marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

A ja nie mam panny, ale mam 2 z którymi MÓGŁBYM być gdybym CHCIAŁ (i one też, co najważniejsze).

Jedna mieszka w mieście, ale ma wujka który ma Władymirca (dowiedziałem się od kolegi, który był z nią kiedyś). Osobiście mnie to nie interesuje. W końcu jeśli już powinno mi zależeć na dziewczynie, a nie jej ciągnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chyba wiesz o co mi chodziło mówiąc co mają.. Po prostu swojskie kobiety a że sie trafiły z wypasmem no niestety niezbyt mi to odpowiada. Asia pól biedy ale Ania sobie zacznie myśleć że mi na jej gosp zależy a nie na Niej. E co będzie to będzie trzeba zacząć jeździć :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Chyba wiesz o co mi chodziło mówiąc co mają.. Po prostu swojskie kobiety a że sie trafiły z wypasmem no niestety niezbyt mi to odpowiada. Asia pól biedy ale Ania sobie zacznie myśleć że mi na jej gosp zależy a nie na Niej. E co będzie to będzie trzeba zacząć jeździć :)

 

Wiem o co chodziło. Akurat nie mówiłem tego w odniesieniu do Ciebie ani innych. Po prostu swoje zdanie wyraziłem. Sam też bym wolał, żeby moja przyszła żona była obyta z wsią. Oczywiście nie będę szukał na siłę takiej, bo to wszystko przyjdzie samo. Ale nie chciałbym, żeby moja żona czepiała się mojej pasji i mi to wypominała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A jak dla mnie to dziewczyna moze byc i z miasta :) nie musi lubic gospodarki ale wazne zeby akceptowała to że Ja kocham rolnictwo mimo wszystko . A co do stanu majątkowego to moze nie miec nic , byle była mądra, szczera i wierna i mnie kochała :)

 

P.S. najlepiej mój nie doszły szwagier mówi kiedys do mnie : bierz się za Karolinę , ma fajnego zetora ...

... a Ja mu na to : ale mi się bardziej twoja c- 330 podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No i po bierzmowaniu. Pawle miałeś rację, że ten biskup to bardzo miły człowiek. Aż szkoda było z kościoła wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nom czasem mi się zdaży ją miec :)

no panowie Ja lecę na popołudniowe uwodzenie pewnej panny :) ciekawe w jakim humorze wrócę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tak Marty :)

wyszło super :) zajefajna dziewczyna :) z nią się nudzic nie można , najpierw spędzilismy trochę czasu u niej a póżniej poszlismy na spacer i było fajnie :) To naprawdę nadzwyczajna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

a ja właśnie szukam dziewczyny także chłopcy podawajcie nr swoich sióstr, koleżanek w wieku 17-20 lat odwdzięczyc się mogę tym samym albo czymś innym jak kto chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tak się dłużej zastanawiam, że nawet jakbym teraz chciał, to ciężko by mi było znaleźć.

Większość fajnych już zajęte. Ciul z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

a ja właśnie szukam dziewczyny także chłopcy podawajcie nr swoich sióstr, koleżanek w wieku 17-20 lat odwdzięczyc się mogę tym samym albo czymś innym jak kto chce hehe

No chyba gościu na głowę upadłeś jeżeli myślisz że ktoś przy zdrowych zmysłach poda ci adres swojej koleżanki a tym bardziej siostry. Idż se na jakąś potańcówke do remizy to se coś znajdziesz a nie na poważnym forum internetowym w poważnym temacie ludziom 4 litery zawracasz.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no kolega ma racje chcesz zeby nas potem kolezanki z tluczkiem do miesa gonily ze rozdajemy ich numery i adresy albo siostra robila sceny jakies chore.. idz sobie na balety i poszukaj jakies pozadnej ladnej laski wiem ze to prawie jak wygranie w totka ale moze bedzie kumulacja i bedzie ta jedyna na parkiecie sama tancowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

No chyba gościu na głowę upadłeś jeżeli myślisz że ktoś przy zdrowych zmysłach poda ci adres swojej koleżanki a tym bardziej siostry. Idż se na jakąś potańcówke do remizy to se coś znajdziesz a nie na poważnym forum internetowym w poważnym temacie ludziom 4 litery zawracasz.

upadłem nawet 3 razy ale sie podniosłem jak coś ci sie *urwa nie podoba to nie podawaj i nie wypowiadaj się za wszystkich bo zaraz możesz sam upaść ale sie na pewno nie podniesiesz gwarantuje ci to wesołyromku atomku heheh

 

Wyhamuj trochę bo nie jesteś na chamskim festynie

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nom do wesela jeszcze dalekoooooooo :) i spokojnie Ja nie zamierzam tak szybko się angazowac i snuc jakies plany :) Poprostu fajna kobitka mi się trafia :) i charakter fajny i mądra i warunki ma i pogadac o wszystkim można :)

 

Eryk ma rację trzeba wyjsc bez różnicy gdzie ale wazne zeby się ruszyc gdzies jak najczesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

no kolega ma racje chcesz zeby nas potem kolezanki z tluczkiem do miesa gonily ze rozdajemy ich numery i adresy albo siostra robila sceny jakies chore.. idz sobie na balety i poszukaj jakies pozadnej ladnej laski wiem ze to prawie jak wygranie w totka ale moze bedzie kumulacja i bedzie ta jedyna na parkiecie sama tancowala :)

żeby tylko tłuczkiem to by było dobrze hehe chyba nie boisz sie jakiegoś tłuczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

upadłem nawet 3 razy ale sie podniosłem jak coś ci sie *urwa nie podoba to nie podawaj i nie wypowiadaj się za wszystkich bo zaraz możesz sam upaść ale sie na pewno nie podniesiesz gwarantuje ci to wesołyromku atomku heheh

No gościu uważaj sobie bo ja do ciebie kulturalnie rozmawiam a ty mi tu z textami agresywnymi wyjeżdżasz i nie groź mi bo na to jest paragraf, za takie zachowanie to powinieneś dostać banana bo ciort wie kim ty jesteś, że prosisz na publicznym forum o czyjeś prywatne dane....


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

No gościu uważaj sobie bo ja do ciebie kulturalnie rozmawiam a ty mi tu z textami agresywnymi wyjeżdżasz i nie groź mi bo na to jest paragraf, za takie zachowanie to powinieneś dostać banana bo ciort wie kim ty jesteś, że prosisz na publicznym forum o czyjeś prywatne dane....

 

ja ci wcale nie grożę tylko cię ostrzegam i nie zabraniam ci wyjeżdżać z agresywnymi tekstami i nie boję się żadnych paragrafów, a banana chętnie bym zjadł,człowiekiem jestem kolego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

no redbull jaki ty taki kozak jesteś widać że nie wiesz co to ban :). I nie mów że to nie była groźba bo każdy powie że to była groźba i nie kozacz tak i nie mów że nie boisz się paragrafu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

no redbull jaki ty taki kozak jesteś widać że nie wiesz co to ban :). I nie mów że to nie była groźba bo każdy powie że to była groźba i nie kozacz tak i nie mów że nie boisz się paragrafu.

wiem co to jest ban ale tam było napisane cytuje "dostać banana" jak czytać nie umiesz obrońco pokrzywdzonych, a ty nie będziesz mi mówił co mam mówić a co nie i wcale nie kozacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj