marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

napewno po czesci media ale tez i rodzice ktorzy daja wieksza jakby swobote niz my mielismy majac 10 lat a ci co tera zmaja 10 lat potrafi powiedziec do matki " Stara gdzie jest do kur... obiad" lub cos w tym stylu a ktorys z nas tak mowil do swoich rodzicow watpie.. a teraz to dzieciaki robia co chca a jak wymyslono gimnazjum to dopiero sie zrobilo z tymi ludzmi chociasz teraz to przegiecie juz masz gimnazja profilowane jak lice jakies sportowe przyrodnicze jezykowe po co tak meczyc tych mlodych ludzi a potem sie dziwia ze nie chca sie uczyc jak teraz od kuzynka chodzi do 1 klasy podstawowki i juz angielskieog sie uczy no bez jaj polskiego nie umie a juz obcego sie uczy haha .. ale coz takie czasy i pewnie lepije nie bedzie :P

 

Czesław co tu ma guma do tego to nie wiem moze troche ale jak koles bylby ogarniety to i bez mozna smialo poszalec nawet po %% tylko trzeba kontaktowac caly czas i byc jak mowie ogarnietym a nei isc na zywiol a potem oj stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no on to juz wprawiony tylko te %% Ale jednak uszczelka to uszczelka :P Ja widze że on i Ty Damian z tego samego roku :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a no to Czesław jak on jest w moim wieku to czas na niego zeby miec dzieic bo potem bedzie starszy to nie bedzie mu sie chcialo haha :P .. i z uszczelka wpadaja znam i takich wiec po co sobie zabierac przyjemnosc jak i tak mozna wpasc lepiej bez haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam to w mojej miejscowości jeden koleś śmiał sie z drugiego co zaliczył wpadke a miał 17 lat a po 4 miesiącach ten co sie śmiał też wpadł tylko jego laska miała 16 lat.Jak mi to koledzy opowiedzieli to normalnie bym zawału dostał :P ciekawe jak to powiedział rodzicom tato porozmawiajmy jak ojciec z ojcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesław no to chyba ze tka sie ciesz ze jej we dwoch tam nie tego bo potem bys rzucal moneta ktory jest ojcem :P haha

 

a z tym 16-17 lat laska w ciazy tak to jest jak dzieci sie biora za sprawy doroslych przewaznie to laski tak ida w tym kierunku zeby byc bardziej lubiane przez chlopakow (ktorzy lubia latwe laski a takich coraz wiecej) albo twierdza ze jak z nim nie pojdzie do lozka to ja zostawi to widac wtedy na czym zalezy chlopakowi ze nie na niej tylko na lozku wiec powinna go olac no ale coz takie malolaty nie mysla madrze w 90% jedna na dziesiec moze pomysli rozsadnie. powiedziec rodzica to ja tam bym na luzie ale bym sie bal jechac do swojej jak by jej rodzice wiedzieli juz o ciazy ale w sumei to jzu mnie troche znaja wiec nie tak zle by bylo ale osobiscie to wole zeby ona pierw skonczyla szkole a pozniej rodzila dziecko bo wiadomo ze jak zajdzie w ciaze w roku szkolnym to zawali szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no ja mam koleżanke w klasie w ciązy i bdb uczennica widze :P Ja miałem gume tzn zawwze mam nawet 3 ale w innym miejcu jedna wT25, jedna w biurku jedna w kieszeni spodni wyjściowych :) Na wszelki wypadek :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

ooooooooo ale sie pozmieniało ile nowych ludzi przybyło jednak przez 3 tyg sie duzo zmieniło własnie wruciłem z niemiec pozdrawiam wszstkich nowych i obecnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ale temat znaleźliście :P a ty Czesio to dobry jesteś tylko po co ci guma w t-25 :) ale się uśmiałem jak przeczytałem twoją wypowiedź :)

Nie żebym coś miał do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak to po co bedzie robil w polu a jakas panna przyjdzie to co wtedy? bedzie do domu gnal chyba nie bardzo bo jej sie odeche haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chłopie moja była u mnie 4 razy, zawsze na polu :P A niech tam leży uszczelka. Bo to ja nie raz widziałem jak na polu bara bara :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A we Władku jest jedno siedzenie to co zrobić :P:) :) Stać bidula koło traktora i patrzeć nie będzie jak pracujesz, musisz ją przewieźć :)

U mnie w klasie jedna powoli się ztacza, kiedyś miała średnią 5.5 i wzorowa uczennica, a teraz fajki, chłopcy, wagary... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no co zrobici świat zapier........ do przodu jak rasowy ścigaczy :P poprostu tego nie zmienimy ,trzeba sie przyzwyczajaci do tego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A we Władku jest jedno siedzenie to co zrobić :P:) :) Stać bidula koło traktora i patrzeć nie będzie jak pracujesz, musisz ją przewieźć :)

U mnie w klasie jedna powoli się ztacza, kiedyś miała średnią 5.5 i wzorowa uczennica, a teraz fajki, chłopcy, wagary... :)

 

Moja byla sie stoczyla jak poszla do internatu w pierwszje klasie jeszcze jakos jakos dawala rade a w drugiej dno laska ze sredniej blisko 6.0 nie skonczyla 2 klasy liceum zaszla w ciaze z jakims cieciem a teraz ma juz 2 letniego synka ale ja widzialem po chlopakach z klasy internat niszczy ludzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to kumpel troche wpadł ale 84% że nie bedzie. Zobaczymy czy będzie tatusiem.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no ja mam koleżanke w klasie w ciązy i bdb uczennica widze :) Ja miałem gume tzn zawwze mam nawet 3 ale w innym miejcu jedna wT25, jedna w biurku jedna w kieszeni spodni wyjściowych :) Na wszelki wypadek :)

uważaj bo ta w wladku mogla sie zmarnować;p i możesz zaliczyć wtope!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

przez mroź, lub jeśli leża na słonku ,musi być odpowiednia temperatura o!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Hahah przeczytałem 3 strony tego tematu i padłem ze śmiechu :) :) ja tam z dziewczynami na razie dałem sobie spokój :) wolę się cieszyć z życia :) bo z tymi babami to tylko problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj