marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Pisanie z kilkoma nie jest latwe bo mozna sie pogubic lepiej z jedna a konkretnie niz z kilkoma a tak nei wiadomo co z czym a pozniej najgorsze jest to jak sie pisze z 2-3 a wybierze ta jedna z nich a tamte sie obraza i wogole bedziesz mial u nich przechlapane ze je bajerowales a pozniej olales dla innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja pakuję i to super decyzja była, żeby zacząć. Wyglądam lepiej, siły więcej i czuję się zdrowy :)

I odreagować można niepowodzenia z dziewczynami. Jak się porządnie zmęczę, to jedna myśl żeby się najeść, umyć, posłuchać disco polo i spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

dla mnie są "żałośni" ci którzy biorą odżywki bądź sterydy.

A przed dziewczynami szpanują jacy to oni nie są silni i przypakowani

 

 

 

A jak się zakręcisz w pisaniu i nie do tej co potrzeba coś napiszesz :)

Dziewczyny mają jakiś 6 zmysł i momentalnie to wyczuwają że piszesz z kilkoma na raz jak się pomylisz :P


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ale wyczują to tylko gdy nie umiesz ich zbajerowac/oczarowac bo tak to zawsze jest na wszystko wytłumaczenie ale fakt faktem zależy tez dużo od tego jaka jest dziewczyna ...

...a wstydze sie bo sąsiedzi pomyślą,że zwariowałem - nie dosc ze dzien cały przy jakiejs robocie to i jeszcze biega , tymbardziej ze z jednej strony sasiedzi którzy są gospodarzami a z drugiej typowi miesciuchowie :P

 

ale kto wie kto wie ponamawiajcie mnie trochę to się może skuszę :)

 

Lesiu mówisz ze czujesz sie zdrowszy , a na serce to pomaga ? na ból :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Szczerze ja Cię namawiam :) Ja też się lepiej czuję na duchu i fizycznie :P Naprawdę warto zrobić cos dla siebie i dla swojego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

i dla kondycji :P

Możesz pobiegać za dziewczynami :)

Albo jakąś złapać jak będzie uciekać :)

 

nie śmiej się, ale dla zdrowia, dla kondycji i dla lepszego wyglądu warto :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no i zalezy z kim sie ciwczy jak chodzilem tak dla sportu sobie z kumpali w 4 zawsze cwiczylismy to nie raz nam 4-5 godzin schodzilo jak zaczelismy gadac to gadalismy bez konca a cwiczenia na bok ale zawsze byla smieszna atmosfera teraz tez bym sobie poszedl ale ekipa sie rozsypala jeden sie ozenil i wyjechal drugi ma mature a trzeci nawet nie wiem kiedy chodzi haha ale warto pomaga zapomiec bo nie myslisz o niczym innym tylko sobie na luziku cwiczysz muzyka ci gra a ty jedzisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no niestety tak bywa :P

A jak się tak naprawdę chce to i samemu można :)

mimo że to nie jest już to samu :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

 

Możesz pobiegać za dziewczynami :P

Albo jakąś złapać jak będzie uciekać :)

 

 

 

 

I to jest motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

To jutro po pracy zaczynaj :P Zaproś jakieś fajne dziewczyny do wspólnego biegania i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Lesiu mówisz ze czujesz sie zdrowszy , a na serce to pomaga ? na ból :P

 

Może nie w bezpośredni sposób. Ale u mnie działało to tak (bo już sprawy miłosne są mi dalekie, na mnie sie goi jak na psie), że sobie pakuję, no i tak myślę. Kurde, chłop ze mnie coraz większy, pewniejszy siebie, a robię problemy z tego, że mnie jakaś panna nie kocha. Czy to nie jest niedorzeczne? Jest. A więc dam sobie spokój.

I przeszło. :)

 

Co prawda nie od razu, bo to chyba było trzecie czy czwarte podejście, ale w końcu wraz z przyjściem wiosny odeszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

na tez biegam z kolega lub sasiadke nawet niczego sobie , ja tez jak jezdze pryskac sad lub z rozdrabniaczem to ja mam pole dlugosci 1 km to wlacze bieg gaz reczny i do konca jade a raczej ciagnik jedzie bo ja caly czas pisze sms lub rozmawiam ale pisze z jedna ukochana a nie z wiloma bo potem same pretensje sa ze moce w glowie a potem nic wole byc w przyjazni z kumpelami a z ukochana w stalym kontakcie :P i robota powoli leci , sluchal ktos piosenki maly fiat ? jak ktos ma problemy z laskami to jak mowi piosenka niech tak zrobi - tekst piosenki " mialem w zamierzeniach malucha do kupienia taki z pierwszej reki by wozic nim panienki , alusie jak w leksusie i radio zapari po nocach mi sie sni " tylko cicho lub po zalobie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no żaloba a mi od 7-8 pod oknem wierca w scianie bo mi bol odnawiaja nawet sie wyspac nie dadza jak moge sobei troche pospa to im sie chce wiercic przy moim oknie :P

 

@lordhagen jak mowisz ze pakujesz i nabierasz masy to napewno znajdzisz dziewczyne tylko moze byc rozni bo w wiekszosci to glupie malolaty leca na tych przypakowanych ale jesli koles jest wporzadku i normalny to i moze sobie ladna i madra znalesc czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A dziękuję. No ja bym wolał, żeby poleciała dziewczyna na mój charakter i to jaki jestem, a nie na wygląd, ale jeśli to mi ma pomóc w szukaniu tej jedynej, to czemu nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

twoj sprzet jak masz jakies nowszy ciagnik to wartosc jego jest nie raz duzow wieksza niz tych starych bemek co na nie leca malolaty a czy na wyglad to pewnie tez a pozniej sie okarze ze koles przed lustrem spedza wiecej czasu niz one haha ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Opowiem wam małą przygfode co stała się w sobote. Kumpel napsiał czy byśmy nie napili się no ja ok dobra to gdzie no i u jednej koleżanki to mieliśmy robić dobra spoko przyjechał pojechaliśmy wszystko ładnie pięknei jedna druga flaszka i oni całować sie zaczeli Ona wkońcu sie doczekała tego. No i idziemy spać oni poszli razem :P Rano wstajemy idziemy do samochodu jechaliśmy samochodem bo to kawałek przez pola a deszcz padał. A on w samochodzie załamany co zrobił od razy wiedziałem co odpierdzielił i dokładnie to się stało. Zaorał, uprawił i zasiał :) Takze teraz kombinuje co zrobić żeby nic nie wyszło z tego. Jednym słowem ma przesrane :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Tak to w alkoholu jest :P

@19Damian89 - Bemeka 3 z roku około 1999 kosztuje podobnie co c-360 w dobrym stanie :) Tak to jest, może Bemey fajnie wyglądają ale pola nie zaorają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesław skąd wiesz, że nie siał bezpośrednio? :P Zawsze powtarzam wchodzić w pole jak już notariusz będzie zrobiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Bobek niektórzy są spragnieni nowych kawałków do uprawy i chwytają co się tylko da :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...ale tak wtargnąć na nie swoje pole z pługiem. :P Jak to powtarzał mój historyk z LO: "Najlepiej było za czasów kamienia łupanego za włochy i do jaskini". Czyżby nasza cywilizacja zmierzała ku recesji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Powalila mnie wasze porownanie no ale macie racje z tym co piszecie tak to jest po %% i jak sie nie umie panowac nad soba po alkoholu dobrze Czesław ze to nie ty byles zamiast kolegi bo teraz bys mial ciezki orzech do zgryzienia, ale to bylo w sobote wiec jeszcze nic pewnego no chyba ze zrobila sobie kilka testow laska i wszystkie pokazaly ze jest w ciazy, ale ja zna wiec nie tak zle gorzej by bylo z pierwsza lepsza na imprezie po pijaku a potem na trzezwo to tylko zalamka i wielkie zale.

 

Bobek co chcesz moj kuzyn byl tak spragniony ziemi ze sasiadowi 5m sie woral a co tam haha

 

@matus951 no widzisz a wez tutaj cos nowszego i wiekszego to 10 takich trojek bys mial no ale 60 po miescie sie nie po bujasz chociasz u mnie smigaja 60 po drogach, no a ta bemka ma tyle koni a nawet ze zwykla dwojka nie da rady sobie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@Bobek jak widzisz wszystko się da, nawet przeorać nieswoje pole ;] Do takiego stanu rzeczy, moim zdaniem doprowadziły media, kolorowe gazetki itp. stwory głoszące "rób wszystko na co masz ochotę i się nie przejmuj" :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesław trzeba było napisać, że się zaliczył wpadkę bo ciągnik był bez bliźniaków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj