marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

no dokładnie. Ciekawe czy pojedzie po talerzówke ze mną jutro :rolleyes: Hmm ale chyba jutro do szkoły gania


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czyli znowu interesa robisz :rolleyes:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no tak jakby :) Tylko jak narazie to kupuje a sprzedać nic. Ale tak to jest u handlarza, rzadko sprzeda ale konkretna zapłata jest :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No pewnie że sie kręci :) maszyn przybywa jak grzybów :) Jakoś nie docenia mojego zapału... Powinna widzieć że miała by przyszlość jak trzeba to ona lampi się w tego całkowicie materialiste który i tak kasy nie ma :rolleyes: Ja chociaż mam pieniądze ale w innej formie. Zgnite jego tico to nie jest wartościowe zbyt...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu wiesz jak człowiek się zakocha czy coś tam, to nie myśli o niczym tylko żeby być z tą osobą, a czy będzie im starczać ledwo do końca miesiąca, czy będą spali na pieniądzach to już się wtedy wydaje sprawa drugorzędna. Miejmy nadzieje że jej z nim przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Z tymi pieniędzmi to jest różnie, dziś kasę masz a jutro... nie wiadomo, ale jak człowiek jest zaradny i ma chęć do pracy do zawsze sobie poradzi. Ja tam osobiście za bogaty nie jestem (zależy jak liczyć :rolleyes: ) ale zawsze żartuję że moja Patrycja nie poleciała na mnie tylko na mojego golfa3 (wtedy takim jeździłem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Kiedys golf 3 to byl szal teraz przewaznie tez ci mlodzi sie rozbijaja w trojkach albo BMW3 ten samo rocznik co golf a kasa podobna.

 

No no ja jak nie pracuje to mam wiecej kasy niz jak pracuje troche dziwne haha ale jak mowisz trzeba miec glowe na karku i dobry pomysl na interas to mozna zarobic :rolleyes:.. A co tam chlopaki nic nie podrywacie?? teraz sie ocieplilo to pewnie ruszyli w pola albo na lowy :) .. albo sie ucza teraz do matury a wczesniej sie uczyli do testow gimnazjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

kurcze jak słoneczko wyszło to nie wiadomo w którą stronę wzrok skierować, same mini, odkryte dekolty...... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

hehe też to zauważyłem :)

 

zaje**sta jest dziś pogoda :)

 

 

Ognisko dziś..... bo jutro ma padać więc będzie miło i wogóle fajnie :rolleyes:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesiu wiesz jak człowiek się zakocha czy coś tam, to nie myśli o niczym tylko żeby być z tą osobą, a czy będzie im starczać ledwo do końca miesiąca, czy będą spali na pieniądzach to już się wtedy wydaje sprawa drugorzędna. Miejmy nadzieje że jej z nim przejdzie

 

Powoli powoli sama twierdzi że nie idziep okochać po 3,4 miesiącach cos za szybko by jej to psozło. Mi się wydaje że ona wykonuje swój plan za to co zrobił :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no pogoda jest the best :) tylko na melanż gdzieś wyskoczycii :rolleyes: i zaszalecii z panienkamii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Powoli powoli sama twierdzi że nie idziep okochać po 3,4 miesiącach cos za szybko by jej to psozło. Mi się wydaje że ona wykonuje swój plan za to co zrobił :rolleyes:

lubie czytac te wasze problemy chlopaki i wkoncu pisze bo naprawde jak sie to czyta to normalnie rece opadaja,ze smiechu i z rozpaczy .Czesiu czy ty normalny jestes uczepiles sie tej patrycji jak rzep i nic do ciebie nie dociera,nawet jak by ci powiedziala "spiep..."to tez bys wyszukiwal jakis teorji ze to plan? :) Jestescie w wieku w ktorym nikt na powaznie nie mysli wiec skoro do tej pory z nia nie jestes to odpusc bo sie zblazniasz a jak laska ma goscia to nic ze w zgnitym ticu bo widocznie jej taki odpowada co pogada o wszystikm a nie tylko o plugu lub wladimircu,moze jej sie bardziej podoba i co najwazniejsze pewnie dobrze obrabia ogorka :) Ps.domyslasz sie co ona sobie o tobie mysli jezeli by przeczytala co piszesz na jej temat?dziewczyny mowia na tak zachowujacych sie facetow "ciapek"a to wstyd taki ze ojej.Posluchaj rady starzego kolegi co to wszysto ma juz dawno za soba i nie ponizaj sie!Idz na balety,poznasz jakos laske jak nie teraz to za rok i przyzasz mi racje.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4
kurcze jak słoneczko wyszło to nie wiadomo w którą stronę wzrok skierować, same mini, odkryte dekolty...... :rolleyes:

Ja też to zauważyłem.U mnie w klasie jest taka jedna co ma co pokazać i niekiedy ładny dekolcik ma :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

lubie czytac te wasze problemy chlopaki i wkoncu pisze bo naprawde jak sie to czyta to normalnie rece opadaja,ze smiechu i z rozpaczy .Czesiu czy ty normalny jestes uczepiles sie tej patrycji jak rzep i nic do ciebie nie dociera,nawet jak by ci powiedziala "spiep..."to tez bys wyszukiwal jakis teorji ze to plan? :) Jestescie w wieku w ktorym nikt na powaznie nie mysli wiec skoro do tej pory z nia nie jestes to odpusc bo sie zblazniasz a jak laska ma goscia to nic ze w zgnitym ticu bo widocznie jej taki odpowada co pogada o wszystikm a nie tylko o plugu lub wladimircu,moze jej sie bardziej podoba i co najwazniejsze pewnie dobrze obrabia ogorka :) Ps.domyslasz sie co ona sobie o tobie mysli jezeli by przeczytala co piszesz na jej temat?dziewczyny mowia na tak zachowujacych sie facetow "ciapek"a to wstyd taki ze ojej.Posluchaj rady starzego kolegi co to wszysto ma juz dawno za soba i nie ponizaj sie!Idz na balety,poznasz jakos laske jak nie teraz to za rok i przyzasz mi racje.Powodzenia

Ja się z tym planem nie domyslam, ja to wiem :rolleyes: po prostu mi powiedziała kiedys nie wiedziałem o kogo ale potem sie dowiedziałem. szkodam i jej odpuścić, ciort wie co to będzie. Jutro chce wypaść nad jeziorko na impreze.. Ale dziś właśnie ostatnie pieniądze wydałem... Po 1 nie gadałem o wladymircu itp ale czasami ona lubiała zacząć. A gadało się owszystkim ale niestety. Prawda jest taka jaka jest. Ja nie wiem o co jej kaman, wiem że ona ma go gdzieś, wiem że on chce tylko ją hm hm :) Ale uuu on nie wie chyba tego że trzeba z nia chodzić co najmniej rok. :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czesiu przyjdzie kryska na matyska jak to mówią :rolleyes:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

czyli widze ze lepiej byloby dla ciebie gdyby ci powiedziala "spie.."bo wtedy bys sie obudzil.dopuki bedziesz chodzi na imprezy tam gdzie ona to tak bedziesz zyl glupia nadzieja.im wczesniej zerwie sie niepotrzebne kontakty tym szybciej dojdziesz do normalnoscia a ty sie podniecasz jak ona slowo do ciebie powie.jestes facet i nie daj sie wodzic za nos bo z tego co piszesz to ona juz wie ze jesz jej z reki i bawi sie tym,ma goscia i tyle najgorsze to sie wpieprzac jak ktos z kims kreci,tylko po gebie mozna zarobic.tego kwiatu jest pol swiatu B)za 5-7 lat to sie bedziesz smial z tego co jest teraz ps.jeden facet musi chodzic rok a inny tydzien i taka jest prawda to zalezy jak facet dziala na laske.uwierz 30 letniemu facetowi co z niejednego pieca chleb jadl.zdziwil bys sie jakie cnotki moj jeden kolega "robil "na drugim spotkaniu.POgadamy za 10 lat nie ma co zazdroscic, pyknie ja czy nie to ich sprawa sam jak pukniesz jakis towar to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niestety ja kontkatu nigdy z Nią nie zerwe i mam wszystko w d*pie! Bo na Nia moge jeszcze liczyć bo na nikogo innego niestety nie. Na impreze jade z Nią jutro za tydzień znowu codziennie będę z Nia sie widywał, taki przypadek o :rolleyes: Z kąd wiesz czy za te lata co podałeś nie będziesz chodził wężykiem na weselu naszym? Ja nie wiem Ty nie wiesz, moderator, administrator nawet papież tego nie wie! I chu*j niech tak będzie :) Ja juz probowałem z jedna ten tego tam bo co se użyje to moje no ta ale przedobrzyłem i klops


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

oj Czesiu, kolega szmergiel dobrze gada. Jesteś fest zakochuny, mówiąc po naszemu :). Ja bym sobie na Twoim miejscu odpuścił, co ma być to będzie, jak czuje coś do Ciebie to wróci do Ciebie. Poużywaj życia, wokoło same samice :rolleyes: , tylko brać.... :) Jeżeli jej na Tobie zależy tak samo jak Ci na niej to powinno ją serduszko zakłóć na widok Ciebie z inną, i wtedy będzie walczyć o Ciebie, a nie Ty o nią. Zrobisz jak uważasz, ale posłuchaj rad starszych kolegów, co to wiele już widzieli i niejedna.... :) Ale jak to mówią miłość gorsza od sraczki, i rozum odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

masz racje, gorsza od sraczki, sraczka po 2dniach przechodzi :rolleyes: Ale takie jeżdżenie w poszukiwaniu maszyn to ma wiecej plusów niz tlyko zystk. Bo np: Wczoraj byłem za talerzówką, zadzwoniłem i otworzyła mi mega fajna samiczka :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No i co miało być ognisko na zakończenie roku szkolnego, a tu coś mi się błyska za oknem :) ale to chyba przez to że nawalony jak szyszkomat jestem :rolleyes: Ale ogólnie nawet wyróżnienie dostałem :) i średnia 4.0 od wtorku matury, myślę, że źle nie będzie :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

to trza było brać nr tel.i bobajerzyć z nią :) na jakaś kawkę i lody zaprosić, nie będę Ci mówił chyba jak laskę poderwać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ta tlyko żeby nieskojarzyła innego loda bo kumpel też zaprosił miał na myśli normalnego loda a ona o czym innym pomyślała. Co było dalej chyba się domyślicie. Jest kolorowy teraz :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

no fakt z tymi lodami to różne skojarzenia powstają hehehe, dlatego zawsze lepiej mówić że na ciastko

a tak z innej beczki kto imprezuje w wekeend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj