marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

Ja słyszałem "mały fiat" big cyc :lol:

 

Jeśli o tym już mowa to polecam piosenki Jam Boxx'a -polskie ale bardzo fajne :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

a ja to Wam powiem, że nie mam zamiaru szukać teraz miłości, za wcześnie na to po prostu, już raz się przejechałem na tej niby "miłości" nieźle i nie mam zamiaru zrobić tego 2 raz, bo dziewczyna sama się znajdzie w odpowiednim czasie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

witam podoba mi się taka jedna oto fotka link i się zastanawiam jak zagadać do niej może koledzy pomożecie jakoś wiem tyle że ją chłopak chyba rzucił bo dziwne ma opisy na gg przynajmniej mi się tak wydaje pomożecie jakoś :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

jeżeli ona jest w miarę rozgarnięta to można spróbować a jeśli jest tzw. ssakiem leśnym to lepiej jej nie ruszać i omijać ją łukiem jak największym :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

ona jest młodsza o rok od emanie w gimnazjum kolega kiedyś coś zagadał o mnie jej ale jakoś nie doszło do skutku ona sobie znalazła jakiegoś pajaca ale chyba po ok. roku coś mu szczelino do głowy i nie gadają ze sobą jeśli wyczaję że ona nikogo nie ma to zagadam do mniej bo mi się podoba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Wygląda sympatycznie :lol: próbuj raz kozie smierc :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kiedyś chciałem rwać taką jedną koleżanke z technikum ale miłośc jak sraczka przyszła z nienacka i była Patrycja teraz tamta też jest zajęta a fajna koleżanka była. Chociaz jak to niedoszły szwagier mówi. Chlopak nie sciana, da się przesunąć :lol: A akurat z wioski tego gostka talerzówke brałem i miałem C-360 z ekipą :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

@waldek315 ta laseczka wydaje się być dość przyjemna B) , ale nie ocenia prezentu po opakowaniu :lol: , ja bym tam zagadał bez względu na to czy ma kogoś czy nie, w pysk Ci nikt nie da, nic nie stracisz a zyskać możesz wiele :lol:

@UrsusCzesio racja, chłopak nie ściana da się przesunąć, jak dziewczę było fajne to ja bym próbował uderzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

ona jest młodsza o rok od emanie w gimnazjum kolega kiedyś coś zagadał o mnie jej ale jakoś nie doszło do skutku ona sobie znalazła jakiegoś pajaca ale chyba po ok. roku coś mu szczelino do głowy i nie gadają ze sobą jeśli wyczaję że ona nikogo nie ma to zagadam do mniej bo mi się podoba :lol:

 

Moja rada taka, podejdź do tego na luzie i nie angażuj się uczuciowo. To jest uniwersalna sytuacja na dwa wyjścia:

1. nie uda się (odpukać) - nie zaangażowałeś się uczuciowo więc problemu nie ma, dziękuje, dobranoc

2. uda się - no to wtedy już jest fajnie, a uczucie przyjdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

fart czy w pysk ci nikt nie da to tego bym nie powiedzial bo jak ma chlopaka a ty bedzisz do niej startowal to koles moze ci dac w pysk chyba ze jakas ofiara i mu to obojetne. Mi kolesie moich kolezanek nie raz sie odgrazali za moje rady dla kolezanek no ale coz zdarza sie :lol:

 

A co to tej dziewczyny ze zdjecia to wyglada ladnie tylko ciekawe co ma w glowie ale jak bedziesz z nia gadal to bedziesz wiedzial czy to pusta lala czy laska z ktora mozna pozartowac i powaznie pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Mo całkiem sympatycznie wygląda.Jak na coś w ty głowie to warto a jak puste to zostaw


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh utrapienie z tymi kobietami - jedna poszła , druga puka do drzwi serca ;[

Pewnie panowie uwodziciele na "Nie ma mocnych " albo imprezki wybyli ?

uciekam i Ja B)

 

P.S. ... chciało by się byc Zenkiem z "Nie ma mocnych" (sami swoi) piękna młoda zonka , cichutkie spokojne zycie i nowiuśeńka 330 :lol: ale najbardziej zazdrościć mu zazdroszczę TeścióW :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja dopiero wrocilem od swojej.. no wiec jak cos bedziesz wiedzial co z nia to pochwal sie tu nam czy byla warta uwagi czy nie bardzo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Miala być impreza.. siedze w domu :lol: Nie ma i nie bedzie przez cały miesiąc. Chcieli mnie zabrac do TC ja mówie chyba wam sufit na łeb sie spadł....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A my mamy ognisko wieczorem, miały być fajne panienki, by się poznało, pogadało, ale coś ktoś tam odp****lił i jednak nie przyjdą. A kutasa tam, napić się będzie można przynajmniej i powygłupiać. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

niektórzy widze mają swoją koncepcje na te sprawy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja teraz postawiłem na Biznes :lol: Chociaż cały czas myśle o kimś tego nie da sie wymazać jak zacieku farby.. szlifierka i po sprawie...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

ja to często coś robię, ale zapomnieć nie mogę :/ ostatnio wszystko się nasila :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

whisky,JACK&DANIELS,REDLABEL,Johny Woker,i masz takiego reseta że niewiesz gdzie jesteś testowałem to wiem :lol: ja lubie wogule sobie wypici bo wtedy świat staje sie piękniejszy i wogule, a panienki są tylko dodatkiem do tego wszystkiego żeby sie nienudziło B) ostatnio byłem w takim transie że nicmnie nie ruszało po za MOIM BMW :lol: tylko ono mnie rozumi ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj