marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

a była nawet taka piosenka disco polo bohdana smolenia gdzie dziewczyna spiewała

"... Ja cię kocham tylko w życie , nie w pszenicy nie w jęczmieniu,

Ja cię kocham w zbożu jarym zeby nie być z chłopem starym..." :)

 

nom panowie Ja tu się męczę prawie tydzien czasu bez af z przyczyn technicznych a tu widzę coś temat szwankuje ?

wzuccie na luz mało to się opracujecie dniami przy zniwach to jeszcze się wyzywac tak i odnoscic do siebie ? :)

 

cieszcie się piękną pogodą i początkiem żniw tym rykiem kombajnów a nie tam się kłócic o "baby" :) <ironia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

nie uciekają, tylko w tym czasie zmieniają status z wolna na zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

i pada a raczej leje zboze samo się młóci :) a kobiety nawet z domu ie wyjda dziaisj dni wielenia się zaczynają jest ktoś z tamtej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

nie uciekają, tylko w tym czasie zmieniają status z wolna na zajęta :)

 

A u mnie w jednym przypadku za to na odwrót, ale jako że wszelkie pociągi miłosne do tej dziewczyny skończyły mi się już dawno, to nic z tego faktu nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

a mnie od jakiegoś czasu ciągnie do takiej jednej, kuzynki kumpla, trochę szkoda że nie zadziałałem wcześniej. Dopiero od niedawna ma chłopaka :) zostaje mi czekać albo znaleźć sobie jakąś inną.

 

Póki co zostaje mi wyjechać autem na miasto i podziwiać te piękne nóżki i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Moim zdaniem czekać nie warto. Jeśli im jest dobrze ze sobą to nie skończy się to tak szybko. Chyba, że aż tak Ci zależy, to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No u mnie leje w nocy byla tak burza ze spac nie szlo .. a co do dziewczyn nie raz jest warto poczekac, bo rozwalac czujs zwiazek dla wlasnej potrzeby to raczej nie jest nic ciekawego .. Jesli jest tego dziewczyna warta i tobie zalezy to mozesz czekac na nia, nikt ci nie zabroni z nia sie spotykac jak kolega z kolezanka i gadac sobie a noz widelec ona stwierdzi ze z toba czuje sie lepiej niz z tamtym i ze z toba bedzie bardziej szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Dziewczyna jest tego warta ale nic na siłę, zależeć mi na niej zależy może nie w takim stopniu żeby zaraz jej chłopaka obić, albo zrobić tak jak kumpel ostatnio dowiedział się że dziewczyna do której zarywał ma chłopaka, to odwiedził tego typka zamiast normalnie wejść to ten z drzwiami do domu wszedł :) . jak narazie to mogę poczekać nigdzie mi się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No to już paranoja zeby tak w przenosni i dosłownie wchodzic z butami w związki jak ten twój kolega :)

 

Tak jak mówisz nic na siłe - są inne sposoby typu :kropla drąży skałę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

nie znalazł się taki co by ją 'drążył', a nawet jak by był to ja bym o tym wiedział.

Nie będę w jej związek ingerował bo sam się sypie, chłopak do niej przyjeżdża 2 razy w miesiącu na 2 godziny. Dzisiaj będąc z kumplami na oblężeniu Malborka dzięki kuzynce poznałem pewną Asię :) nawet się dobrze nie zdążyłem zapoznać a już musiałem kumpli odwozić bo rano do pracy muszą iść :) ,mam nadzieję ze uda mi się dzisiaj wieczorem wyciągnąć z domu kuzynkę i tą Asię i z kumplem i nimi pojedziemy sobie nad morze to przynajmniej sobie na spokojnie pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No to za czesto sie nie widza nie ma co w sumie ja tez swoja widze tylko w sobote chociasz wtedy mozna powiedziec ze blisko cala sobote u niej spedzam.. czasami sie uda ze nocuje u niej albo ona u mnie i jakos da sie wytrzymac w takim zwiazku ale to trzeba cos czuc do drugiej osoby ...

 

No widzisz to wez kuzynke i kolezanke i kolege ty zajmij sie kolezanka a twoj kumpel twoja kuzynka i bedzie dobrze po czasie oni w lewo wy w prawo i bedziecie mogli sobie sami pogadac na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Tak właśnie chciałem zrobić, miałem kumpla zapoznać z moją kuzynka tylko jakoś okazji nie było. Narazie się zapowiada że nie pojedziemy, popaduje cały czas, strasznie zimno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

wiesz zimno to nie jest żaden minus a można nawet powiedzieć że to plus wtedy można przytulic sie do dziewczyny żeby ją ogrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

nie pojechaliśmy, nie dość że się dziewczyny upiły to zanim wyjechałem z domu to się burza rozpętała :D, jedynie wieczorem udało mi się je wyciągnąć na pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Koleżanka napisała do mnie <\3 (złamane serce) i nie wiem co jej teraz odpisac, co poradzicie panowie??

Chyba sie zabujała we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No a ja panowie z wiazku moja małą działalnością rolniczą a dokładniej w zakupie/sprzedaży maszyn poznałem fajną koleżanke :) I dobrze że nie dzwoniłem żeby przywiózł mi i 2 skibówke :) Pojade ją jeszcze raz obejrzeć tam :) Aby okazja była :) jest w moim wieku chodzi do TR :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

co tu taki spokój?? ;[

 

co Żniwa i czasu nie macie czasu na podryw :)

 

ale aż głupio jak tu tak cicho :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No Pani po wyzej ma racje jesli dziewczyna jest wolna i ci sie podoba to nie ma co czekac az ktos inny ja poderwie tylko samemu trzeba dzialas puki jest wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj