marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Adam ja sie smialem z tym wzrostem tylko .. no no jak bedzie miala uczulenie to troche lipa .. roze uschna bedzie okazja kupic nowe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

bukiet z różowych albo żółtych róż, czerwone są zbyt "powszechne" :)

albo kup jej opunię (taki kaktus) nie uschnie a ładnie wygląda, tylko ma wkur.....kolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Byle nie moja Asia


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie nie spokojnie Andrju :) Twoja nie ma John deere czyli to napewno nie będzie Twoja :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Łukasz tez tak kiedys robilem jak bylem w twoim wieku wtedy z tych dwoch wybeirasz jedno no i jest cacy a druga albo cie znienawidzi albo bedzie twoaj dobra kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mam nadzieje że którejś nie podpasuje Bardziej by mi Ania pasowała hmm zobaczymy. Bo już mi zbrzydło latać za jedną. A najgorzej jak teraz z dwiema się uda i jak zabrac nad mochel dwie? Do 12 z jedną od 12 z drugą :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Zakładam się o flaszke że z żadną nic nie wyjdzie (jak zwykle zresztą) i przez 50 kolejnych stron tematu będziemy czytać o twoich niepowodzeniach, załamaniach i sygnałach dawanych ci przez te biedne dziewczęta.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesław a ile one mają lat? :) Bierz ta co ma JD, wie co dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Nie śmiej się Bobek bo popsujesz zabawę licznym obserwatorom kiedy piszący w tym temacie obrażą się i onieśmielą i nie będą pisać i będzie dopiero smutno na tym świecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie cały ten temat jest z przymrożeniem oka, więc czemu miałbym być śmiertelnie poważny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Bobek Ty wszystko traktujesz z przymrużeniem oka :)

z resztą to dobre podejscie a nie przezywanie (nom jak wiekszosc nas w tym temacie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wszystko, ale bez przesady... wiem też byłem taki jak Czesław, ale mi przeszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Hmmm ... to moze masz na to jakąś receptę :) pochwal się , wielu to by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Samo wyszło... :) W zasadzie to III klasa LO i matura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie wszystko, ale bez przesady... wiem też byłem taki jak Czesław, ale mi przeszło. :)

 

Mi też przeszło z dniem 1 kwietnia, kiedy to po prostu wstałem z łóżka ze świadomością, że sranie się z miłością jest mi niepotrzebne na chwilę obecną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Hej. Potrzebna mi partnerka na wesele za tydzień!!! Może jakieś panie... albo panny czytają ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie nie spokojnie Andrju :) Twoja nie ma John deere czyli to napewno nie będzie Twoja :)

Moja ma fenda :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oris    0

Hej. Potrzebna mi partnerka na wesele za tydzień!!! Może jakieś panie... albo panny czytają ten temat?

 

Mogę ci polecić stronkę odloty.pl znajdziesz tam sporo ciekawych propozycji pań do towarzystwa z całej polski i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ta ma johna ale druga ma JOHNY :) no i JCB Fastrac. Dwie swojskie kobitki młodsze ale imprezować będziemy. Teraz nie chce nawet żeby za wiele wychodziło ale co będzie to będzie :) Dziś impreza i nie ma jak jechać znowu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj