marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

@casemxu125- racja ;)

 

@dejmondsamwdolinie - nie ryzykowałbym tym tekstem podrywac dziewczyn , ale jesli trafi sie na kogos z poczuciem humoru to "why not ?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

nawet jak się trafi na taką z poczuciem humoru to lepiej nie wyjeżdżać z takim tekstem bo to nie wróży nic dobrego.. ;)


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ale chłopaki ta piosenka to szczera prawda, więc nie wiem czemu tak się burzycie co do jej tekstu, my zawsze z kumplami ją śpiewamy jak troche wypijemy ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stary się robię 92 już pełnoletni.. ;) Ja Wam powiem, że kobieta nie taka straszna, jak j a malują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

heh ... Ja tam jestem zdania ze jak dwoje ludzi pasuje do siebie to nawet takim pytaniem zadna ze stron nie byłaby znudzona ;)

 

Być moze niepoprawny romantyk (czy cos ) ze mnie :)

 

@casemxu125 w takim razie jakim pytaniem preferujesz zacząć rozmowę z dziewczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

każdy jest romantykiem.. :)

 

oj nie mam jakiegoś stałego pytania ;) po prostu trzeba być otwartym w stosunku do dziewczyny i tyle. nie robić z siebie głupka zadawając np głupie pytania.


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nie kazdy ... albo kazdy ale niektórzy skutecznie to ukrywają :)

 

No własnie o to chodzi :) zeby nie zadac pierwszego pytania które na starcie moze zrobic z chłopaka idiotę :(

 

Dobra chłopaki itak nie opracujemy uniwersalnej instrukcji podrywu ;)

 

Ja się poddaję i idę na żywioł :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Czy któryś z was obił kiedyś ryja swojemu Teściowi bądz szwagrowi znaczy się ojcu i bratu waszej dziewczyny? i co o tym s ądzicie dodam że goście sobie dobrze potrafią nagrabić,(menele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Mi się nie zdarzyło i nie słyszałem o takim przypadku w mojej okolicy :P

 

Jedynie zdarzyło Mi się "przepic" dwóch szwagrów ale to inna bajka ;[

 

@Janusz20 a znasz taki przypadek ? jesli tak to co na to dziewczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

u mnie za płotem była taka akcja dzien przed slubem przyszły zienc przyjechał do tesciów i zaczał popijac z teściem gadu gadu  po paru godz treśc wpierdal dostał i to porzadny hehehe ale o co poszło do dzis nikt nie wie ale za to na drugi dzien (wesele)wszystkie prezenty teściowa zabrała i nic nie dala i tak odrazu sie wyprowadzili i do dzisiaj się matka z córka sadzi bo ojciec zmarł (ojciec panny młodej)i o spadek idze ciągle hehehe mam porzadnie rabnietych sasiadów a ta kiedyś panna młoda to spoko kobita a z jej męzem to ost nawet pilismy (on i moi wujowie razem do szkoly chodzili) :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Pany, skoro tacy aktywni jesteście w temacie to pomóżcie mi ;[

 

 

Co pojadę na imp z koleżanką to jest jej były i ona do niego leci, teraz planuje tam jechać gdzie go nie będzie, ale pomóżcie jak ją wyrwać zeby zaczęła go olewać? :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

to skoro leci do byłego to do ciebie nic nie czuje (o kurde jakie to romantyczne ;[) :P porozmawiaj z nią i będziesz wiedział na czym stoisz..


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Na tym stoję że są przyjaciółmi, a ze mną jednak na te imp chce jeździć...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

miałem podobnie niby miało być piekneia dostałem takiego kopa że wedlem nie nie warta zachodu zabawa...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

czyli ma cię za taksiarza. ty ją wozisz na imprezy a ona do niego leci?? ach te kobiety je nie da się zrozumieć... :P


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Właśnie znam ją od roku i wygląda na poważną, jeżeli takie dziewczyny jak ona się takie zaczynają robić jak piszesz to zaczynam się bać :P

 

 

 

Wiedziałem ze tak napiszecie ;[


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj