marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283

Nie nie, jak najbardziej tego nie miałem na myśli. Po prostu jeden z wielu środków transportu do ,,zdobytej'' już dziewczyny :)

 

No i tu się zgodzę. Co z tego, że dziewczyna poleci na majątek, który w każdej chwili można stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Eryk tam głupoty gadasz ,że nie poleci :) wystarczy umyć ciągnik , lekko przetrzec lakier tak żeby jego blask oślepiał i musi przynajmniej zwrócić uwagę na kierowce taka potencjalna panna :)

albo pomalowac starego ursusa w czarno-białe łaty jak krowę :) i zapewniam ,że zadna się nie oprze :) (przynajmniej w moich okolicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja nie próbowałem ... :) jeszcze...

ale jakos gdy koszę łakę i prawie zawsze jakies panny opalająś się na kocyku to muszę akurat tamtedy przejechac i spłoszyc je :) ale trafiają się odwazne które Ursusa się nie boją i trzeba się zatrzymac , wytłumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no ja ostatnio swojej w Grubnie co nie co tlumaczylem co do czego sluzy .. No masz racje jak leza na kocyku trzeba bylo podjechac i pogadac .. ja kiedys jedna panne bym skasowal Zeotrem kuyzna bo wyjezdzalem z pola a ona smigala rowerwm i sie zagapilem i wzielem luk jak bym mial z 4-5 przyczep z tylu i prawie ja zachaczylem ale usmichnela sie wiec nie tak zle nie byla widac zla za to na mnie :) .. Jak sie nie boja to dobrze jak sa ciekawe co i jak chociasz pewnie niektore pytania sa smieszne dla nas ale wazne to ze sie interesuje i chce sie czegos dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

jedziesz przez miasto ładnie wypucowanym ze stacji na przykład idą laski chodnikiem i sprzegło i gaz ładnei ryczyy :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Albo Bizonem, jeszcze jak sit nie wyczyścił po koszeniu to można włączyć młocarnie i im dodatkowe wrażenia zapewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Poznbałem na imprezie zajebiaszczą dziewczyne dziś. Piękna, mądra :) Hmm musze z nią zagadać troche :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Albo Bizonem, jeszcze jak sit nie wyczyścił po koszeniu to można włączyć młocarnie i im dodatkowe wrażenia zapewnić :)

 

 

o masz rację :) widziałem już taką akcję :)

 

Ja jednak preferuję jazdę wieczorem 80 na pełnym gazie z włączonym radiem i otwartymi drzwiami tak zeby było słychac muzykę na zewnątrz i przy migającym kogucie odbijającym się blaskiem po szybach domów :)

to zwraca uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja bym z chęcią tak zrobił, najlepiej słuchając Modern Talking - Win the race :)

Ale nie mam czym... moge rowerem jechać i słuchać muzyki z telefonu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

o masz rację :) widziałem już taką akcję :)

 

Ja jednak preferuję jazdę wieczorem 80 na pełnym gazie z włączonym radiem i otwartymi drzwiami tak zeby było słychac muzykę na zewnątrz i przy migającym kogucie odbijającym się blaskiem po szybach domów :)

to zwraca uwagę :)

 

No zwraca uwagę, wg mnie to totalne buractwo porównywalne z jazdą "stjuningowanym" maluchem albo poldżerem z rozkręconym na maksa radiem z piosenką disco-polo albo pseudo techno w tle.

Każdy normalny człowiek kiedy widzi takiego "szpanera"(albo jak kto woli pajaca) albo puka się w czoło albo kiwa głową z politowaniem.

Ludzie miejcie czasami trochę szacunku do siebie i nie róbcie z siebie za przeproszeniem durni przed społeczeństwem bo tak się tworzą nieprawdziwe stereotypy o nas mieszkańcach wsi


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Aha czyli ciagnikiem to juz nie można jechać sobie z muzą na maks? To jest buractwo dureństwo tak? Bo z tego co napisałeś to tak ja to odbieram wieć ty popukaj sie w czoło bo co napsiałeś jest żałosne. A koguta to wielu ludzi ma i muszą miec włączone. Ja po prostu widze że ze wsia to masz wspólnego tyle co nioc albo po prostu masz tylko domek nad jeziorem. albo po prostu nie lubisz głosnej muzy. A ja to lubie i mi sie tak podoba i mam wyje an tych buraków zm iasta co o mnie mówią że ja moze szpanuje Robie bo tak lubie i jak będzie mi sie podobać to neony nawet w kabinie założe :) Bo mi sie tak podoba i mam tkai kaprys i ch*j komu do tego. Akruat bo ci w miescie święci co drugi wielki cwaniak i szpaner. A na wiosce jeszcze nie widziałem tkaich ludzi co by sobie pomyśleli tak jak ty.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

Eryk tam głupoty gadasz ,że nie poleci :) wystarczy umyć ciągnik , lekko przetrzec lakier tak żeby jego blask oślepiał i musi przynajmniej zwrócić uwagę na kierowce taka potencjalna panna :)

albo pomalowac starego ursusa w czarno-białe łaty jak krowę :) i zapewniam ,że zadna się nie oprze :) (przynajmniej w moich okolicach)

to gdzie Ty mieszkasz i co to za panny co lecą na ciągnik

 

No zwraca uwagę, wg mnie to totalne buractwo porównywalne z jazdą "stjuningowanym" maluchem albo poldżerem z rozkręconym na maksa radiem z piosenką disco-polo albo pseudo techno w tle.

Każdy normalny człowiek kiedy widzi takiego "szpanera"(albo jak kto woli pajaca) albo puka się w czoło albo kiwa głową z politowaniem.

Ludzie miejcie czasami trochę szacunku do siebie i nie róbcie z siebie za przeproszeniem durni przed społeczeństwem bo tak się tworzą nieprawdziwe stereotypy o nas mieszkańcach wsi

o wreszcie cos mądrego kolega powiedział, jak można być aż takim wieśniakiem, no ale znam i takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja jestem wieśniakiem. Nie wstydzę się tego. Ale w prawdziwie wiejski sposób - nie brzydzę się żadnej roboty, lubie chodzić ubrany jak do roboty (oczywiście na co dzień), nie w moim typie są wypasione, tuningowane samochody - wolę poczciwego Poloneza, Fiata 125p. W nieoficjalnych rozmowach (poza szkołą itd.) używam gwary. Czy to źle? Nie wiem. Dla mnie nie ma w tym nic złego, jestem jaki jestem i nie będę tego zmieniał. A czy to o czym piszą koledzy wyżej to wieśniactwo? Niekoniecznie. Może ktoś sobie po prostu lubi głośno muzyki posłuchać akurat podczas jazdy... Ja też słucham głośno, ale w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No prosze znowu panna z gospodarki się trafiła... :) Nawet nei wiedziałem dopiero dziś


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja to taki inny trochę jestem, wolę se pójść w jakieś ustronne miejsce, zrelaksować się, popatrzeć na maszyny w czasie prac polowych. Niespecjalnie lubię hulanki, tańce i swawole po imprezach czy inne szalone sprawy młodości...

 

A i tak panny na mnie nie lecą. Zmieniał się dla nich nie będę.

Powodzenia Czesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

nikt Ci nie każe się zmieniać lordhagen,ja nie lubię wieśniaków jak nie wiem co, nie mówie że chłop ze wsi tylko nim jest bo te cwele z miasto(których bym powybijał w większości) to czasami bywają jeszcze gorszymi wieśniakami

 

ostatnio na imprezie do mojej koleżanki przywalił się jakiś gość,a ona się kapnęła że to jakiś idiota żeby nie mówić wieśniak i się jego pyta krówki masz, a on że ma , ona a ile hektarów masz, on na to że 50 a po chwili dodał ale jak trzeba to się dokupi to jest wieśniak, miał chłop szczęście że wtedy kierowałem i nic nie piłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

to gdzie Ty mieszkasz i co to za panny co lecą na ciągnik

 

 

o wreszcie cos mądrego kolega powiedział, jak można być aż takim wieśniakiem, no ale znam i takich

 

Wiecie co ? To wy jestescie pierd...mi wieśniakami i burakami jak to kolega lysyrolnik napisał to ze nimi jestescie nie ze względu na stan pochodzenia tylko stan bycia :)

 

Dla mnie ŻĄŁOSNE jest jak widzę jakiegoś bladego kurdupla z łbem łysym jak kolano w czarnych brylach gdy jedzie jakims czarnym audi albo bmw Bóg jedyny wie ile razy bitym z łokciem wychylonym na zewnątrz , przy właczonej muzyce najczesciej piosenki hip-hopowej której tekstu nie rozumie a lubi ją dlatego ,że dobrze mu się baniakiem potrząsa w jej rytmie i myslącym ze jest panem kazdej drogi i a ludzi którzy cięzko pracują nie mają albo kasy albo czasu pojezdzic dobrym samochodem bo muszą pracowac (CIĄGNIKIEM) ma za Buraków ???

 

sory ale takich ch*jów mam ochotę eliminowac ze społeczenstwa :)

 

 

a tak na marginesie to Ciągnik to nie lans a miejsce/narzędzie pracy i nie porównójcie go do pojazdów na które lecą blachary :) a pisząc "to musi zwrócic uwagę" nie miałem na mysli konkretnej grupy społecznej - czyt. dziewczyn :)

 

wesoły romek , redbull szanuję wasze zdanie ale się z nim nie zgadzam bo nie jestescie nikim wiarygodnym ani ludzmi których zdanie by mnie obchodziło , po prostu miejskie burole z was , po za tym nauczcie się czytac ze zrozumieniem - ta sztuka przyda wam się napewno na testach gimnazjalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Do HIP-HOPu nie mam nic bo te teksty opowiadają codzienna prawdę i nazywają rzeczy po imieniu ...

chodzi mi o ludzi którzy słuchają hip-hopu a nie rozumieją sensu zawartego w tekscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dla mnie wieśniak to osoba ze wsi, która myśli, że jest jakimś nie wiadomo jakim ,,gangsterem'' i ,,panem''. Założy ubrania 2x większe od siebie, buja sie, udaje jakiegoś dresa z miasta, brzydzi sie robotą, cwaniakuje. Natomiast osoba, która LUBI i wykonuje pracę na wsi, nie boi sie tego nie jest wieśniakiem. Może trochę przeczę samemu sobie pisząc wcześniej, że jestem wieśniakiem... no, ale mogą być dwie odmiany. A słuchanie muzyki w ciągniku to nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

pawlus ależ Ty bystry chyba nawet chyba bardziej niż woda w klozecie Ty chyba na prawde jesteś wieśniakiem (prawda w oczy kole)i boisz się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No uderz w stół a nożyce się odezwą, jak @redbull napisał prawda w oczy kole

oczywiście mam tutaj na myśli czesia i pawulusa. ale po kolei

@ursusiu czesiu na wsi mieszkam dłużej od ciebie i znam ją lepiej niż ci się wydaje i dużo mógłbyś się odemnie na ten temat dowiedzieć bo jeszcze jesteś głupi jak but i niewiele rozumiesz i wiesz .Co ty jesteś jasnowidz że wiesz co sobie o tobie ludzie myślą jak jedziesz swoim sportowym T25premium z muzą na max przecież cię nikt nie zatrzyma i nie powie ty taki i taki ale sobie pomyśli że ten młody ******** piratuje po wsi ciągnikiem jak głupi że aż kabany z wagi pospadały, powiedz mi jeszcze jaki jest sens słuchania muzyki w ciągniku tak żeby cała wieś słyszała? chyba jak sie ma problemy ze słuchem to ma to jakiś sens. Nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi a musisz wtrącić swoje 3 grosze, najlepiej złap się za pędzel i idż pomaluj jakąś maszynę bo w to ci jeszcze w miare wychodzi a nie udzielaj się w dyskusji w której nie masz nic do powiedzenia.

A za to co napisał @pawulus to powinien wylecieć z tego forum.

Człowieku poczytaj sobie co ty wypisujesz bo zaprzeczasz sam sobie najpierw piszesz że ciągnik to narzędzie do pracy a potem że ma ci służyć do podrywania dziewczyn. To może wytłumaczysz mi jaka jest różnica pomiędzy robieniem durnia z siebie siedząc za kierownicą ciągnika z muzą na max jak to sam napisałeś a jazdą zdezelowanym, pseudo "stjuningowanym" maluchem albo jakimś innym wynalazkiem z muzą na max i robienie z siebie durnia? Jeszcze zagrożenie na drodze stwarzasz bo pędzisz przez wieś jak opentany a niech ci jakieś dziecko wyskoczy pod koła i tragedia gotowa.

Jak @lysyrolnik napisał "wieśniactwo to nie pochodzenie a stan bycia"(Po jednym zdaniu widzę, że pisał to inteligentny człowiek) Oczywiście taki z ciebie ignorant że też tego nie zrozumiałeś A i nie nazywaj mnie miejskim burolem bo nim nie jestem w przeciwieństwie do ciebie, mieszkam na wsi i się tego nie wstydze.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj