrobine jak to ktos powiedzial ''braku kultury'' by sie dziewczyna usmiechnęła;) ja moze mam troche nature jajcarza i dlatego na takie teksty zadna sie nie obraza a wrecz przeciwnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak my mozemy je zrozumiec jak one same siebie nie rozumieja, wiec w tej kwesti jestesmy na przegranej pozycji .. co do zartow to zalezy jak mowicie w jakim czasie sie to powie bo nie zawsze wypada zartowac.

a po drugie jak by ktorys polecial do laski z tekstem "dajesz od razu czy trzeba z toba chodzic" i by wam odpowiedziala "daje od razu idziemy do mnie czy do ciebie" to by wiekszosc pewnie zagiela i nie wiedziala co zrobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dokładnie Damian , nie ma nic gorszego niż sypnąć żartem z którego nikt się nie zaśmieje (sytuacja/czas ;)

 

A co do tego "zagięcia" to jest kwestia czy potraktowała by to serio czy odpowiedziała zartem na zart :)

 

Ja mam taką naturę ze jestem często przekorny i dalej ciągnąłbym tą "luźną" pogawędkę (będąc na miejscu głównego bohatera :P ) czyli rzuciłbym równie zaskakujący tekst typu : " Ani do mnie ani do Ciebie - tam stoi moje przestronne "Tiko deluxe" , idziesz ? "

 

Tylko błagam panowie nie bierzcie tego serio , że Ja takie praktyki stosuję albo ze to mój sposób na podryw . To poprostu dobry sposób zeby w kilka minut czegos się dowiedziec o poczuciu humoru potencjalnej ofiary podrywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

A pamięta ktoś jeszcze Zenona w tym temacie?? Ten to dopiero miał sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A kto to bierze na serio? To są luźne gadki.

 

 

Uwierz ze zdarzali się tacy :)

 

 

Mi się coś kojazy "paradoks zenona" ale sam Zenon ? nie pamiętam niestety :) może ktoś przypomni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Taki prowokator. Wódkę Finlandię nazwał Filadelfią. Od początku było widać, że robi sobie jaja, ale większość próbowała mu pomóc na poważnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj