marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

Czyli wychodzi na to ,że dziewczyny lubią hm.. powiedzmy idiotów a powaznych konkretnych gosci olewają ;)

Mi się wydaje ,że dziewczyny lubią rzadzic i dlatego lgną do takich idiotów którymi da się zakręcic ;[

 

Dlaczego tak jest ? KOBITY dlaczego pożadnych chłopaków tak traktujecie a wolicie de*ili ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Taaa, docenią... A tam kutasa! Mnie żadna na razie nie doceniła. A ja już nie wiem, czy chce dalej walczyć o nią, bo mnie już ta cała sytuacja przerasta, nawet gdy jesteśmy blisko, to jednocześnie tak daleko... I nie wiem co na to poradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ee, po jego wypowiedziach widać, że mądry i opanowany, ale wszystko sie może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no legalnie sobie siedzę na ławeczce w parku z kolegą i palimy sobie papieroska, przechodził ten cwel z jakimś kolegom, spojrzał się na mnie jak by ojca szukał i coś tam burknął pod nosem, no to ja długo nie czekałem i się pytam "nie pasuje Ci coś misiu kolorowy?", odwrócił się do mnie i zamachnął się no to ja unik i najebałem go tylko ten drugi mnie raz uderzył ale mój kolega zaraz do niego czy on się bije czy kolega... no i się tamten uspokoił ale też mu raz strzeliłem tak zapobiegawczo żeby się nie wtrącał więcej, ja tam trochę trenuję boks tak że nie jest źle, a na siłkę to ze 2 lata chodziłem, chociaż teraz nie mam czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

DejmondSamWDolinie  nie daj się!!!!w mojej okolicy to  potrządna lakska nawet kretyna nieche. a jak ma porządnego to tam przed związkiem było duzo do przejścia... nie odwzajemniona umiera tylko ciekawe kiedy umrze :(praktycznie co 4 dni popadam w dolinę ;) ciągle mysli ze wszystko wróci ale to juz tyle razy było mówione i nic nie wychodziło za kazdym razem :(inna tez mnie nieche a super laska tyle ze starsza.Do młodszych mnie nie cagnie...i jak tu sobie poradzić??po ost rozstaniu tak się zmieniłem ze nikt mi nine stanie na drodze ..a nasasiada takiego agrsora dostałem ze teraz to nawet nie wyjdzie na drogę jak my jestesmy nawet nie zerknie do nas na podwórko... i jak sobie z tym wszystkim poradzić gdy ciągle się kocha tą jedną ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście na wyąłdowanie się i agresję polecam siłownię

ja sam zacząłem ćwiczyć dal spokoju na siłowni mam kilka worków treningowych to z 15 minut ponaparzam i na 2 dni mam spokój, wiem że ciężko sobie samemu z agresję poradzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

moze jak przyjdzie czas na urlop i się zacznie obota w polu to sie uspokoji chociaz wątpie bo bede miał więcej okazji by sąsiada dorwać ;[agresja tak nie przeszkadza jak to ze jej tej ukochanej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Do mnie też ostatnio gostek podskakiwał, bo się coś tam śmiał ze mnie, a ja do niego ,,twoja laska cię tak nie podnieca jak to, co ja teraz robię. super''. Parę godzin później w szatni leci po schodach jak głupi i z rozpędu 2 strzały mnie w ryj. Gość jest przepitym cwaniakiem, oczy sine, narkotyków też próbował i próbuje nadal. Dostał raz i wylądował na szafce, zasłaniając łeb rękoma i krzycząc, że już koniec. Na siłownie warto chodzić.

 

Muszę coś wymyślić co ze sobą zrobić. Przeraża mnie to, że początek weekendu (w innym przypadku bym się cieszył) - 2 dni zamuły w domu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Od 17 lutego regularnie. Wcześniej to od listopada okazyjnie 2x na miesiąc. Poza tym, że w końcu wyglądam jak trza, a nie jak jakiś chudzielec, to czuję się lepiej. Przydaje się. No i jak pakuję, to pozwala mi to na te 2 godzinki nie myśleć o dziewczynie tak intensywnie. I z kumplami zawsze śmiech jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

DejmondSamWDolinie  nie daj się!!!!w mojej okolicy to  potrządna lakska nawet kretyna nieche. a jak ma porządnego to tam przed związkiem było duzo do przejścia... nie odwzajemniona umiera tylko ciekawe kiedy umrze :(praktycznie co 4 dni popadam w dolinę ;[ ciągle mysli ze wszystko wróci ale to juz tyle razy było mówione i nic nie wychodziło za kazdym razem :(inna tez mnie nieche a super laska tyle ze starsza.Do młodszych mnie nie cagnie...i jak tu sobie poradzić??po ost rozstaniu tak się zmieniłem ze nikt mi nine stanie na drodze ..a nasasiada takiego agrsora dostałem ze teraz to nawet nie wyjdzie na drogę jak my jestesmy nawet nie zerknie do nas na podwórko... i jak sobie z tym wszystkim poradzić gdy ciągle się kocha tą jedną :(

 

z kąd Ja to znam :) Też jestem jakos bardziej agresywny a zarazem wyluzowany ...

 

Teraz się wk*rwiłem i postawiłem Jej sprawę jasno : albo niech mi da zyc spokojnie i znika albo niech udowodni ,że mnie kocha .

Jak Ja to kurde po nocach kwiatki pod bramę jej nosiłem a teraz nie stac jej na zaden gest ?!

Ch** bedę sam to będę , z resztą jakas tam się kiedys znajdzie , zakochiwac sie znów nie zamierzam (choc następna czeka w kolejce :) )

 

Mi by się siłka przydała , bo tak to nie mam doświadczenia w mocnych ciosach :) ale za to klucz od kosiarki lezy w samochodzie jakbt co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie, co Wy tacy agresywni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

agresywni pozucona uczucie do tego doprowadziło ;[ mi siłka nie potrzeban wystarczy praca na gospodarstwie i w lesie ;) a jak co to zawsze w traktoze mam breszke w( w kazdym traktorze) wiec jak co to mogę tym kogoś potraktować a w samochodzie młotek pod siedzeniem jest( coś kilogram nie cały)ale chu... z tym jak ona mnie niechce a ja  :(:):):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Bobek, nie dziw się. Nie spodziewałem się, że facet może być tak kruchą istotą w tych sprawach. Teraz już wiem na swoim i innych przykładzie. Wkurzyć się idzie niemiłosiernie, gdy ktoś denerwuje człowieka w czasie, gdy jest załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Ja tam agresywny nie jestem po tych odrzuceniach jakoś na razie,ale ja tych kobit nie rozumiem czemu biorą takiego co pije pali i prochów próbuje a porządni się nie podobają nie wiem co w tym fajnego być traktowanym jak szmata nie rozumiem ich,a na siłke to okazyjnie się chodzi na w-fie ale krzepa trochę się zwiększyła tylko rzeźby nie ma


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Strach się bać Was... Moim zdaniem nie ma sensu się spinać i szarpać... Zdrowie najważniejsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

rzeźbę można wyrobić szybko na progresji, ale treningi tak ze 3x tyg. musiały by być;) a lordhagen Ty jakim systemem jedziesz.... ?

 

Też właśnie progresja. ;[ I pakuję co 2 dni, jak zaczynam w poniedziałek, to ostatni dzień w tygodniu niedziela, a od następnego zaczynam we wtorek. i tak w kółko. :(

Ale nie o tym temat i nie odbiegajmy już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Moim zdaniem nie można dać se podskakiwać jak koleś zasłuży to wtedy dać mu w pysk żeby wiedział gdzie jego miejsce więc popieram was i sam takie coś praktykuje...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh z tą agresją to tylko pozory ;) przynajmniej u mnie bo Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek ;[ szczególnie w towearzystwie miłej dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj