marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Ja bylem u swojej pogadac jakos nic nie wyniklo z tego .. wczoraj u niej bylem i kazalem jej sie zastanowci czego chce i ze jak sobie to przemysli to niech da mi znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh ... rok temu miałem coś podobnego z swoją byłą B) tylko nie zaczeło się 1 wrzesnia a trochę później . Zaczeła poprostu się ode mnie odsuwac , mało pisała , o kazdą drobnostkę miała pretensję nawet ze do niej napisałem :) oj co Ja wtedy przezywałem to wolę sobie nie przypominac B)

 

Doszło do tego ,że zaczęła mnie unikac ... np. gdy przyjezdzałem pod szkołę po siostrę to ona albo się chowała za szkołą albo nie wychodziła , nie dała się nawet podwiezc ... dowiedziałem się ze zaczełą chodzic z "kolegami" na wódkę :) byłem bardzo wkur.. i zrezygnowany , bardzo mi na niej zalezało a ona pamiętam napiasała cos w stylu ze musi posłuchac swojego serca ... jak się póżniej dowiedziałem słuchała ludzi i ich opini a nie swojego zasranego serca .

 

Męczyłem się tak od dokładnie 11 wrzesnia do mniejwięcej konca roku , pisałem różne głupie desperackie sms do niej , zeby cos się w niej ruszyło zeby zrozumiała a ona nic ...

 

W pierwszy dzien nowego roku napisała "co słychac ?" dopwiedziała się ze swietnie się bawiłem z pewną kolezanką (jeszcze barwniej opisał jej to mój dobry kolega ) i żal jej d*pę ścisnąl :) pisała ze skoro ja juz zapomniałem o niej to nie bedzie znów wchodziła w moje zycie ... wtedy jeszcze chciałem zeby wróciła ale ona wiedziała ze mnie kocha ale wrócic nie mogła .

 

całą wiosnę co jakis czas do niej pisałem i zawsze nic dobrego z tego nie wychodziło bo zachaczalismy o temat dlaczego mnie zuciła ...

 

Dopiero w maju siostra zaprosiła ją na swoją 18 na której rzecz jasna byłem Ja ...

Miałem jak to ktos okreslił wczesniej "wyjeb*ne na miłosc" i nie robiła na mnie jej obecnosc wrazenia . Jednakże ona poszła na spacer i powidziała naszej dobrej kolezance ze idzie i jak ja chce to niech idę ją dogonic zeby porozmawiac , poszedłem a ona zapłakana chciała isc do domu bo rzekomo tu nie pasuje - nie póściłem jej ...

wrócilismy na imprezę , posiedzieli osobno , później poszli na drugi dłuższy spacer rzekomo wszystko sobie wytłumaczyć , zmoklismy jak cholera , schronuilismy się u mnie w tunelu foliowym (było jak kiedys przytulalismy się i wogóle) . Zapytała czy jej przebacze powiedziałem ze muszę to przemyslec ...

 

Po jakichs 2 tyg pisania z nią czułem ,że nie potrafię już z nią byc i ze nie umiem jej wybaczyc :) gdy jej to oznajmiłem wpadła w szał - zaczeła mnie wyzywac itp. nawet jej kolezanka napisała do mnie "cos ty jej zrobił nawet nie wiesz ilu chłopaków mogła miec a itak wybrała Ciebie" - Ja się wnerwiłem napisałem jej zeby się odpier...

 

Na tym skonczyło się wszystko.

 

Paradoksalnie ona jest teraz z chłopakiem młodszym od niej w dodatku moim sąsiadem a poznali się własnie na tej 18 mojej siostry - teraz mam wroga nawet w sąsiedzie z którym kiedyś można było "konie krasc" .

 

 

Takie jest życie , teraz mam uraz (tak mysle) bo nie umiem pokochac zadnej dziewczyny

i jej zaufac :)

 

P.S. przepraszam ze się rozpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pier** koleżanki. Zagazować nic więcej. Jeszcze pretensje jak olejesz. A jak laska cie oleje to koleżanki ją oh ah a olej ty to cię zgnoją równo... B) B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@pawlus224 ja tez mam a raczej mialem z tym sąsiadem nei odzywamy się a kiedys codziennie bawilismy sie jak bylismy mali itp byl przyjaciel a teraz to nawet sie nie odzywamy , te kolezanki najgorsze jak jest dobrze to nic ale jak cos zrobisz olejesz laske to zabily by


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKOP    2

Zazdroszczę swojemu bykowi ma 35 krów 15 jałówek czego może chcieć więcej oprócz pysznej trawki. Żadnej konkurencji B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no byczki mają dobrze , tyle lasek i to wszytkie na miejscu albo za scianą , nie tlucze sie po imprezach B) ale jak by nie bylo imprez to nie wiem jak by to bylo hehe


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh ale z drugiej strony byk nie ma wyboru - brzydka krowina czy jurna jałówka musi swoje zrobić B) nie chcielibyście chyba zeby tak wam ktos kazał z tą z tamtą B)

 

Ale porównanie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No widzę ciekawe tematy tu macie. Gratuluję Pawlusowi za odważne decyzje które podjął. Inni panowie powinni brać z ciebie przykład bo już rzadko zdarzają się panowie z "jajami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja poprostu nie umiem okłamywac siebie :) nie będe męczył kogoś i siebie , każdy ma swoje sumienie .

 

I mówcie mi Paweł albo Pawełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pawełek hmm to mi kogoś przypomina :) To niech będzie Paweł bo to też niezbyt przyjemna przygoda była


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no i po ptokach :D

 

nie ma co czasu marnować :D

Koło takiej Sylwii się kręcę może coś wyjdzie :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

to szczescia @MarioS u mnie dobrze teraz to same piszą :D zobaczymy co z tego bedzie zycze szczescia wszytkim w sprawach kobiecych


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Pawełek hmm to mi kogoś przypomina :D To niech będzie Paweł bo to też niezbyt przyjemna przygoda była

 

 

To względnie może być "Mazi" albo "Mazuś" :huh:

 

no a u mnie cisza nie widać potencjalnych ofiar mojego uroku osobistego na horyzoncie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

co tutaj tak cicho nie wierze ze nikt nie ma milosnych klopotów lub innych spraw związanych z dziewczynami , w zniwa tez tu pusto bylo ale teraz jak troche mniej roboty to powinno dudnic tu jak kiedys , @ursusCzesio czego sie nic nie odzywasz bez Cb jakos tu pusto :blink: pozdrawiam wszytkich :huh:


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jakos nie mam ochoty na podryw narazie.. Ale chyba zaczne bajerować z taka jedna Nikolą :huh: Poznałem 2 miesiace temu ją. A dzis byłem kościele na ślubie :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja mam maly problem ze sowja to znaczy mialem bo juz nie jestesmy razem.. i jeszcze mnie starzy mecza co si stalo i wogole .. masakra .. krecilem do kumpeli fakt jest 5 lat ode mnie mlodsza ale super sie z nia gadalo mi i wogole ale jest zajeta :blink: .. prawie kazda kumpela teraz jest zajeta a do skzoly nie chodze wiec ciezko bedzie poznac jakas laske nowa caly tydzien cale dnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja mam maly problem ze sowja to znaczy mialem bo juz nie jestesmy razem.. i jeszcze mnie starzy mecza co si stalo i wogole .. masakra .. krecilem do kumpeli fakt jest 5 lat ode mnie mlodsza ale super sie z nia gadalo mi i wogole ale jest zajeta :) .. prawie kazda kumpela teraz jest zajeta a do skzoly nie chodze wiec ciezko bedzie poznac jakas laske nowa caly tydzien cale dnie w pracy

 

 

Znam to :D mnie też się czepiali / czepiają rodzice i chcieliby wszystko wiedziec . Ostatnio rozstałem się z taką jedną spoko dziewzyną no ale nie "iskrzyło" miedzy nami to tez mi docinają ze taka fajna a mi nie pasuje , a Ja na złość gadam głupoty ze się nigdy nie ożenię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No mialo byc tak pieknie a tu d*pa .. a czy do siebie wrocimy to tego nie wiem okaze sie :P ale mam nadzieje ze uda nam sie zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

zalozysz drugie Radio Maryja?? ja jezdzac do szkoly przez 4 lata przejezdzalem kolo tego Radia .. a jak byly urodziny radia to strach bylo wracac do domu tyle moherow ze sozk z 20 autokarow bylo jak nie lepiej z calej polski a w MZK nie bylo miejsca a jak cos kumpel zaczol cisnac na Tadka to myslalem ze nas zaraz rozniosa tam ..

 

nie wiem co bedzie dalej z nia ale wiem ze bedzie GRuboooo z tym kolesiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj