marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz2    11

Dokładnie lord :) kiedyś w sąsiedniej wsi stałem na moscie i szła taka fajna kobitka to się jej przyglądałem ;) ona to zauważyła a na drugi dzień znów ją widziałem to sie na mnie dziwnie patrzała i sie uśmiechała :) a ja głupi nie zagadałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Wiesz zalezy jak patrzysz bo jak tak chamsko ja z gory do dolu przelecisz wzrokiem to tak troche nie bardzo nie .. a jak tak kontem oka na nia spojrzysz zeby ona nie widziala szczegolnie w autobusie jak patrzy w inna strone a jak spojrzy na ciebie usmiechna sie na nia spojrzec w oczy i po chiwli zobaczyc co jest za oknem. No i jak idzie z chlopakiem to tez troche glupio na nia sie gapic ..bynamniej mnie to wkurza wczoraj jak ze swoja chodzilem to sie ludzie gapili na nia ze nie wiem az mnie nosilo czasam jeszcze ci idzie tak banda pajacow po wypiciu pol piwa i ledwie co na nogach sie trzyma i jakies komentarze wkurzony bylem no ale nie rzuce sie na 5-6 sam kaskaderem nie jestm haha ..

 

No ale to normalne rzecz ze chlopak sie patrzy na biust albo tylek dziewczyny tak samo jak one patrza na nasz krok, nie wiem czy wam sie to zdarzylo ale ja jak jechalem do szkoly siedzialem sobie a na przeciwko mnie laska i ja gapilem sie przez okno ale w nim odbijala sie jej twarz i widzialem gdzie sie patrzy a jak na nia spojrzalem to uciekla wzrokiem a pozniej sie usmiechala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

No macie super, ja to mam bardzo mało okazji żeby sobie popatrzeć no i nawet dziewczyny nie mam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja też dziewczyny nie mam. Chciałbym mieć, gdyby była jakaś chętna, ale w obecnej sytuacji to już wyzej pisałem, że leję na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja tez jestem "free kawalier "od pewnego czasu :)

na codzien mi to nie przeszkadza ale jak nadchodzi sobota , niedziela i widzę gdzies zakochane pary to "targa" mną złość i zazdrosc ze są szczęśliwi zakochańcy w pobliżu a mojego serca zadna nie chce :)

... a juz niedługo siankokosy i będzie wiele wiele takich ludzi na moich łąkach :) ale będą i samotne "kobiałki" :) moze któras "poleci" na ursusa :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem ;) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4
Ja tez jestem "free kawalier "

Ja też.A co spoglądania to tak jak któryś z was powiedział to nie można się tak chamsko patrzeć.

Ja jak idę w dół a dziołchy idą w górę to spuszczenie oczy w dół na kilka sekund i widoki się zobaczy a ona nie zauważy a jeśli nawet to się tylko uśmiechnie. ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

porostu trzeba jechaci na impre i są dżezy jak trza ;) i do odcięcia jak pado mój kumpel.A panienki same się będą kręciły koło ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

posty @Mateusz2:

a tak żeby nie schodzić zbytnio z tematu to napisze że ja już dałem sobie spokój z tymi dziewczynami

pare postów dalej

Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem ;) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

to tylko ładne panny sie liczą? heh


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem :) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

 

 

Ja miałem podobną sytuację tyle że jechałem motorynką :) . Też miałbym stłuczkę z samochodem ale ja zagadałem i teraz się wszystko fajnie układa ;) . Takie akcje są najpewniejsze jak nie znasz osoby bo jak znasz ją jakiś czas to nie wychodzi przynajmniej w moim wypadku tak było a Jej nie znałem i się teraz fajnie układa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Łoj Eryk bo ona na ta motorynkę "leci" , pewnie chciałaby żebyś ją przewióżł ale nie ma pojęcia że tam jest tylko jedno miejsce :) <zart>

 

Chociaz jeden z nas zaczął "uwodzic" - powodziska panie Eryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Ja to mam pecha, u mnie na wsi to tak nie ma za dużo dziewczyn, a jajk już są to "pozajmowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srubaxxl    0

Ja to mam pecha, u mnie na wsi to tak nie ma za dużo dziewczyn, a jajk już są to "pozajmowane"

 

Słuchaj idziesz na disko, koniecznie kup cole z lodem w szklance (im wyższa tym lepsza) Cole wypijasz a językiem lód wyciągasz Ja tak zawsze babeczki podrywałem. ;)

Jeszcze jeden sposób, puśc oczko i językiem brew przyliż skutkje na 60% babeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

U mnie we wsi też nie ma zbyt fajnych, no pare by sie znalazło, ale zajęte, dokładnie tak jak u kolegi wyżej. Jest taka pewna 15 km ode mnie, dużo z nią piszę, ale chyba na tym się zakończy, bo każdemu spotkaniu coś przeszkadza... A to do rodziny wyjeżdża, a to coś tam... A może to tylko wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Na disco to 90% jest tylko do j.....a ,a jak juz są dobre,porządne dziewczyny to zajęte. Ale mam nadzieje ,że kiedyś w końcu spotkam ta jedyną...,która zaakceptuje to, że jestem rolnikiem, bo dużo lasek jak tylko dowie się,że jestem rolnikiem to długo z nią nie gadam. Zresztą tomoże też moja wina bo jestem trochę nieśmiały w stosunku do dziewczyn.... Może kiedyś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja z kolei nie jestem rolnikiem, ale kocham to. I tego nie zmienię za nic. ;)

Po prostu kocham Bizony, Ursusy, Fortschritty, Zetory, John Deere'y i inne, nie zamierzam przestawać, żeby się komuś spodobać. Ważne, że się sobie podobam taki jaki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Na disco to 90% jest tylko do j.....a ,a jak juz są dobre,porządne dziewczyny to zajęte. Ale mam nadzieje ,że kiedyś w końcu spotkam ta jedyną...,która zaakceptuje to, że jestem rolnikiem, bo dużo lasek jak tylko dowie się,że jestem rolnikiem to długo z nią nie gadam. Zresztą tomoże też moja wina bo jestem trochę nieśmiały w stosunku do dziewczyn.... Może kiedyś się uda...

 

 

skąd ja to znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hm, jednak mi nie wyjdzie, bo ona za bardzo kręci. Z jakimś gościem lata na dyskoteki, a rzekomo jej nie zależy. Nie będę się w to pakował. Nie warto :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

z tego co mowi Martini89 to moja nalezy do 10% lasek z imprez i w dodatku byla wolna no i jakos po czasie bylismy razem i jestesmy do dzis.. Na imprezie mozna znalesc pozadna i wolna dziewczyne tylko trzeba dobrze szukac ;) .. Nie ma co szukac na sile dziewczyny nadejdzie taki dzien taka chwila i sie spotkacie przypadkiem i zaiskrzy w dwie strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tak samo u mnie ;) chociaz chociac :) jest kilka fajnych dziewczyn ale to małolaty w porównaniu do mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No to wez taka mloda to sobie ja wychowasz .. ale tez bez przesady zeby nie mial 12-14 lat haha takie kolo 16 w gore to spoko .. jeszcze da sie je na pozadne sciezke sprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja już z różnymi próbowałem, z rok młodszą, z taką w moim wieku, teraz próbowałem ze starszą o 2 lata (pewnie ktoś pomyśli, ze sam przeczę samemu sobie, ale pisząc że mam wyj...ane na te sprawy miałem na myśli, że można podejść na luzie i sie nie przejmować w razie czego), najbardziej prawdopodobne jest, że wyjdzie mi z tą starszą właśnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Damian własnie chyba mam dość "humorów" takich nastolatek i czas poszukac jakiejś dziewczyny która wie czego chce :) Aktualnie "wyrywam" (czy jak to tam teraz młodziez nazywa :) )albo raczej moze ona mnie ? :D taką 19-20 letnią i narazie jest spoko ale martwi mnie jedna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj