marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

WeSolyRomeK    17

Apeluje do moderatorów o zablokowanie konta użytkownika redbull mam uzasadnione obawy, że może być on jakimś internetowym dewiantem, usiłuje wymuszać prywatne numery użytkowników, można się tylko domyślać do czego chce je wykorzystać.Kiedy sie zorientował , że prześwietliłem jego zamiary swoją agresję skierował na mnie, jest to typowa metoda stosowana przez takie osoby. W opisie pisze jaki to on szlachetny, że gospodarstwo 5ha w 10 kawałkach, że ciągnik taki a taki że zainteresowania, że 19 lat itd a w rzeczywistości lat ma 44 ma na imię Edek albo jeszcze lepiej Helmut siedzi w przed kompem w spoconej koszulce i nie będę opisywał dalej co może jeszcze robić. Zagrożenie ze strony takich osób jest naprawdę duże także uważajcie na takie incydenty i reagujcie zdecydowanie na ich ataki tylko takie działanie może ich odstraszyć.

Wiem sporo o tej problematyce bo zajmowałem się nią na studiach i od razu wyczułem zamiary tego człowieka i czułem się w moralnym obowiązku interweniować.

Dziękuję


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Romek mogles ten apel napisac na priv do jednego z moderatorow forum napewno by to szybciej dotarlo niz to napisanie na forum :) .. moze i masz racje albo ma 9 lat i chce w internecie pokazac ze co to nie on .... ale sam fakt jego wypowiedzi swiadczy o tym ze nie umie panowac na swoimi emocjami i te pytanie o adres i numer tel to raczej nie na miejscu my nie proawdzimy agencji towarzyskich zeby takie dane podawac i nikt o zdrowych zmyslach ci nie poda..Nie mow ze nie kozacysz bo twoje wypowiedzi pokazuja cos innego no chyba ze nie panujesz na soba i samo z siebie sie pisze mimo ze ty tego nie chcesz w co watpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Chłopaki dajcie se grabę na zgodę i nie kłóćcie się :) chwała dla WeSolyRomeK za czujność, chłop ma trochę racji, wiadomo co się dzieje teraz, ale ja tak myślę że redbull ten tekst o nr tel.napisał trochę dla żartu, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie podawał nr tel.siostry lub koleżanki jakiemuś poznanemu na forum człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

wreszcie ktoś z zna sie na rzeczy i trochę pomyślał a nie pisze od razu głupoty,dzięki kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

Apeluje do moderatorów o zablokowanie konta użytkownika redbull mam uzasadnione obawy, że może być on jakimś internetowym dewiantem, usiłuje wymuszać prywatne numery użytkowników, można się tylko domyślać do czego chce je wykorzystać.Kiedy sie zorientował , że prześwietliłem jego zamiary swoją agresję skierował na mnie, jest to typowa metoda stosowana przez takie osoby. W opisie pisze jaki to on szlachetny, że gospodarstwo 5ha w 10 kawałkach, że ciągnik taki a taki że zainteresowania, że 19 lat itd a w rzeczywistości lat ma 44 ma na imię Edek albo jeszcze lepiej Helmut siedzi w przed kompem w spoconej koszulce i nie będę opisywał dalej co może jeszcze robić. Zagrożenie ze strony takich osób jest naprawdę duże także uważajcie na takie incydenty i reagujcie zdecydowanie na ich ataki tylko takie działanie może ich odstraszyć.

Wiem sporo o tej problematyce bo zajmowałem się nią na studiach i od razu wyczułem zamiary tego człowieka i czułem się w moralnym obowiązku interweniować.

Dziękuję

chłopie prześwietl sobie głowę i wtedy pogadamy

co do moich danych to są prawidłowe wszystkie, tylko dlaczego kolega swoich nie wpisal na studiach nie nauczyli,wiesz dużo o tej problematyce bo cie pewnie wydymali jakieś zboki, a jak chcesz mnie odstraszyć to musisz to zrobić ręcznie,powiedz tylko gdzie chcesz

 

Romek mogles ten apel napisac na priv do jednego z moderatorow forum napewno by to szybciej dotarlo niz to napisanie na forum :) .. moze i masz racje albo ma 9 lat i chce w internecie pokazac ze co to nie on .... ale sam fakt jego wypowiedzi swiadczy o tym ze nie umie panowac na swoimi emocjami i te pytanie o adres i numer tel to raczej nie na miejscu my nie proawdzimy agencji towarzyskich zeby takie dane podawac i nikt o zdrowych zmyslach ci nie poda..Nie mow ze nie kozacysz bo twoje wypowiedzi pokazuja cos innego no chyba ze nie panujesz na soba i samo z siebie sie pisze mimo ze ty tego nie chcesz w co watpie..

ogólnie to panuję nad sobą ale jak ktos mnie od jakiś zboków wyzywa to co mam cicho siedzieć

 

Za te wypociny otrzymujesz %

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Co do mojej głowy,moich danych itd to już ci co nieco na ten temat napisałem w pw i nie będę się powtarzał. Pokaż mi w którym miejscu cię zwyzywałem bo jakoś sobie nie przypominam, w przeciwieństwie do ciebie potrafię się stosować do zasad panujących na forum chociaż jestem tu krótko, dla ciebie chyba zbyt trudne było przeczytanie regulaminu, nie będę wnikał dlaczego. 90% twoich wypowiedzi w tym temacie to wyzwiska w moim i kilku innych użytkowników kierunku, innych słów chyba już nie znasz? A co do reszty to sobie zauważ ,że reszta osób piszących w tym temacie mnie poparła a nie ciebie więc chyba racja jest po mojej stronie, najlepiej jakbyś dostał banana na miesiąc to byłby spokój.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników którzy trzymają moją stronę, i proponuję wreszcie zakończyć tę dyskusję i przejść do właściwego tematu :)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

napisałem przecież że to moją prośba o te nr to była na żarty,a że większość z Was się na nich nie zna(bez urazy, nie chce żeby ktoś znowu został urażony) to nie moja już wina, a WesolyRomku leć i poskarż sie jeszcze mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No widzicie go teraz nie chce nikogo urazić a jeszcze parę postów wcześniej pojeżdżał wszystkim osobom piszącym w tym temacie cóż za przemiana jesteś prawie jak Jacek Soplica w "Panu Tadeuszu". A co do skarżenia się to musiałem interweniować u moderatora bo to co ty tu wypisujesz to już przekracza wszelkie granice kultury i przyzwoitości, wszyscy jesteśmy członkami tej społeczności i wszystkich nas obowiązują te same zasady przebywania na forum. A co ty sobie myślisz cwaniaczku, że z regulaminu funkcjonowania forum możesz sobie zrobić spółke z ograniczoną odpowiedzialnością??

Trzeba było od razu napisać że to był żart i by nie było sprawy, a może czujesz, że sie wydurniłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać bo ci głupio przed samym sobą?

Mam dla ciebie propozycję, weź to po męsku na klatę przeproś nas wszystkich piszących w tym temacie a w szczególności mnie i będzie po krzyku.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No chlopaki dajcie juz sobie spokoj z tym bo odbiegamy od tematu. Sa zarty lepsze i gorsze i kazdy ma inne poczucie humoru no ale o tym tu nie bedziemy dyskutowac czasem trzeba umiec sie opanowac i myslec co sie pisze.

 

A jak reszta jak wam idzie nikt nic nie pisze Eryk jak z Patrycja? Łukasz jak kolezanki wybrales juz jedna? i kto tam jeszcze jakas kolezanke bajerowal opowiadac czy idzie do przodu czy cos poszlo nie tak ..

 

Ja weekend spedze ze swoja to moze nie bedzie mi sie tak nudzic bo normlanie umieram w domu bez roboty z nudow.. a tak sobota zleci w niedziele z nia jade sobie do Grubna na pokazy oby tylko pogdoa dopisala w weekend to bedzie bardzo fajnie :) szkole juz ma z glowy wiec nie bedzie chodzila taak przygnebiona ze trzeba to czy tamto zaliczyc jeszcze tylko pelen luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

jak ktoś się poczuł urażony oprócz wesolyromek to sory za moje zachowanie ale juz taki jestem i tego nie zmienie, ale kolegi romka nie przeproszę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

jak ktoś się poczuł urażony oprócz wesolyromek to sory za moje zachowanie ale juz taki jestem i tego nie zmienie, ale kolegi romka nie przeproszę i już

 

No widzisz już zaczynasz sie zachowywać prawie jak cywilizowany człowiek chociaż prawie robi wielką różnicę, ale jak na ciebie to duży postęp.

Ciekawy jestem drodzy koledzy jaki typ urody u kobiet preferujecie??


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Mi sie bardzo podoba Dziewczyna z ktora jestem ponad dwa lata i taki kobiety mi sie podobaja :) ciemne wlosy zgrabne cialo po ukladane w glowie szczera i wogole sami wicie :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

No widzisz już zaczynasz sie zachowywać prawie jak cywilizowany człowiek chociaż prawie robi wielką różnicę, ale jak na ciebie to duży postęp.

Ciekawy jestem drodzy koledzy jaki typ urody u kobiet preferujecie??

a skąd Ty wiesz jak zachowuję się cywilizowany człowiek hehe

 

a co do kobiet to podobają mi się wysokie szczupłe blondyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Jednak prostak z ciebie nie mogłeś się powstrzymać żeby znowu nie dowalić jakiejś swojej ludowej mądrości już nawet nie chce mi się tego komentować bo ręce opadają.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

patrze że ten Twój nick do Ciebie wcale nie pasuje za poważnie bierzesz wszystko do swojej mądrej główki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Weście sobie oboje dajcie siana! bo słabo mi się robi jak kolejny dzień zamiast czytać tu coś ciekawego to widze jakieś bezsensowne przepychanki chłopców w piaskownicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Spoko panowie już wszystko sobie z @redbulem wyjaśniliśmy, ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że definitywnie kończę tą kłótnię i przechodzę do dyskutowania o kobietach.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

U Ani wczoraj byłem :) Ładny ma podworek z garażu MDW wystawały :) Przy płocie John za johnem Orgazm dla oczu, padaczka dla kieszeni. u Asi to tam kiedyś byłem teraz jej tata dał mi przyczepke do malowania :) I jedna Martyna zaczyna pisać jest w czym wybierać. Aaa i od Patrycji msuze ściągnąć moją kase. Jutro sobota trzeba wyrwać sie nad jeziorko na impreze :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj