marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Davido    28

Chyba znalazłem czesia Patrycję, chociaż pewny nie jestem :)

 

Czesiu potrzebuje od ciebie jedną wskazówkę, a mianowicie jakiego koloru są jej oczy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

no to ja właśnie taką partycje z niebieskimi znalazłem :) i z kolczykiem w pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
:) Nie znam jej. Nie wiem czy ma fotke czy nie napewno nie ma: NK, i fotoblog a inne portale hmm. Może ma :) ostatnio nie porozumiewamy się sieciowo jedynie 4 oczy

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

ale przyznasz czesio że ta z fotki to fajna d*pa nie???? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no lala jak się patrzy :) Tylko widły wręczyć jeszcze haha :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

pewnie by przyszła jak by nie musiała nic w gospodarstwie robić, tylko ładnie wyglądać i siedzieć w domu albo na zakupy jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tak dać jej Vito zatankowanego full tylko... Na bajerke to ona jak najbardziej ale na coś powązniejszego to chyba sie nie nada dla mnie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

dla mnie tym bardziej bo już miałem taka dziewczynę, i coś o tym wiem. Jak one potrafią wyciągnąć ostatniego ciężko zarobionego grosza.. :)

 

 

Przeglądając twoje okolice znalazłem kilka fajnych dupeczek :) , hmmmm. dziwie się trochę że ty tylko za tą partycją się kręcisz, ile ja bym dał żeby chociaż kilka dziewczyn u mnie było normalnych i dało się jakoś normalnie porozmawiać..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

tylko Panowie nie róbcie jaj z ta Patrycją. Żarty żartami, ale róbcie niczego co mogłoby jeszcze bardziej skomplikować i tak już nieciekawą sytuację UrsusCzesio.

Faktem jest niezaprzeczalnym iż w jego okolicach fajne dupcie mieszkają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

jaja to będą jak Partycja przypadkiem tu trafi i zobaczy to tu jest na wypisywane, UrsusCzesio i tak zrobi jak będzie uważał za słuszne, my jedynie możemy coś podpowiedzieć co może w takiej sytuacji zrobić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moim zdaniem Czesław dziewowoja traktuje Cię jak kolegę, a Ty dumasz sobie w głowie jakieś dziwne historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Ale tak to jest jak człowiek jest mocno zakochany, my nic na to mu nie pomożemy, żadne perswazje nie dadzą rezultatu. A może faktycznie jest tak jak Czesław mówi że ta panna sobie z nim pogrywa, pytanie tylko po jakiego h....???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bo widzi jak on sie zachowuje i najzwyczajniej jajca sobie robi i ma ubaw jak widzi ze to tak go bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja proponuję wzucić na LUZ , nie przezywac kazdego gestu tej dziewczyny tak mocno i za kazdym razem zaztanawiac sie czy to oznaka przyjazni czy czegos więcej :)

 

tak to juz w zyciu jest ze czasem trzeba się zatrzymac i popatrzec z dystansu... moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

bo widzi jak on sie zachowuje i najzwyczajniej jajca sobie robi i ma ubaw jak widzi ze to tak go bierze

 

No co jak ja ise niby zachowuje widziałeś co robie przy niej? Nie nie rusza mmnie to już. nie robi nam nie wrażenia ja mam z ich tekstów pompe a temu kumplowi zawsze tak dowale że ona z niego leje. Bo troche dziwne. Opowiadają wszystko ze szczegółami? Co bedą robić w nocy itp? Ale oczywiście okazuje sie że on i tak nie dojeżdża :) Właśnie kolego @fart Co to ma na celu? Ona mysli a raczej jest przekonana że ja mam na Nią wylane. Choć jest inaczej to nikt nie wie o tym. Mozemy tylko się domyślać. Trzeba zrobic śledztwo :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

dopiero teraz napisales ze nawet pilnujesz czy gosc do niej przyjezdza na dynanko bo skad wiesz czy dojezdza,trzeba dac na luz czesiek ktos inny ja dyma i trzeba sie z tym pogodzic ,takie zycie .A tak wogule to do tej pory jak tam sie kolo niej krecisz to zlapales choc za cycka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

siemka. słuchajcie jakby ktos mi powiedział albo w moim towarzystwie to powiedział tzn ze ktoś inny ja dyma a chodziło by o maja ukochana to tak jak mu zeby urosły tak by mu wypadły tyle ze setki razy szybciej mało tego bym go chyba tam zatłukł mogli by się jego koledzy wstawić i to by mu nie pomogło!!!!! ale fakt nalezy wyluzować i tak ursusczesio zrób dobre rady od kumplli z AF  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Panowie jak wczoraj rozpocząłem poszukiwania Sz.Pani Patrycji w okolicach Czesia to rzeczywiście kilka fajnych partycji się znalazło :)

A tak propos Patrycji i Czesia to verba ma taką pieśń pt"Kocham Cię na zawsze" i tam jest taki tekst(...)Uuu widzę że konkretnie,Ty do niej z kwiatkiem ona kwiatek zetnie(...)

Czesiu ale bez obrazy :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

 

dopiero teraz napisales ze nawet pilnujesz czy gosc do niej przyjezdza na dynanko bo skad wiesz czy dojezdza,trzeba dac na luz czesiek ktos inny ja dyma i trzeba sie z tym pogodzic ,takie zycie .A tak wogule to do tej pory jak tam sie kolo niej krecisz to zlapales choc za cycka?

Trochem nie wk***i&&& Bo po 1 Nikt jej nie dyma ale ty kur*a lepiej wiesz i wciskasz mi to co się nie dzieje. To jest celowe gadanie i inscenizacja przy mnei jak mhnie nie ma to nci się nie dzieje takie tam tylko pierdo*nie o chopinie. A że wiem to nie znacxzy że czatuje. Np: raz sama mi napisala bo sie o coś zalożyli nie odjechał a po za tym przez okno widze co się dzieje. Nie pojmuje macania sie i nie bycia ze sobą. Pisałem nie bylismy razem nic nie zaszło aż tak bliskiego.

 

PatrykGy Dobra, sprobuje jak DiCaprio, z titanic'em poszedł na dno :) Znam prawie każdą Verby na pamięć. W sumie to zasługa jednej osoby kiedys tego nie lubiałem tzn było mi to obojętne ich utwory. Ale jakos tak od tamtego lata hmm :) W sumie Verba jest z niedalekiej okolicy :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj