marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283
EEE to jak dobrze pójdzie to przydziobiesz, pozostaje ci tylko życzyć powodzonka ;) i nie daj plamy (dosłownie i w przenośni)

 

Jakby co to się na wózek złożymy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Oj kolego ( 19Damian89 ) Źle mnie zrozumiałeś, po co znów powracać do czegoś co było i wiadomo że nie ma sensu . Chyba że sądzisz że oszukiwanie samego siebie tylko po to żeby nie skrzywdzić jakiejś laki jest ok to już Twój wybór. Ja wole poszukać tej (jedynej) niż rozdrapywać stare rany . PZDR.


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

WsołyRomek a ja myslalem ze ty jestes powazniejszy z tego co pisalas pare storn wczesniej wzgledem RedBulla a teraz wyszlo z Ciebie dziecko gimnazujm.. oczywiscie bez urazy ... no i weekend szybko zlecial i znow trzeba bedzie robic ;) ale w sobote znow weekend razem z nia :D jade do niej samochod robic :) ...

 

Kris teraz ubrales to w bardziej odpowiednie slowa i masz racje ja akurat wrocilem do Kamili i nie zaluzje bo dopiero po rozstaniu z nia i byciu z inna zrozumialem ile tak naprawde dla mnie znaczy .. ale masz racje nie ma co siebie oszukiwac i nie ma co w kolko chodzic w kolo jednej panny skoro wiesz ze nic z tego nie bedzie to lepiej rozejrzec sie za jakas ktora bedzie to jedyna ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Aleś mi teraz pojechał, nie można być ciągle poważnym bo świat byłby nudny trzeba od czasu do czasu odpalić jakąś bombe dla rozgrzania towarzystwa ;)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

He he przedmówco masz 100% racji :D W końcu śmiech to zdrowie ;)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Aleś mi teraz pojechał, nie można być ciągle poważnym bo świat byłby nudny trzeba od czasu do czasu odpalić jakąś bombe dla rozgrzania towarzystwa ;)

 

Nie mialem nawet zamiaru zeby po tobie pojechac czy cos w tym stylu po prostu twoja wypowiedz z dziobaniem byla raczej nie na miejscu.. no ale mniejsza o to mi to tam wiesz przyzwyczailem sie do takich tekstow bo teraz prawie kazdy tylko jedno w glowie..

 

A zartowac mozna czemu nie czy ktos komus tego zabroni raczej nie :D wracalem dzis z roboty ladna laske widzialem w autobusie opalona czarna miniuweczka rozowa koszulka blond wlosy dlugie nogi ..a potem jak zobaczylem jej twarz to przezylem szok bo to jakas laska chyba nawet po 30 ale trzeba jej przyznac figure miala nie zla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

klasyczny przypadek pt "Z tyłu liceum z przodu muzeum" ;)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Nie mialem nawet zamiaru zeby po tobie pojechac czy cos w tym stylu po prostu twoja wypowiedz z dziobaniem byla raczej nie na miejscu.. no ale mniejsza o to mi to tam wiesz przyzwyczailem sie do takich tekstow bo teraz prawie kazdy tylko jedno w glowie..

 

Taki przesadyzm w tym jest wkurzający. W gimnazjum miałem takiego kumpla-napaleńca. Gadam se z kolegą o czymś i mówie coś w stylu (nie pamiętam co to było) ,,tam jest taki otwór i trzeba to wepchać na siłe bo inaczej nie wejdzie'', ten usłyszał, zaraz śmiech na pół korytarza że go rvchać uczę...

 

Inna sprawa, kobitka od matmy miała czarne spodnie i ubrudziła się kredą, gość był uradowany jakby wygrał milion złotych w lotototka, sugerując, iż ktoś nie trafił tam gdzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

byłem wczoraj u sąsiada po przyczepę i dowiedziałem się że u niego są jakieś dwie dwudziestki na jakiejś praktyce czy stażu,trzeba bedzie sie koło nich zakręcić póki mojej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

widzę panowie mają konkretne zajęcia, ja na razie cały czas szukam wczorajszego dnia i jakoś to mi nie wychodzi no cóż takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

chłopie po co Ci ten wczorajszy dzień głowa do góry i do przodu,nie ta to inna zawsze coś zabolcujesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

"zabolcowac" jak to mój inteligentny ponad normę przedmówca powiedział to nie sztuka :) dobry bajer okazja i bez problemu znajdziesz chętną laskę. ale nie wszyscy (mam nadzieję) potrzebują dziewczyny/drugiej połówki tylko do seksu :) a taką z która się rozumie, godną zaufania która bedzie kochała , bedzie wierna itp. trudno znalezc tak "hop siup" , ba czasem szuka się wiekszosc swojego zycia ...

 

nieprawdaż panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ta, ja miałem taki przypadek, chciała żebym ją zaspokoił mimo że ma chłopaka.

Powiedziałem, że nie szukam zabawki do seksu, ani sam taki nie jestem i skończyłem znajomość. Po co mi to? Takie rzeczy to ze swoją własną, zaufaną dziewczyną, a nie z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

ja tam mam 20 lat i na razie nie chce się żenic wolę się teraz wyszaleć i później po ślubie nie chodzic na boki, bo wiadomo jaka jest najczęstrza wada postawy u żonatego faceta

 

a co do tego że trudno jest znaleźć odpowiednią dziewczynę na żone to się zgodzę

a pawluś jak masz cos do mnie to pisz na pw albo się odpier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Oj panowie panowie młode lata są do nauki i??? No właśnie do zabawy więc trzeba się bawić ile wlezie :) A tak na serio to wiadomo czasem wskazane jest pobawić się :)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Ta, ja miałem taki przypadek, chciała żebym ją zaspokoił mimo że ma chłopaka.

Powiedziałem, że nie szukam zabawki do seksu, ani sam taki nie jestem i skończyłem znajomość. Po co mi to? Takie rzeczy to ze swoją własną, zaufaną dziewczyną, a nie z kim popadnie.

 

Jeżeli to co napisałeś zdarzyło się naprawdę a nie tylko ci się przyśniło to powiem ci tak niezła pierdoła z ciebie, co ci szkodziło? No chyba że brzydka i nieumyta była to jesteś usprawiedliwiony.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie przyśniło mi się. Nie jestem typem człowieka próbującego zyskać uznanie wymyślonymi historyjkami. Poza tym - nie musisz się zgadzać i nie musi Ci się podobać moje zachowanie. Każdy ma inne zasady.

 

PS. Ona mi o tym pisała przez telefon, mieliśmy się zobaczyć parę razy, ale nigdy nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

redbul - Ja do Ciebie nic nie mam :) a i jako jedyny napisałes jak brzmi (nie jak się pisze) mój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

WesołyRomek co ty gadasz wlasnie Lordhagen zachowal sie bardzo dobrze nie zrobil z siebie meskiej dzi.. ze jak jakas laska chce cie ruch.. chociasz ma chloapaka to idzie do niego, a po drugie to nie wiem czy bys chcial zeby on skorzystal jak by to np. twoja dziewczyna mu proponowala co? raczej nie wiec postawa godna podziwu nie krytykowania...

 

Redbull ja mam 21 i od roku mysle o zalozeniu rodziny na razie jest tylko kilka przeszkod ale najwazniejsze jest mam osobe ktora mnie kocha tak samo jak ja ją mozemy sobie smialo ufac jest madra pozadna i macie racje ze nie jest latwo znalesc druga polowe ja swoja poznalem bardzo przypadkowo mozna powiedziec ze jak nie raz o tym mysle to ze to chyba bylo przeznaczenie bo jak wytlumaczyc ze poznalem ja bedac z jej kolezanka ktora poznalem na imprezie...

 

Kris bawic sie mozna nawet w starszym wieku ale wszysko z glowa i w ramach przyzwoitosci i smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Męską dziwką to byłby wtedy gdyby puszczał się z paniami w wieku 40-50 lat za $$$ a takie coś jak opisał lordhagen ja traktowałbym raczej jak sport, tzw jednorazowy szybki numerek, zresztą może nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi żyje w takim układzie że mają normalne rodziny a oprócz tego gdzieś na boku taką "drugą połówkę" do rozrywki i przełamania rutyny. I nie wiem w jakim celu zadajesz takie tendencyjne pytanie czy ja bym był zadowolony jak by to moja dziewczyna robiła ze mnie frajera, pewnie że bym nie był ty byś był? Ja swoją za takie coś od razu kopnął bym w 4 litery i znalazł sobie inną.

pozdro


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No właśnie. Więc nie będę doprowadzał w czyimś związku do takich sytuacji. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17
:) No przecież mówiłeś że ona do ciebie startowała a nie ty do niej to przecież w takiej sytuacji ty do niczego nie doprowadzasz tylko ona.

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja nie chcę mieć żadnego wkładu w to (dosłownie również). Nieważne czy ona zacznie, czy co. Nie chcę, nie zrobiłem, tyle. Nie muszę się więcej tłumaczyć i nie będę.

 

W ogóle panna jakaś dziwna. Mówiła, że jej chłopak rżnie się z byłą, a ona nic z tym nie robi. Nie wiem jak ty, ale ja nie chce mieć z takimi ludźmi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

EEE to faktycznie jakiś margines społeczny ta panienka może i miałeś racje jeszcze byś jakąś chorobę weneryczną załapał i dopiero by były jaja :)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Teraz ma 18 lat a w wieku 16 rżnęła sie w lesie z moim kumplem, potem jeszcze trzech miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj