marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

ja Ci powiem że nie iść to był by grzech ;)

a co do tego za***iście ważnego pytania to moja odpowiedź brzmi orać pole ;[ ale teraz to se nie mam co orać :(

tak na wiase mówiąc to właśnie z browarka wróciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a ja to ogólna uprawa ;) Czyli cały rok na okragło no i odnawianie maszyn ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@ pawlus224 jestes normalny nie martw sie lepiej byc takim niz jakims menelem spod sklepu.. ja tez teraz pije tylko okazjonalnie nie pale nie cpam a chodze i zyje.

 

Czesio a co do tego pytania to ja lubie robic w gospodarswie ale jedyne w jakim mopge robic to jak wlacze sobie LS2009 ;).. no albo u kuzyna chociasz teraz u niego zadko jestem przez prace wiec nie zawsze da sie robic to co sie chce i sprawia przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hm, panienka niby że sie obraziła o coś i najpierw do mnie pisze, a potem że sie miała nie odzywać. No to ja tekst ,,prosze bardzo, obrażaj sie, na co jeszcze czekasz?'' to zaraz tekścik że mi nie zależy na tym czy ona sie obrazi. No cholera mać, czy my jesteśmy w jakimś przedszkolu? Pierdzieli mi jakieś głupoty o obrażeniach i jeszcze liczy na to, że będę ją błagał - och kochana moja nie obrażaj się na mnie bardzo cię proszę - litości. Nie jestem jakimś frajerem, żebym panience ustępował na każde zachcianki, a poza tym to nie dla mnie takie dziecinne bzdury i wole zająć sie czymś konkretnym, a nie p...doleniem w łysy bambus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@DejmondSamWDolinie za malo ma ha zeby ktos mu byl potrzebny do pomocy chociasz tak do tej pory zawsze w zniwa i na jesieni jak moglem to bylem u niego mu pomoc jak chcial a teraz to bedzie malo realne chyba ze sobie wolne wezmne na te dni albo mnie wywala z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz zawsze możesz się zwolnić ;) (żart)

@lordhage Ty nie dajesz się laskom i to też duży plus, naukowo udowodniono że dziewczyny lubią stanowczych facetów ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

@lordhagen i tak trzymać nie ma co się błagać zaś zrozumie że źle zrobiła i przyjdzie koza do woza i wtedy Ty możesz tak się pobawić z nią jak ona teraz z Tobą


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@ DejmondSamWDolinie co do zwolnienia to raczej nie chyba ze znajde cos innego lepszego a tak to bede siedzial gdzie siedze wkoncu trzeba na samochod odlozyc kase zeby sie chociasz troche usamodzielnic

 

@lordhagen masz racje wiesz blagac nie ma co mi jak moja mowi ze sie niby obrazilem albo ze ona sie obrazila to jest gora 30minut ale to juz maks i przechodzi jej i jest ok i raczej sie z tego smiejemy niz powaznie to mowimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ta. Jak myśli, że stworzy urojony problem i będzie chciała, żebym ją wtedy przepraszał, a ona będzie sie moją naiwnością cieszyła, to nie tędy droga. Znajdę sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dokładnie kolego tak jak mówisz. Ale ja mam troche godności i szacunku do samego siebie i nie będę służył za czyjąś zabawkę do poprawy humoru. Albo będę traktowany jak należy, albo koleżanko sp....j gdzie Bizony zimują. I nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Coś w tym prawdy jest :)

tak jak do mnie pisze taka jedna a ja coś robię i nie mogę odpisać albo poprostu mi się nie chce ( :) ) to ona już po pól godzinie że się obraziłem :) to Ja Jej znowu koło 21 wieczorem jak mam wenę napisze ze nie mogłem odpisac a ona już teksty typu "kamien z serca" :):):) a Ja dalej cisza i tak w kółko :)

 

 

chyba jestem okrutny :)

@lordhagen- Ja teraz podobnie jak Ty mam dość pustych głupiutkich dziewczyn i szkoda mi czasu i nerwów na odkręcanie nieporozumien :) (a jeszcze taka sprawa jak masz na imię , zeby mozna sie do Ciebie zwracac ? bo twój nick zawszę napiszę niepoprawnie bo jest skomplikowany :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Piotrek, ale wszyscy mówią na mnie Lesiu :)

 

I słusznie postępujesz. Każdy ma szansę spotkać tą jedyną, właściwą osobę. I każdy spotka, prędzej czy później. Więc nie przejmujmy się tym, czym nie warto. Na wszystko przyjdzie czas. A teraz? Uprawy, siew, oczekiwanie na żniwa, sianokosy... to wszystko przed nami. :) Wieś jest piękna i gdybym teraz mieszkał w mieście, to bym zwariował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Piotrku Ja jak pojadę na godzinę dwie aby tylko coś załatwić do miasta to już mnie głowa od tego szumu spalin i chałasu boli :) nie mówiąc o weekendzie lub stałym pobycie tam :)

 

Ja coś czuję ,że już nigdy nie spotkam tej jedynej ... :) ale cóż zostaje mi jeszcze URSUS i Agrofoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Z tym miastem to mam tak samo. Ostatnio jak byłem w Lublinie to wieźli 6 Fendtów nowiutkich, jakaś tam pociecha w tym mieście, a tak to słuchawki na uszy i chęć najszybszego powrotu do domu...

 

Trafisz na tą jedyną. Prędzej czy później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak "My to My", jak to zwykł mawiać mój dziadek, mamy dużo wspólnego, ja miasta osobiście też nie lubię, kilka godzin pochodzić czy coś to jeszcze, ale jak zjadę do domq na wieś to jest życie :) spokój, cisza :)

a co do glupiutkich dziewczyn to najgorsze są według mnie tak 14-18 lat to jest poroniony wiek jak dla dziewczyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

żebyś wiedział,mi sie taka wariatka słodka przyczepiła i marzyła bóg wie :) a ja do niej prosto z mostu nie i koniec :) a ona dalej swooje kocham cie i tę ine miłe żeczy hehe dopiero dała mi spokój jak zmieniłem gg i numer telefonu i pokazałem sie na imprezie z kumpelą taką dobrą :) to dopiero mi ta szurnięta małolata odpuściła :) ,i weź tu człowieku zrozum kobietyy masakra jednym słowem.A panowie znowu na odwrót mają brak kobiety lób dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od podejścia do sprawy, jak olejesz sprawę to sama się znajdzie a jak będziesz szukał to nie znajdziesz :/ wiem że łatwo powiedzieć bo sam tak nie umiem :/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

żebyś wiedział,mi sie taka wariatka słodka przyczepiła i marzyła bóg wie :) a ja do niej prosto z mostu nie i koniec :) a ona dalej swooje kocham cie i tę ine miłe żeczy hehe dopiero dała mi spokój jak zmieniłem gg i numer telefonu i pokazałem sie na imprezie z kumpelą taką dobrą :) to dopiero mi ta szurnięta małolata odpuściła :) ,i weź tu człowieku zrozum kobietyy masakra jednym słowem.A panowie znowu na odwrót mają brak kobiety lób dziewczyny :)

 

heh Ja coś o tym wiem :) jedna taka coś sobie ubzdurała - było dokładnie jak piszesz a gdy powiedziałem NIE - pisała sms ,że niby to jej matka w stylu" X jest w szpitalu , próbowała sie zabic bo Cie kocha , co ty jej zrobiłes ,znajdziemy Cię z mężem i nie darujemy ... naszczęście zachowałem zimną krew (w końcu nie pierwsza sie przeze mnie zabijac chciała :) ) i jej powiedzmy sobie szczerze chore teorie i pomysły w końcu się skończyły :)

 

Ja nie wiem jak można takie rzeczy robić ?

 

Znowu chcac przeczekac ten okres u dziewczyn to juz w wieku 18-20paru lat wiekszosc ma chłopaka :)

cóż "Co ma wisiec nie utonie " i tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

najlepsze panowie sa starsze dziewczyny od nas...chodzi mi o rok dwa trzy...z nimi sie zawsze jakos dogadasz...lepiej gorzej ale nie wypisuja głupstw...maja przynajmniej rozgarnięte... ale i co z tego jak ta moja sie nie urodziła...biggrin.gif albo ur. się jak wróble będą miały po 3kglaugh.gif

 

ostatnio nie zdazyłem nawet wejść do clubu gdzie z kumplem pojechalismy na impreze a juz lachona poznałembiggrin.gif co fakt sie przeliczyłem bo miała koło 30'kilaugh.gif i co najgorsze zainwestowałem w nią 6złbiggrin.gif dwa papierosy po 50gr i piwko 5zł...za dobry humor chyba mam że pisze takie durnoty...laugh.gif haha

 

ja już powinienem spać...ale wez zasnij jak myslisz cały czas...co prawda sen jest dla bogaczy! a ja sie dopiero dorabiambiggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
heh Ja coś o tym wiem :) jedna taka coś sobie ubzdurała - było dokładnie jak piszesz a gdy powiedziałem NIE - pisała sms ,że niby to jej matka w stylu" X jest w szpitalu , próbowała sie zabic bo Cie kocha , co ty jej zrobiłes ,znajdziemy Cię z mężem i nie darujemy ... naszczęście zachowałem zimną krew (w końcu nie pierwsza sie przeze mnie zabijac chciała :) ) i jej powiedzmy sobie szczerze chore teorie i pomysły w końcu się skończyły :)

 

 

Rozumiem jak ktoś cierpi z takich powodów i nie jest mu wesoło, ale zabijać sie to już przesada. Teoretycznie sie zabije i narobi kłopotów rodzinie, bliskim i temu komuś, w kim sie dana osoba zakochała. Pełno kłopotów przez bzdurę, którą można by rozwiązać w inny sposób, ot po prostu odpuścić. Nie oszukujmy się, zależy nam na kimś i wtedy ta osoba wydaje nam sie idealna i że lepszej nie ma. Nic bardziej mylnego. Mi w ciągu ostatnich 2 lat zależało na dwóch dziewczynach. Myślałem, że lepszej od tej 1 nie spotkam, a gdy mi się spodobała ta druga, to ta pierwsza już nie była dla mnie taka wspaniała. To tylko emocje, bo nie ma ludzi idealnych. :)

 

Ale teraz szczerze mówiąc jakbym miał wybór to bym wolał tą pierwszą panienkę, bo ona jest wiele mądrzejsza niż ta, w której mi sie zdarzyło teraz ślepo zauroczyć (chyba zauroczyć, bo jakbym sie zakochał, to bym nie odpuścił?). Nie straszy jakimś obrażeniem sie, nie prowokuje do tego, żebym przepraszał. Wiele dojrzalsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

co do wieku sie zgodze z wami chloapki chociasz ja jak ze swoja zaczelem chodzic to miala 15 lat i jestesmy do tej pory bylo roznie ale nie wyprawiala jakis szopek nie wiadomo jakich takie w ramach przyzwoitosci czasem sie traily. a co do mieszkania w miescie to zalezy kto co lubi bo jak ktos lubi sie lenic to bedzie mu sie podobalo wyjsc przed blok na piwko z kumplami i caly dzien przesiedziec na dworze i pol nocy haha ja osobiscie sie mecze w miescie chetnie bym sie wyprowadzil na wies najlepiej na swoje gospodarstwo niz zasuwac jak murzyc miesiac caly za 1000zl to troche smieszne i co ja mam niby z tym 1000zl zrobic?? kredytu na mieszkanie mi nie dadza bo bym musial co najmniej chyba z 5tys zl zarabiac na miesiac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Starsze dziewczyny są mądrzejsze wiem z własnego doświadczenia gdy wystartowałem do starszej to się tak spokojnie rozeszło a do młodszych to łe Jezu zaraz do chłopaka pisze i takie tam


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj