marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

redbull    50

Spoko panowie już wszystko sobie z @redbulem wyjaśniliśmy, ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że definitywnie kończę tą kłótnię i przechodzę do dyskutowania o kobietach.

dokładnie potwierdzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Czesiu ale pamiętaj jak to ktoś kilka stron wczesniej powiedział "ladna miska jesc nie daje" :)

oczywiście nie smiem twierdzic ze głównym kryterium wyboru panny dla Ciebie jest jesj majątek ;)

A Ja panowie narazie jestem zadowolony z znajomosci z Martą :D ale mam się na bacznosci co by się w niej nie zakochac póki co :)

 

a Wy jak tam reszta amantów ? coś ucichło ostatnio w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
A Ja panowie narazie jestem zadowolony z znajomosci z Martą :D ale mam się na bacznosci co by się w niej nie zakochac póki co ;)

 

 

Życzę powodzenia w tym. Ja tak chciałem w ostatnim przypadku. Nie udało mi się i zanim się opamiętałem, byłem zakochany, czy zauroczony, czy jak tam to nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesiu ale pamiętaj jak to ktoś kilka stron wczesniej powiedział "ladna miska jesc nie daje" :)

oczywiście nie smiem twierdzic ze głównym kryterium wyboru panny dla Ciebie jest jesj majątek ;)

A Ja panowie narazie jestem zadowolony z znajomosci z Martą :D ale mam się na bacznosci co by się w niej nie zakochac póki co :)

 

a Wy jak tam reszta amantów ? coś ucichło ostatnio w temacie :)

 

No co ty wszystkie są ładne to mnie skusilo ale i nie głupie także wybor w ch*j :) A Fajnie ze swojskie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Swojska to dobra jest i kiełbasa :D . Wczoraj sobie zakupiłem 5 kg :) . No u mnie narazie leci bez jako takich przeszkód ;) . Narazie jest w porządku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja wrocilem wlasnie od swojej nie tak dawno siedzialem u niej od soboty ;) wiec bylo fajnie tyle czasu razem spedzilismy pomagadaismy sobie wczoraj pojechalismy sobie do Grubna dzis do Ciechocinka po jej tate ogolnie weekend szybko zlecial szkoda :D ale nastepny tez zapowiada sie baerdzo ciekawie napewno sobota i niedziela z nia i moze poniedzialek :D

 

No to dobrze chlopaki ze wam sei uklada z waszymi pannami i oby tak dalej i doprzodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A mi to nci a nic nie idzie ;) Tylko w inteesach psozło do przodu i może drugi traktor będzie. Z sąsiadem z którym żyliśmy dobrze przez 30 lat dzisiaj sie pokłócił z nami maszyny co na spółke są juz rodzielone on niue chce prasowania nic. Haaa ciekawe czym będzie przerwacał siano :D Ja tam sobie dam rade kupie zgrabiarke DF a on czym trzepał będzie nie interesuje mnie. Bo mama była w szkole troche kombinować żebym przeszedł i że niby mojemu kumplowi załatwiła kibel. A sam mój wychowawca mówił ze nie wie czy on przejdzie. No cóż przywalił w ostatniej klasie a ja w pierwszej ale zmieniam szkołe moze nie mam ochoty patrzeć na fałszywa morde. Oczywiście to kumpel wszystko wymyślił bo mu troszke żal ścisnął co nie co. Ale co tam Teraz zaczynam nowe życie, nowe koleżanki mam, tylko wyrywać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Czesiu a co za ciągnik kupujesz ? ;)

heh mówiły jaskólki ,że do ... są spółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Traktor rodem z białorusi. MTZ 550 Teraz znalazłem Belarus 550 AVTO Bodajże wersja eksportowa rok 89 za 12.500 zł ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Fiu fiu ... nom wersja eksportowa za takie pieniądze to chyba okazja ?

 

P.S. juz wiem ze to mtz 550 bo natknąłem się na twój temat o tych ciągnikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a jo powim krótko i na tymat byz kobit idzie życi świat pikniejszy i wogóle kruca i coły cos do przody i polyku z górki hej i żyje si piknie mi ;) jako dalyj bydzie tako brało bydzie jyscyk pikniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Taa Czesiu a widziałeś jakie te AVTO ma zaje****e opony z tyłu? ;) . Moje w Ursusie wymiękają :D . No Paweł Damian jak tam u pann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no ;) 330CUrsus. Już wole tego MTZ na takich laczkach niż C-360... Ale zobacz który rok.. 89 a reszta to 86 i za takie pieniądze a eksportówka miała 18 biegow zwykły 9. No sorry ale mowi samo za siebie...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Opony to jest taka popierdółka że se wymieni bez problemu. A drugiej takiej okazji na kupno ciągnika z dostawą w każde miejsce w kraju już może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

a jo powim krótko i na tymat byz kobit idzie życi świat pikniejszy i wogóle kruca i coły cos do przody i polyku z górki hej i żyje si piknie mi ;) jako dalyj bydzie tako brało bydzie jyscyk pikniej :D

 

Jako starszy kolega dam ci dobrą radę, zacznij pisać po Polsku bo to forum ogólnokrajowe a nie regionalne a jak czytam takie posty to nie wiem czy nie znasz Polskiego czy nachlany siedzisz przed kompem.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

porównać ceny tego samego producenta to C-360 700 zł z groszami, MTZ 1100 a policz jeszcze przód hmm, ale jednak tylk oczy w srodku ok?. No a mnie dziś panienka w sklepie uwodziła :DAż sie zaskoczylem ale znajoma bo koleżanka z klasy w gim była w jednym sklepie sprzedawała lumpy ;) Była zem ną w przymierzalni mm samo erotic :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Lord popierdółka czy nie ale pewnie koło tysiaka jedna kosztuje tyle co do C-360.

 

Kosztuje, ale miałem na myśli że łatwiej kupić oponę niż ciągnik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

u mnie w Wojewódzkiej gazecie jest taki mtz avto za 8 tys ale bez kabiny i chyba bez napędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

o czym Wy tu rozmawiacie teraz,jak ktoś nie pisał na temat to wielkie halo było a teraz to co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

No tylko małe prawdopodobieństwo że ktoś na niego poleci :) . Ale nie ma co podrywać na rzeczy martwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj