marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Czesław zabajeruj do nauczycieli i nie wagaruj i da rade moze zawsze warto sprobowac ale znam ten bol .. mi sie udalo jakos uniknac tego wiec moze i tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Patrycja mówi że oni mają w du*e te godziny byleś jakieś oceny maił. hmm musze troche pozaliczać teraz i będzie git. A już ze szwagrem byliśmy ustawieni że nie przejdziemy.... A no i Fizyka ale jeden przedmiot to zawsze można komisa pisać... Akurat jak robota w polu będzie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

jak edziesz chodil to zalica s znaomin dzien przed wtystawienie ocen zaliczali 2 semestry naraz i naucycielka wystawila im 2 i bylo git jeszcze duzo czasu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

ja tam powiem tyle kobieta jest jak pogoda zmiena i nastrojowa :) a ja teraz zmagam sie z jedną taką co mówi że nie chce chłopaka,a ja jej udowodnie że sie myli i tera mam zajęcie na jakiś czas :) bo to łatwa sprawa nie jest :) trocha będzie czasu poświeci jej uwadze i jej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No wiesz z tymi godzinami to zależy gdzie się uczysz jak w technikum to może przymkną oko. Ale jak u mnie w gimnazjum dla takiego zje.. to tylko liczymy godziny aby został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zalezy jaka szkoła u nas w ZSZ cały czas patrzą na godziny i w  dodatku teraz jak jestem po kursie na którym troche wypiłęm i mnie przyłapano no nie tylko mnie chociaz jrestem tylko dwa dni w szkole to wych co tydzien patrzy na godziny ale jest to dobry człowiek tylkoo umiec sie dogadać nie raz sie dogadywałem i zawsze było ok :) i u ciebie tez tak bedzie dobrze zagadaj dogadaj się i juz jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiesz w technikum ja chodzilem i kumpel mial ponad 300 godzin wiec go wywalili haha a Czesław w ZSZ to chyba przymkna oko nie maja wyjscia haha najwyzej ci ocene w dol pociagnie ale przepusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Witam wszystkich. Jestem nowy w tym temacie i ogólnie na AF, ale powiem Wam koledzy jedno, kobiety nie da się zrozumieć!!!! Od zeszłego roku jestem mężem mojej żony :) 4 lata chodziliśmy ze sobą ale ona co chwilę mnie zaskakuję. A co do małżeństwa to zupełnie inna "bajka" niż "chodzenie ze sobą", w tej chwili przeżywamy pierwszy kryzys, ale tak podobno już jest..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dzisiaj wiele wam nie powiem ale niech ten rok się skończy wkońcu :) Same tragedie.... Nie życze nikomu wychodzić zadowolony ze szkoły ze przedmiot zaliczony a tu po chwili info że ta którą kochasz leży w ciężkim stanie w szpitalu :) Jak dorwe tego skur*** Co jej wyjechał... To bedzie źle


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Po prostu nie wiem co powiedzieć, Czesiu jedno co mi w tej sytuacji przyszło na myśl już usłyszałeś przez tel i było to bardzo znane słowo zaczynające się na K, a zaraz po nim wyraz ,,mać''... :)

 

Współczuję cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

też sie modle aby ten rok sie skończył , współczuję Czesiu , same tragednie w tym roku życze Twojej ukochanej powrotu do zdrowia i Tobie niech sie ułożą te oceny w szkole :) będze dobrze


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Wyrazy współczucia a pewnie to co to zrobił to uciekł?!


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak uciekl to juz wogole jakis idjota na ktorego brak slow, ale jak sie zatrzymal i wezwal pomoc to jeszcze chcoaisz cos dobrego zrobil. Nie ma to jak pozbyc sie zlych wiesci jakimi bylo zostanie rok a po chwili dostac tragiczna wiadomosc pewnie Czesio teraz pojechales do szpitala zeby pobyc z nia. Szczerze wspolczuje i oby szybko wrocila do pelni zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niestety była w takim stanie że nie lezy w powiatowym szpitalu lecz w wojewódzkim :) Nie mam jak jechać. 70km ponad żeby w powiatowym to chociaż komara i bym jechał. Oczywiści to jest ciagle ta sama co miesiąć temu, pól roku temu :) Teraz tak sie czuje ehh :) To była czołówka wiec chyba nie uciekł... Samochód do kasacji


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Uu to co ten drugi odwalili bo rozumiem ze jego byla wina zeby na czolowke wyskoczyc zaspal czy wyprzedzal na trzeciego.. Ale Czesław trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ze szybko wroci do zdrowia i bedzie wszystko ok z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

w tym dziale jeszcze nigdy nie pisalem ale CZESIO WSPOLCZUJE CI!! wiem co prrzezywasz poniewaz pol roku temu moja siora miala wypadek czolowy!! do dzisiaj lezy w POZNANIU w szpitalu lecz teraz wzieli ja na oddzial rehabilitacyjny. a jak trwfila na ojom to przez 2 tygodnie nie dawali jej szans. masakra dowiedziec sie o takiej zeczy. matka codzienie lub ja jezdzimy do nie do szpitala i tez mamy 75 km dokladnie. wspolczuje i mysl ze bedzie wszystko dobrze a tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jedyny plus chyba w tym wszystkim ze to byla tez osobowka a nie jakis dostawczy czy ciezarowy bo moglo by byc gorzej chociasz i tak nie jest za wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W sumie nie wiem co to było bardzo mało wiem... Jutro msuze po prostru do jej kuzyna jechać i będe wiedział 100% i może pojedziemy. Jeżeli jest w szpitalu wojskowym to naprawde bardzo źle... :) EDIT Zna sie ktoś na samochodach? Vectra B to jest dość twardy samochód czy taki jednak bardziej miękki.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

jeteśmy z tobą czesiek trzym sie jakoś, a dziewczynie życze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj