marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

fart23    0

@kasek bez alkoholu świat też jest piękny, nie mówię, też czasem lubię sobie łyknąć whiskasa :lol: ale żeby w alko topić smutki???? Pamiętaj smutki umieją pływać :lol:

Jak się kiedyś ożenicie to zobaczycie co to znaczy problem z kobietą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

@kasek trzeba przetestować kiedy tą metodę :lol: dzisiaj nie poszedłem do szkoły i jakoś nie mogę się cieszyć z tego powodu... coś mi łazi po głowie tylko nie wiem co, może jakieś mary mam? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

fart nie mow ze tak zle w malzenstwie bo zniechecasz ludzi do brania slubow :lol: haha

 

ja wczoraj gadalem z kuzynem mozna powiedziec o mojej przyszlosci (marzeniach) nawet przyznal mi racje ale co z tego bedzie to nie wiem sam on tez mial duze watpliwosci zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

@19Damian89 marzenia warto mieć, wtedy człowiek ma jakiś cel w życiu, chce mu się rano wstać i zapier..... Tylko muszą one być realne :lol:

Gdybym nie miał marzeń to tylko sznurek i do lasu, bo po co żyć???? Dla samego życia, a raczej wegetacji??? Bo życie bez marzeń to wegetacja. A co do małżeństwa, to 3 dzień moja Pani zrzędzi (wiadomo ciężkie dni), i tak co miesiąc. Czasem to mnie h... strzela. Mój kuzyn z dł€ższym stażem zawsze mi powtarzał: nie ma jak u mamy, a ja go głupi nie słuchałem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

tak @fart23 ja nie topie smutków to jest poprostu takie hooby i rozrywka,ja jestem świrem z gór :lol: i ja inaczej cosik patrze na to wszytko,a reset jest fajny bo niewiesz co sie dzieje :lol: hahahaha i sie bujam po imprezach,bo jak to muwi muj wujek BO W MARZENIACH MIAŁO BYCI LEPIEJ.... hhahha a ja mam z tego tekstu polew zawsze.no nie powiem latka lecą a człowiek dalej tylko by balowaci świrowaci imprezowaci i kruca coły cos z gurki hej ;[ a @Hubert8245 polecam ci ten sposób a i do tego jakieś koleżanki też sie przydają taki zestaw B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj pływają smutki pływają. Jedna osoba znajoma próbowała :lol:. Wypiła litr lepszego wina i wszystko pamiętała, nawet jak moje nowe buty z rynasa zachalapała :lol: Chociaż już ją nosiliśmy...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesiu skoro tak Ci się podoba to po co chcesz ją zmieniać? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jej się podoba kolczyk to czemu masz jej go odbierać. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no jakos dzisiaj na tyle blisko byłem i jakos już mnei tak nie raził. Przyzwyczajenie jutro to wcale nie zauważe pewnie :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@19Damian89 marzenia warto mieć, wtedy człowiek ma jakiś cel w życiu, chce mu się rano wstać i zapier..... Tylko muszą one być realne :lol:

Gdybym nie miał marzeń to tylko sznurek i do lasu, bo po co żyć???? Dla samego życia, a raczej wegetacji??? Bo życie bez marzeń to wegetacja. A co do małżeństwa, to 3 dzień moja Pani zrzędzi (wiadomo ciężkie dni), i tak co miesiąc. Czasem to mnie h... strzela. Mój kuzyn z dłuższym stażem zawsze mi powtarzał: nie ma jak u mamy, a ja go głupi nie słuchałem :lol:

 

Czy realne to w pewnym sensie tak chociaż na pewno nie będzie łatwo ale chociaż wiem ze nawet jak by się udało to moja dziewczyna mnie nie zostawi tylko będzie mnie w tym wspierać i pomagać a to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Trochę żartem o stosunkach damsko-męskich:

Przed ślubem:

Ona - Ciał Janek.

On - No nareszcie, już tak długo czekam.

Ona - Może chcesz żebym poszła?

On - Nie! Co Ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna!

Ona - Kochasz mnie?

On - Oczywiście, o każdej porze dnia i nocy.

Ona - Czy mnie kiedyś zdradziłeś?

On - Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?

Ona - Chcesz mnie pocałować?

On - Tak, za każdym razem i przy każdej okazji.

Ona - Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?

On - Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem.

Ona - Czy mogę Ci zaufać?

On - Tak.

Ona - Kochanie.

Siedem lat po ślubie:

Czytajcie od dołu... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Niektórzy robią melanże pełną gębą co by zapoznać nowe istoty płci pięknej :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

Bmw-bolit młodzieży wiejskiej

Lancia "Zazdrosne spojrzenie właścicieli Bmw oglądających tył Lybry bezcenne!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Też właśnie zachodzę w głowę co do czego z tym BMW :lol: zapewne pomylił tematy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

hahaha jak kolega ma coś do BMW to niech pierw powie czy go staci na nie i na jego utrzymanie bo ja inaczej na to patrze,jak ktoś takie coś pisze to tak to wyglonda jak by czegoś zazdrościł. wiem że odbiegłem od tematu ale nie mogłem się powstrzymaci :lol: a co do podrywania to mi się znudziło jak bendą chciały to same znajdą adres i się zgłoszą :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Moze chodzilo o to ze co jak nie ktorzy tatus mu kupi BMW i sie wozi jak 60 z rozrzutnikie, ale jesli sobie sam na to zapracowla i kupil za wlasne piniadze to ok tylko po gratulowac ze ma sie czym pochwalic bo ma a nie patrz jaka ma fure tatus mi kupil, nie zebym zazdroscil bogatych rodzicow ale jak sam na niego zapracujesz to doceniasz kazda srubke w nim i dbasz o niego a jak ci rodzice kupia to a tam kupia najwyzej nastepny ...

 

A co do podrywania jak kolega mowi nie ma co na sile sama sie znajda nawet nie wiadomo kiedy i bedzie gitara ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja bym nawet nie chciał takie BMW kupić raz utrzymać dwa :lol: Mi tam poldki Atu się widzą :lol: Mi to służyć będzie do przemieszczania się B) Ale wszystko tanie do nich jak sam samochód tani. I po porządnym tuningu świetnie wygląda który też nie kosztuje wiele. A z silnikiem Rover 1.4 103KM Nie złą zadyme robią ;[ Tylko za mocno dasz czadu i most siada...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja mam zamiłowanie do marki BMW taka już pasja :lol: ale każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Czesiu o most się nie musisz za bardzo martwić, co niedziele zarzynamy poloneza po okolicznych drogach polnych i innych tego typu bezdrożach i most jak i silnik nie odmawiają posłuszeństwa. Jedynie ten silnik Rovera, strasznie ciężko do niego części dostać

 

Mnie tam się widzą Hondy Civic, małe, zwinne, szybkie, silniki nie do zajechania... to jest to co lubie :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

nie ma jak japońce, mazda, honda, toyota, auta solidne i bezawaryjne. Sam mam corolle 2.0 D4D 120km, auto lux, chociaż w brew obiegowym opiniom n/t renault, meganka mojej żony też jest bez zarzutu. Co do polderów to tvn turbo widziałem kiedyś poldka po tuningu, 2,5 silnik do forda, most też fordowski, ale naprawdę fajnie był zrobiony. Ja ogólnie jestem zdania co do aut i traktorów, że nie ważna jest marka i wygląd bo tym się nie jeździ ani nie pracuje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj