marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

to jak dobrze rozumiem to chcesz powiedziec ze ona kogos na ciebie naslala zebys dal jej niby spokoj?? to laska troche dziwna by powiedziala ci w prosto w oczy co i jak a nie w taki sposob chce zalatwic sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Damian, hehe, skąd my to znamy? Jakby te pogróżki były wcielane w życie to teraz kumpel byłby niepełnosprawny a jego samochód byłby dawno skasowany, a tymczasem gość zaiwania aby szum, a samochód tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no nawet ich kilka razy spotkalem i mieli mnie jak na dlon a jednak nic .. no ale coz takie zycie obiecuje duzo osob rozne rzeczy a malo kto ich dotrzymuje szczegolnie panowie z sejmu i senatu haha

 

Jak spotkasz na drodze to zaczep spytaj o godzine albo jak gdzies dojsc czy cos w tym stylu, jak bedzie sprawdzac godzine na telefonie to mozesz powiedziec ze jak juz wyciagnela telefon to moze ci poda swoj numer to sie kiedys umowicie gdzies na kawe czy herbate o ile nie ma nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Hmm...ja przeważnie stosuję metodę ignorancji, po prostu olewam takiego typa rannym moczem i robię to co chce. Właśnie takie ignorowanie najbardziej wkurza ludzi którym zależy na tym abyśmy się martwili o coś :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja ogolnie leje na to. Mówiła mi w czwartek i nie odzywałem się a dzis telefon. Goscia zlałem to tak sie pluc zaczął. Ale ostrozności nigdy za wiele :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No najlepiej jest tak zrobic .. a nawet jak cie trafia to ryj nie szklanka sie nie stlucze a zawsze mozna sie odegrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No sorry ale jak wjedzie na podwórko to maj uż przesrane. Prywatny teren to raz groźby 2 jeszcze niech przysapie. Burak i tyle

 

Wiadomosć z ostatniej chwili! Kumpel też sie dowiedział że jak mnie gosć spotka to po mnie!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Co za po...by Czesiu. Nic nie zrobiłeś, a takie groźby. Gdzie sie tacy ludzie rodzą? Pewnie na gnoju leżą i kiełkują na słońcu. Weź to na milicje zgłoś, bo to nic z tego nie bedzie jak ma zamiar sie tu gangsterzyć jakiś amant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ta ja też sam wiele razy miałem mieć takie tęgie lanie. i nic się nie stało kiedyś tylko jak coś sie zaczeło na imprezie robić nie miło to się skończyło przepychankami a póżniej wszystkich wyrzuciła ochrona, włącznie z moją ekipą z resztrą prawie zawsze nas wyrzucają.ale to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Mi tylko raz gość spełnił groźbę. Co prawda nic nie bolało, a sam się skarżył swojej dziewczynie przez pare dni że go żebra bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Poczekamy do jutra jaeżeli cos sie będzie działo. Wtedy ale dzwonie. Ja chce żyć w spokoju :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie zawsze warto. czasem trzeba się postawić twardo i sprawe wyjaśnić ręcznie. wiem z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

witam panowie:) a wiec tak... co do tego krzywdzenia to wsumie jestem jej pierwszym chlopakiem takim prawdziwym... poprzedni to niby jej sie wydawalo ze cos z tego bedzie ale ja oszukiwal i nie dala sie nawet pocalowac... oficjalnie sie niby rozstalismy... ale jak jeden dzien nie dzwonilem to wieczorem sama zadzwonila wiec sie troche martwi... wiem ze musze byc cierpliwy i dac jej troche czasu a potem konkretnie sie postarac o jej serce... ale jakos tak dziwnie sie czuje jestem tak blisko ale jako kolega... nie moge nawet pocalowac... dobrze ze jest ladna pogoda to od switu do nocy pracuje i chociaz sie az tyle nie mysli...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No widzisz nie jest latwa nawet na calusa musisz sobie zapracowac ..

 

Łukasz jak zadzwonisz na policje to roznie moze byc ale jak sie postawisz to beda mieli do ciebie wiekszy szacunek i to sie wiecej nie powtorzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

pamietasz cesiek jak ci pisalem ze ktos w koncu do ciebie skoczy jak bedziesz sie dowalal ciagle do laski co z toba nie jest,i masz efekty,pewnie skonczy sie a utarczkach slownych ale oprzytomniej chlopie i daj spokoj tej dziewczynie bo wkoncu naprawde kos ci doj*b***bo nie wytrzyma zwlaszcza jak piszesz ze ta patrycja cos o tym wie.to sie nazywa zaborcza milosc i nigdy dobrze sie nie konczy.JAK NIE JESTES Z NIA I NIC NA TO NIE WSKAZUJE TO DAJ JEJ SPOKOJ BO KAZDEMU KIEDYS SKONCZY SIE CIERPLIWOSC NAWEJ JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Był kopniak chacka norisa z pół obrotu?

 

Aż taki uzdolniony to nie jestem. :)

 

Szmergiel dobrze gada, ja bym Czesiu teraz nie patrzył na sentymenty tylko jak najprędzej o niej zapomniał, bo jak ona jakimś chojokom Twój adres podaje i każe, żeby dzwonili i straszyli, to chyba nie jest to jednak taka wymarzona Patrycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ja teraz już nie mowie że ją och ach zrobiła cos takiego po czym nie mogę myśleć o niej wogóle :) No ale jeszcze sorry jeżeli sobie powiedzieliśmy w czwartek to i owo ja się nie odzywałem ona też nie to po co ten ziomuś dzwoni w niedziele jeżeli ja juz nic a nic do niej... A ona niech lepiej odda moje 150 zł i karte sd :) Nie powiedziała mi nic szybciej nic sie nie czepiała tylko w czwartek bo znowu ktoś coś powiedział. Jak sie skończyło w czwartek to po ch*j to zaczynają od nowa po paru dniach jak nic sie nie dzieje :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ty byłeś dobry i poratowałeś tymi pieniędzmi, a ona teraz się tak odpłaca? Ale bym jej strzelił buta na twarz jakbym mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To jej najwieksza strata jes5t bo już może zapomnieć że jak coś nie pójdzie to przyjdzie do mnie... Może zapomnieć.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Ee chłopaki.. Jak dziewczyna się wstydzi chłopaka to jeszcze coś wyjdzie z tego tnz razem chodzić i wgl??? ;>


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj