marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pestus123    4

Rolek jest albo 5 albo 7 ale raczej 5 :)

Moze skoro ktos juz nie bedzie kawalerem to spotkamy się wczesniej na jego weselu :)

 

Z kąd wiesz że Cię zaprosi?? :D Wpadniem na Polter :)

Dozynki możemy sobie zrobić jak wyżej pisali, na pomorzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

no już na pomorzu :) w LUBELSKIM :)

albo ewentualnie objedziemy cały kraj :D tylko czy się wyrobimy do nastepnych żniw ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Wyrobimy się. Dla ekipy AF nie ma rzeczy niemożliwych :D

A najlepiej zróbmy w środkowym punkcie Polski żeby dla każdego było sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

siemka panowie:) ja tez juz mowilem po ostatnim rozstaniu ze na co mi dziewczyna... no ale jak kupilem auto w pewene niedzielne popoludnie wybralem sie na wycieczke no i poznalem Klaudie... ta znajomosc trwa juz jakies 2 miesiace... i jest moim natchnieniem... robota od switu do nocy ale pozniej szybka kapiel i do niej... wiele wieczorow przegadane... spacerow itd. poprostu zalezy mi na niej... ale od kilku dni widzilem ze cos jest nie tak... dzisiaj mi powiedziala ze jest szczesliwa i wogole ale nie mozemy byc razem bo nie chce mnie krzywdzic... nie potrafi mnie pokochac... i wsumie to nie wiem co mam robic bo juz raz tak walczylem o dziewczyne az wkoncu byla moja tylko nie wiem czy mam 2 raz tyle sil... a z drugiej strony dziewczyna madra,ladna...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiał, ale czy takie gadanie to nie jest wymówka od ,,nie chcę być z Tobą''? Oczywiście mam nadzieję, że to tylko chwilowa jej niepewność i cała sprawa okaże się jak najlepsza dla Was - tego życzę. Ale jak wiadomo, dziewczyny nie potrafią powiedzieć wprost i konkretnie, tylko odstawiają jakieś zabawy, dziwne gadki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Ooo teraz to się z Tobą Lordzie zgodzę :D . Dokładnie jak mówisz. Wprost nie powie i będzie tak kombinować. Spytać Ją czy by Cię zechciała do końca Waszych dni i powie. Jak się będzie wykręcać to...wiesz nie ale jak odpowie że tak no to po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

To co mowi Lordhagen strone wczesniej ma po niekat racje bo wziasc slub to wydatek 20tys wiec trzeba na slub zarobic no dobra rodzice dadza kupic mieszkanie 200tys albo i wiecej zalezy gdzie te mieszkanie wiec ile bedziesz na nie zbieral?? bedziesz czekal do 40 az odlozysz na wymazony dom? utrzymanie rodziny olaty kollo 500-600zl plus jedzenie jakies 200zl dla dziecka jak jest male to wiadomo ze pieluchy te kaszki itp.. kolo 150zl to masz 950zl na miesiac +/-

 

 

Cichy moze poprostu pogadaj z nia co sie stalo bo z tego co ci powiedziala to wynika ze raczej ktos ja zranil a ona nie chce ranic ciebie wiec wiesz pogadaj szczerze z nia o ty co sie stalo chyba ze nie bedzie chiala rozmawiac to nie naciskaj na nia.

 

Fart to co mowisz o malzenstwie ze jest niby tak zle trzeba po prostu organizowac wydatki nie mozesz wszystkieog ladowac w maszyny i pole a do domu nic po prostu trzeba przemyslec ty chcesz kupic nowa maszyne zona melbe policzyc ile kasy jest potrzebne na melbe ile na maszyne i ugadac sie ze w nastepnym miesiacy jak sprzedaz tuczniki czy byka to bedzie na meble a teraz to co masz to kupisz nowa maszyne bo jest potrzebna do tego i tego a to trzeba juz robic, wiec powinna to zrozumiec. Chyba wiesz sie z kim zeniles to znasz charakter swojej zony i wiesz jak ja podejsc zeby bylo dobrze dla was obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ooo teraz to się z Tobą Lordzie zgodzę :D . Dokładnie jak mówisz. Wprost nie powie i będzie tak kombinować. Spytać Ją czy by Cię zechciała do końca Waszych dni i powie. Jak się będzie wykręcać to...wiesz nie ale jak odpowie że tak no to po sprawie.

 

Najbardziej durne to jest jak dziewczyna mówi ,,jesteś taki cudowny kochany i w ogóle och ach ale zasługujesz na lepszą/ja nie zasłużyłam na ciebie/zostańmy przyjaciółmi''. Szczerości w tym nie ma żadnej - nie lepiej powiedzieć ,,nie będziemy razem, nie rób sobie nadziei'', tylko najpierw tak pi.przyć, a potem powiedzieć, że jednak nic z tego? Ja sobie cenię szczerość u ludzi i wolę słyszeć prawdę, nawet jeśli okazuje się niezbyt dla mnie dobra.

 

 

Damian - ale ja nie mówię, że czekać aż będę miał wszystko. Po prostu skończona szkoła, jest robota, to się można zastanawiać nad założeniem rodziny i coś działać w tym kierunku. Nie mówię, że trzeba czekać do 40-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiadomo chociasz w dzisiejszych czasach jest ciezko o dobra prace i nawet odlozysz sobie troche kasy zamieszkacie razem wezmniesz kredyt (o ile dostaniesz) zamieszkac razem malo wiele sie uzadzic najlepiej oboje pracowac i odlozyc sobie cos na lsub i mozna potem juz majac dom wziasc slub dzieci i rodzinka jak ta lala .. Tylko znajdz stala prace

 

 

A co do dziewczyn to ze zaslugujesz na lepsza to slyszalem tylko w opcji ze chce cie zostawiac a nie zeby z toba nie byc .. Wiesz moze ktos dziewczyne skrzywdzil w poprzednim zwiazku sie za angazowala a koles sie okazal chamem i ja zranil i ona jeszcze nie doszla do siebie i nie chce byc z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tam byl maly blad mialo byc "moze" a nie "moja" :D

 

Eryk masz racje ja nie mam nic przeciwko ze moja nie chce innego i chce tylko mnie wczoraj zrobilem jej niespodzianke i zzabralem ja do Brodnicy pochodzilismy sobie po parku po oglaalismy i wogole bylo fajnie i milo po dordze sie gadalo. Nawet zjechalem w polna droge zeby sobie mogla po kierowac samochodem i ku mojemu zdziwieniu szlo jej bardzo dobrze jak na pierwszy a tak sie wypierala ze ona nigdy nie bedzie jezdzic samochodem i wogole w po wczorajszym nagla zmiana zdania spodobalo jej sie prowadzenie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

To co mowi Lordhagen strone wczesniej ma po niekat racje bo wziasc slub to wydatek 20tys wiec trzeba na slub zarobic no dobra rodzice dadza kupic mieszkanie 200tys albo i wiecej zalezy gdzie te mieszkanie wiec ile bedziesz na nie zbieral?? bedziesz czekal do 40 az odlozysz na wymazony dom? utrzymanie rodziny olaty kollo 500-600zl plus jedzenie jakies 200zl dla dziecka jak jest male to wiadomo ze pieluchy te kaszki itp.. kolo 150zl to masz 950zl na miesiac +/-

 

 

Cichy moze poprostu pogadaj z nia co sie stalo bo z tego co ci powiedziala to wynika ze raczej ktos ja zranil a ona nie chce ranic ciebie wiec wiesz pogadaj szczerze z nia o ty co sie stalo chyba ze nie bedzie chiala rozmawiac to nie naciskaj na nia.

 

Fart to co mowisz o malzenstwie ze jest niby tak zle trzeba po prostu organizowac wydatki nie mozesz wszystkieog ladowac w maszyny i pole a do domu nic po prostu trzeba przemyslec ty chcesz kupic nowa maszyne zona melbe policzyc ile kasy jest potrzebne na melbe ile na maszyne i ugadac sie ze w nastepnym miesiacy jak sprzedaz tuczniki czy byka to bedzie na meble a teraz to co masz to kupisz nowa maszyne bo jest potrzebna do tego i tego a to trzeba juz robic, wiec powinna to zrozumiec. Chyba wiesz sie z kim zeniles to znasz charakter swojej zony i wiesz jak ja podejsc zeby bylo dobrze dla was obojga.

Właśnie o to chodzi i małżeństwie i w miłości, że robisz nie które rzeczy nie dla siebie, ale dla niej, dla rodziny. Np.moja pani bardzo lubi podróżować, a ja nie za bardzo, ale raz w roku jedziemy na wczasy w ciepłe kraje bo ona to lubi (ja bym tą kasę inaczej spożytkował, ale trudno), ale najlepsze jest jak przyjdziesz zj**.. wieczorem z roboty, ona stawia mi ciepłą kolację, robi kąpiel, nawet schłodzonego browara poda:rolleyes:

Jak patrzę na moich rodziców albo dziadków to chciałbym tak żyć jak oni, startowali od zera, sami się podorabiali i żyją szczęśliwie. A taki kawaler to ma przesrane, wujek po którym mam gospodarstwo był kawalerem, całe życie zdany na łaskę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tu cie rozumiem ja tez nie zabardzo lubie imprezy ale raz na jakis czas moge jechac z moja, na wakacje to wiesz odpoczac sobie gdzies od codzeinnosci nie jest zle na kilka dni mozna wyjechac sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Ja wam powiem ,że się z wami nie zgadzam co do kwestii " nie zasłużyłam na ciebie , nie chcę cię krzywdzić zasługujesz na lepszą " :D

 

A cichemu07 poradziłbym dac na wstrzymanie tj. dać jej czas niech sobie przemysli wszystko , jesli mówisz ze miło spędzacie czas i dobrze wam razem to napewno zechce do Ciebie wrócic :) wiem ,że to cholernie trudne tak dac jej odejsc bo to przerabiałem ale czasem warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dla mnie sprawa powinna być jasna, jeśli dziewczynie zależy, to niech się nie wygłupia tylko mówi. Oczywiście obym sie mylił i koledze poszło jak najlepiej... :D

 

 

Wreszcie ktoś sie odezwał w tym temacie od południa, bo wieczór nudny, jutro mam egzamin do bierzmowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie siedziesz w jej glowie wiec nie wiesz co ona mysli niestety ale tak by bylo za latwo, to ze tak powiedziala to nie znaczy ze jej nie zalezy po prostu moze ja poprzedni koles skrzywdzil i chce troche ochlonac dojsc do siebie nie chce sie angazowac w nowy zwiazek bo nie chce krzywdzic Ciebie wiec najlepiej pogadaj z nia szczerze i jak ci zalezy to powiedz jej ze zrobisz wszytsko aby doszla po tym do siebie i zeby nie myslala o tym tylko byla szczesliwa przy tobie i z czasem zrozumie ze jestes dobrym chlopakiem i nie chcesz jej skrzywdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jutro zamiast dyskoteka z radiem weekend nad jeziorem mochel w kamieni uto dyskoteka z radiem weekend nad prasą w warsztacie :) Alke przynajmneij nie przepieprze cięzko zarobionych pieniędzy na browar a raczej mase browaru :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A ja jutro rano egzamin a potem się pewnie pójdziemy alkoholizować nad staw. Jak zdamy. :)

A później to się coś wymyśli, może pójdę w odwiedziny do kombajnisty bo ostatnio widziałem garaż z Bizonami otwarty był. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No ale Ja nie twierdzę ze jej gadanie to napewno szczerość ,ale nie mówcie tez koledze ze napewno to jest wymówka ze chce go zucic , może naprawdę twierdzi ze nie zasługuje na niego :) tak nie musi byc .

 

Lesiu pogoda ładna to chłopoki na podryw wyruszyli :) albo prędzej coś ukosic póki słońce :D

A co do bierzmowania , to ze tak wtrącę - Ja zamiast egzaminu kiedys miałem równanie ziemi wokół kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Wolałbym coś porobić niż się uczyć, no ale trza, swoje odstoję na tym bierzmowaniu i po zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tylko pamiętaj tę karteczkę co ksiądz daje przed bierzmowaniem to trzeba póżniej biskupowi dac :D Ja o tym nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A ja miałem rok temu bierzmowanie i nie pamiętam by były jakieś egzaminy. Tylko ksiądz z tej książeczki zadawał pytania np. od 1 do 20 potem za tydzień od 21 do 40 i tak w kółko i pisaliśmy kartkówki. Zadał 5 pytań i rura :D . Karteczki no fakt. U nas podczas Mszy wychodzili po nie bo zapominali :) .A jeszcze mamy takiego fajnego biskupa. Coś tam mówił że kiedyś dzieci bawiły się w podchody itd. a dziś chodzą na dyskotki piją alkohol a że ja stałem pierwszy i mnie to rozbawiło to biskup na to: "o tutaj kolega wie o co chodzi" i też się zaśmiał :) . A jakie imię bierzesz Lord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj