marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

Bo młodsze dziewczyny same nie wiedzą czego chcą. Raz tak, raz inaczej. Nie wiadomo, w co wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja również się z wami zgodzę starsze to starsze  :) mądrzejsze zawsze wiecej przezyły coś wiecej wiedzą i juz się statkują :) moja była moze i przyszła :) tez jest odemnie starsza o 1,5 roku :) nie wyobrazam sobie bycią z młodsza :) ost czas pisze z kumpela starsza o 2 lata i jest oki fajnie :) ale jednak wolałbym tą byłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja pisze z 2 lata starszą teraz i to jest fajna dziewczyna, nie wymyśla jakichś pierdół i nie sra po majtach jak jakaś podniecona panienka. Ale na razie tylko pisze, może za jakiś czas będziemy sie spotykać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A mi gówno z tego przyszło. Ale znowu za dużo osob trzecich. Co by nie było trzecie osoby wsztko ropzier** puki się nie rozkręci :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Przede wszystkim Czesiu dyskrecja. Jeśli będę podbijał do jakiejś dziewczyny jeszcze kiedyś, to dowiedzą się o tym zaufane osoby i dopiero, gdy się uda, albo gdy się wszystko zawali i nie będzie już co ratować. Bo ktoś głupi może działać na złość i wszystko zepsuć. Lepiej nie mówić o tym głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Bo młodsze dziewczyny same nie wiedzą czego chcą. Raz tak, raz inaczej. Nie wiadomo, w co wierzyć.

 

 

he he przypomniał mi sięr tekst /złota mysl kolegi (taki erotuman) mówił zawsze : "Ja potrzebuję kobiety która wie czego chce "

teraz wiem ze cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Przede wszystkim Czesiu dyskrecja. Jeśli będę podbijał do jakiejś dziewczyny jeszcze kiedyś, to dowiedzą się o tym zaufane osoby i dopiero, gdy się uda, albo gdy się wszystko zawali i nie będzie już co ratować. Bo ktoś głupi może działać na złość i wszystko zepsuć. Lepiej nie mówić o tym głośno.

Zgodzę się z tą dyskrecją! :)

Ostatnio miło mi się z pewną dziewczyną rozmawiało i jak szliśmy do domu ze szkoły z kolegą, to on- najlepszy kumpel mi powiedział że ona leci na mnie a ja na nią... :P I właśnie on, najlepszy kumpel był tym co robił na złość i się wpie...lał w nie swoje sprawy :D

Przez niego dużo u niej straciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

nie zapeszaj :lol:

ty też byś się wziął ;[

 

 

 

Marzec się skończył :(

 

A wiosna się zaczęła najlepszy okres na podryw :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ta a ludzie maszyny chcą ;[ Nie ma czasu na podryw albo sama przyjdzie albo ja mam w d*pie to :( Wiem zaczynam robić się materialistą ale cóż ludzie się zmieniają po urazach miłości tym bardziej po 3 pod rząd :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu masz racje, wiem że miłość i te sprawy, ale naprawde świat sie nie skończy bez dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No może dla Ciebei tak ale nie dla mnie... Teraz ok dam rade miesiąć, dwa ale wkońcu musi się znaleść nie umiem tak samemu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ręka boli... :lol:

Chłopaku(przepraszam jak uraziłem ale nie sprawdzałem wieku) wyluzuj... tego kwiatu to pół światu jak to starzy górale mawiają ;[


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Panie sprzedawco ja też tak mówię w zeszłym roku miałem taki gupi okres jak ty Czesiu ale teraz mam to w D@@@pie :lol:

I gitara


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja mam to w d*pie przez miesiąc, dwa a potem znowu tak jakoś.

 

Powtarzałem sobie ja się w to nie wkręce

Nie mam czasu na bzdury przyjdą czasy lepsze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hm trza być chłop gospodorz wiejski i nie płakać za głupotami, trza sie do roboty brać, po robocie wiejsko przytupówa w remizie i sie życie kręci. Trzeba być twardym a nie mientkim (błąd celowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

z tego co się rozmawiam z kuzynami co mieszkają w warszawie

 

my chłopaki ze "wsi" mamy gorzej

bo mamy obowiązki i czasu nie mamy :lol:

 

i jeszcze nie wszystkie chcą zostać na wsi


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@MarioS i to jest chyba najgorsze bo jak laska uslyszy ze zostajesz na gospodarstwie to nagle cie nie kocha bo ona nie bedzie robic i wogole, a mi sie zdaje ze gorsze sa te laski co mieszkaja na wsi a robia z siebie nie wiadomo jakie damy bo uczy sie np. w miescie pobliskim niz nie ktore dziewczyny ze wsi.

 

Ja wczoraj bylem u tesciow poseidzialem po jadlem przenocowalem dzis z moja przyjechalismy do mnie nie dawno ja odwiozlem do domu po drodze fajnie sobie gadalismy o zyciu i wogole byla ciekawa i mila rozmowa tylko mnie jedno wkurzalo jechalem 50km/h a pozniej to jzu 40km/h a 40km moment przejchalem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

miłe chwile szybko mijają :lol:

 

Też mnie to wkurza jak byłe koleżanki z kasy się wywyższają bo się uczą w mieście...

 

A dokładnie tak jest, mówisz że jesteś ze wsi albo chcesz zostać na gospodarce to od razu dziewczyna nie "interesuje" się tobą


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja moją przywiozłem na moje posiadłości i specjalnie nie zraziło ją to. Ale co innego było nie tak i tylko tyle powiem. Jak nie urok to sraczka ;[

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=208838 przewioze jakąś na pługu tylko niech siada gdzieś z przodu bo to 7 skib i mi ruska wywróci na zakręcie :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Kurde też chciałbym jakąś posiadłość mieć i przywozić na nią dziewczynę ;[ Bauery szukać dziewczyn, bo podobno sytuacja się odwraca i więcej jest mężczyzn niż kobiet...i potem tylko chłopcy zostaną :lol: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

;[ wypluj te słowa :lol:

 

 

 

Chłopaki dobrze jest :(

Trzymać kciuki :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a wy hłopi coły cos romansujecie i podrywocie czy jus cosik konkrytnie dziołociee :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

A kaajj ;[ Jo bajtel jeszcze fest młody i nima co panikować :lol: Byda czekoł do łoporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj