marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ja wiem że każde szanujące się gospodarstwo ma kątówke :) ja mam 2 ale się popsuły. w jednej to się świci jak w terminal club :) a w jednej przekładnia poszła


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Dzis Patyrcja wpada na podwórko i jak wysiadła z samochodu zaraz mi się rzuciło w oczy. Nie wiem narazie to mi niezbyt pasuje. No ale juz zaakceptuje to bo i tak nei jest tak happy :) Jak będzie wesele to wiesz Winkelschleifer i jechana :) albo chociaż obcegi :)

o czesiu, to juz wesele w planach, a dopiero chodzila z innym :) ona wie chociaz o twoich planach matrymonialnych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

a przypadkiem nie za młody na małżeństwo jesteś czesiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

proponuje zrobmy chlopakowi wesele,wiecie jaki bedzie uradowany :) ps.jak ktos ma namiary do Patrycji to poinforujcie dziewczyne niech kupuje sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

na zapowiedzi trzeba dać, i za gorzałką się rozejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Gdzieś miałem namiary na dobry spirytus 1l 18zł a kupując w pakiecie w bańkach po 5l dostajemy rabat 4zl na litrze :) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja mogę posłużyć za transportera, pożyczę Żuka od kumpla, a i zapału do działania też nie brakuje, także się kupi wódeczkę, załaduje na cud polskiej techniki okresu P R L i jazda na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ten spiryt po 18zł to chyba paliwo rakietowe, rano człowiek świeci po tym jak żarówka 100W :)

umie ktoś grać na jakimiś instrumencie, bo ja tylko na trąbce i akordeonie, wiecie orkiestra musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ewentualnie bimbru załatwię bo doszły mnie słuchy, że gdzieś ktoś kiedyś niedaleko pędził, ale nie mówię głośno, bo to ponoć nielegalne. :)

 

A na moim weselu musi stać BIZON Z056 i ktoś musi mu dawać po garach w kluczowych momentach, ale że moje wesele za jakieś 8-10 lat, to nie jestem taki pewny czy jeszcze poczciwą 56-stkę zastanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Nie no z tą żarówką to lekka przesada nie było źle na drugi dzień po 8 godzinnej libacji :) :)

Ja mogę wziąć szybką lekcje gry na akordeonie u wujka :)

 

 

@lord u mnie zastaniesz taki egzemplarz Bizona :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Moj kumpel ma orkiestre i graja na weselach wiec mozna pogadac i grajki beda wodka jest transport tteraz tylko ksiadz sala(moze plener) i cos do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

same akordeony to za mało, jakieś klawisze muszą jeszcze być. Co do sali weselnej to mogę swoją stodołę udostępnić (gratis), klepisko jest puste tak więc jest gdzie tańczyć :) Co do jedzenia to myślę że przy dzisiejszej cenie tucznika każdy z AF za darmo by dał jednego. Wiadomo zagrycha musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie no z tą żarówką to lekka przesada nie było źle na drugi dzień po 8 godzinnej libacji :) :)

Ja mogę wziąć szybką lekcje gry na akordeonie u wujka :)

 

 

@lord u mnie zastaniesz taki egzemplarz Bizona :)

 

U mnie też tego duuużo jest i ryczy całe żniwa, ale kto wie co będzie za pare lat.

 

Poza tym może jeszcze na koszt AF ufundujemy chrzciny? :)

 

Co do udźwiękowienia, to mogę być również wokalistą. Hmm dzięki AF odkrywam sporo swoich ukrytych talentów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

a kto u księdza załatwi???? Ma ktoś księdza w rodzinie żeby co łaska była mniejsza :) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja mam kumpla ministranta, dyplomata z niego że hej, także o to też się proszę nie martwić drodzy panowie koledzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

co do ksiedza to zalezy jaki ksiadz, bo ostatnio slyszalem nie zla historie koles chcial ochscic dziecko z dziewczyna ale nie mieli slubu i ksiadz sie go pyta czemu nie maja slubu itp. to mowi ze go nie stac na slub a ksiadz to chociasz zeby skromnie oni i swiadkowie i rodzice i to wszytsko takei skromne, a on ze no tak i ze jak ksiadz mu da slub za darmo (a nie za co laska 500zl) to on wezmnie slub chetnie z nawet teraz, to ksiadz powiedzial ze on tak nie moze zaczol krecic i powiedzial ze ochrzci dziecko. haha

 

no to mamy prawie wszystko kto ma namiery na Panne mloda i z nia pogada o slubie z Lukaszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

a jeszcze jedna rzecz, transport młodych, jak tak myślałem żeby odświętnie udekorować władka, dwukółkę do tego i limuzyna jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

kolega wyzej proponowal ZUKA.. wiec tez moze byc ciekawie

 

A goscie bede jechac jak w tym filmie na YT na osiemnastke zetor plus przyczepa i jazda wtedy tylko jeden kierowca a reszta moze pic i swietowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Żuczek już załadowany alkoholem, także albo Władyyyymirec jak kolega proponuje, albo hmm, niech pomyślę... a rowerem zawiozę. Albo nie, ktoś inny, bo ja tu za dużo w swoje ręce wziąłem i mi się odpoczynek należy, ale trzeba też pilnować żeby nie wyszło tak jak w filmie pt. Wesele tam co TT-tką śmigali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a jeszcze jedna rzecz, transport młodych, jak tak myślałem żeby odświętnie udekorować władka, dwukółkę do tego i limuzyna jak ta lala :)

fart ,poprostu transport perelka,s-classe wymieka :) zreszta o czym mozna gadac w takim mercu a na wladku to inna bajka.ps ja bym proponowal ta dwokolowke zapiac za plugiem 7 skibowym dla drozbow a mlodzi do wladka.ja sie pisze na to wesele,juz nawet mam pomysl na prezent :) ps.a co sie dzieje z pane mlodym bo nic nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Panowie mój władek po remoncie chodzi jak ferrari f360 spider więc mogę zabrać prę młodą,a i zaśpiewać mogę z chęcią :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

no właśnie, ursusczesiu gdzie jesteś???? Pewnie talerzówkę albo inny pług remontuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Chopak kasę na wesele zbiera :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj