marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

fart23    0

powiem Ci że miałem dziś przejażdżkę kubotą m108s i byłem bliski orgazmu ;) ale ukochanej kobiety nic nie zastąpi

p.s. jutro jazda proxą plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Eno nie bądź taki skromny śledze twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i czasami uda ci się coś mądrego napisać także nie pisz że nie jesteś mądry bo też robisz sobie krzywdę. A pochwalić się możesz co ci szkodzi.

Aha czesiu co masz na myśli mówiąc w tym temacie bo nie wiem czy masz na myśli że w Tym temacie czy w "Tym temacie" bo to różnica.

 

Jak tak bardzo ci zalezy na ten informacji to ci powiem ze do niczego nie doszlo i jakos nad tym nie ubolewam ... a Mi sie udaje cos modrego czasem napisac jak sam zauwazyles ale tobie czy cos madrego sie udaje napisac to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

powiem Ci że miałem dziś przejażdżkę kubotą m108s i byłem bliski orgazmu ;) ale ukochanej kobiety nic nie zastąpi

p.s. jutro jazda proxą plus

 

Ja bym chciał pośmigać Bizonem Suprem, Ursusem dwanaście dwadzieścia cztery :( i JD z serii 6xxx i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ursusem 1224 smigalem bardzoe fajnie sie smiga troche trzeba sie na wajchowac ale sprzet elegancki ;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No ja jak na razie śmigałem tylko T25, tym Perkinsem z avatara po lewej i Fordem.

Chciałbym do dziewczyny kiedyś traktorem pojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja bym sobie chcial pojezdzic Kirovcem ;) .. no do dziewczyny zajechac ciagnikiem ciekawe jak by zareagowala ale jak bys wracal z pola i pod drodze do niej zajechal zamiast jechac do domu i zmieniac pojad i dopiero do niej jechac to moze bedzie zadowolona chyba ze byles szybciej nie wazne czym przyjechales ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To jak kolega kiedys z pola wracał BIZONem i na dyskę wstąpił ;) żadne przytiuningowane BMW nie wzbudzilo takiego zainteresowania jak przykurzony kombajn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Jak dla mnie to najlepsza jest przejażdżka t-25a na pełnym gazie albo przy uprawce w świeżej orce.Mi się fajnie Ceresem z wujem jeździło przy ugniataniu qq.

Fart a to co pisałeś na przedniej stronie to dobrego bara bara z kobitką fajną to chyba niczym nie zastąpisz(Nie wiem jeszcze nie testowałem ;))


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chłopaki, co myślicie o Kobieta+ ścigacz? .. ;) Bo ja własnie musze komuś wyje*ać z głowy 20 kilowym młotem taki kretyński pomysł. Prawko kat A jak najbardziej ale żadnych szlifierek :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ścigacz jest dla samobójców :) a tak na poważnie, ja tam wolę przejażdżkę z żoną moją yamahą virago 500cm3 w układzie V, może nie jedzie to szybko ale jaki dźwięk, w końcu to chopper :)

@pawlus224 u nas kiedyś naje.... po swoją córkę 60 zajechał, gumofilce od gnoju, widły w ręku i za włosy ją wyszarpał, to była sensacja dopiero ;)

@19Damian89 kiedyś pracowałem w pieczarkarni i mieli tam dwa k700a bodajże, powiem Ci jazda tym żadna frajda, utrzymać to na drodze to masakra, latasz od lewej do prawej jak najeb... głośno w środku, ale ta moc pod nogą i gwizd turbiny...coś niezapomnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja sie boję o Nią no sorry jak ktoś tico ciśnie 140 w porywach do 150 no to ścigawką? ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

pojeba....człowiek jakiś, ja też lubię przycisnąć, ale jak jadę sam, nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Tico 140km/h to w razie "w" pomnik na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

teraz moda na choppery jest ale mnie jakos to nie kreci,to jest super rekreacyjny wozek.nie mam prawka A ale coraz bardziej mam chec na jakiegos niezbyt wyjebistego scigacza bo auto co jedzie 230 juz mi nie wystarcza tylko to prawko,hmm do kitu robic bo czasu niema.Nie ma nic bardziej sexi niz niezla lacha na scigaczu,troche znam takich ludzi i musze sie w to wkrecic bo towary sa niezle i prawie zawsze chetne,niewiem czemu tak jest ale takie wyzwolone sa dobre na szybkie numery zwlaszcza jak sie z nimi jezdzi a niekoniecznie sa stsnu wolnego co idealnie mi odpowiada ;) .dobra sucz ,50-80km miedzy nogami i wieczor mamy przedni,oczywiscie pozniej grzecznie do domu na kolacje :).sp.chcialbym pojezdzic z taka laska,moja od 100 juz marudzi,brr ale bu byla jazda,przewaznie to zawsze laski sie boja.tico super wyscigowa sam mialem 4 lata od nowosci to tez 140 latalo i 5l palilo ale teraz to bym sie juz bal tak jezdzic takim pudelkiem bo mala kraksa i anielski orszak by grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

może i masz rację, ale choppery też laseczki się spoglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

tez tez ;) zwlaszcza teraz kiedy staly sie bardziej popularne.ogolnie to jest podobnie jak z laskami co sie bujaja sportowymi autkami,te to sa dopiero wyzwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Mnie bardziej kręcą choppery od ścigawek. To jest coś, ten dźwięk silnika, wygląd... a ścigawka jak dla mnie to taka pszczółka z biletem w jedną stronę, jak kogoś need for speed dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

jak jechaliśmy na wycieczkę szkolną to ojciec przywiózł córkę C-360 miał dwukołówke i na niej tuczniki ale był polew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no to ubaw równy musieliście mieci ;) jak podjechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dawno nie czytałem tego tematu ale czy teraz uwodzicie motory?? ;):)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja w tamtym roku w zimie pojechałem na spotkanie z moją (teraz już byłą) ursusem :) 80-ką :) zimno było śniegu pół metra to mowie co bede piechotą szedł ;) ojciec pozwolił to pojechałem, sie zdziwiła :) zabrałem ją podjechałem w polną drogę i tam se staliśmy... :) teraz za każdym razem jak widzę 80ke to mi sie to przypomina :)

 

PS: @lordhagen jak tak bardzo chcesz sie przejechać bizonem to zapraszam do mnie w żniwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja tam uważam że to mało smieszne zdarza sie każdemu a te c-360 z tą przyczepką warte więcej niż nie jeden samochód . Można spojrzeć z tej strony i sprawa wygląda całkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

A taki nowy deutz czy inna holera warta nawet i 300 tyś... za to mam nowe porsche... a laski jakoś na te ciagniki nie leco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

No jo ale jak by zajechał samochodem za 20 tyś to by sie każda oglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi zawsze o mojej Włodek przypomina :) tyle czasu spedzonego przy nim ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj