marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

330CUrsus    0

Tylko jeszcze jakieś dobre powiedzenie dlaczego metalowe a nie żywe.

 

 

 

Andrzeju dłużej potrzymają od żywych :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Cholera mać. Totalna olewka panienek, a tu pewnego dnia się budzę ze świadomością, że nie mogę przestać myśleć o jednej (tej o której pisałem niedawno), nie przestaję. Ciągle chodzę przygnębiony. Do reszty mnie popi....przyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

że nie mogę przestać myśleć o jednej

 

To tak jak i u mnie. Codziennie o niej myślę....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Właśnie Andrzeju pomyślałem, że przypadek podobny do Twojego.

Mogę robić wszystko normalnie, nawet jakoś mi lepiej wychodzi, bo jestem przez te przygnębienie uspokojony, ale myślę. Po prostu myślę, samo przychodzi, chociaż bym nie chciał, ale nie umiem powstrzymać. To jest po prostu nieustanne! Budzę się rano i tylko ona, w ciągu całego dnia i na wieczór, gdy zasypiam. Jak oddech...

Najbardziej demotywuje mnie to, że w takim stanie muszę być pewnie długi czas. Bo co poradzę? Może jestem frajerem, który nie umie się spodobać dziewczynie? Pewnie tak. Najchętniej to bym przespał tak ze 2 miesiące. Ale się nie da.

 

 

Miałem 3 dni spokoju i myślałem, że mi przeszło, a właśnie 3 dni temu wróciło ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

2 miesiące?? A co to jest 2 miesiące. Asia jest z innym już ponad pół roku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tyle, że u mnie jest mowa o osobie w wieku 15 lat (ja mam 16). Z całym szacunkiem, ale niemożliwe jest, by ślub teraz planowała z kimkolwiek. Nadzieja jakaś tam jest, ale bez działania nic nie zyskam. Tylko nie wiem, czy warto działać, czy coś sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Miałem na myśli to co siedzi w tobie. Czyli uczucie do tej osoby.

Zakochałeś się. Próbuj szczescia. Potem może być za późno :) wiem coś o tym :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja powiem tyle MIŁOŚCI nie istnieje swoje wiem ,jestem taki że mnie nic nie rusza nawet atom ,a kolegom współczóje że mają takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kasek to jedyny twardziel oj życze Ci żebyś nie zakochał się nieszczęśliwie bo najgorzej jest za pierwszym razem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu, nie ma reguły za którym razem. Zawsze i wszędzie takie przypadki są złe. A koledze wyżej gratuluje wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Prawdziwa zostaje na zawsze. Przelotna przychodzi i odchodzi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Widzę ,że mój przypadek jest podobny :) też "myślę o niej " nawet dzis pisała do mnie smsy a ja odpisywałem ale...

nie wiem co mi jest bo z jednej strony wisi mi co ona robi, z drugiej zalezy mi na niej a z jeszcze innej troche nie sprawiedliwie ją traktuje (chyba) a moze poprostu mam dosc jej zachowean i sypie prawdę jak leci ? sam juz nie wiem :)

opierdzieliłem ją ,że nie dokancza rozmów ze mną a póżniej specjalnie na złosc zrobiłem jak ona - powiedziałem ze jestem zmeczony ide spac :)

Jak nazwac to cos ? czy ja ją kocham nadal czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Prawdziwa zostaje na zawsze. Przelotna przychodzi i odchodzi.

Ale nie odwzajemniona umiera... Ilu ludzi bylo by samotnych kochali a druga osoba ich olała... Po paru miesiącach/latach pozbierali sie. Mi przeotnie przeszło tylko uczucie do Niej teraz wraca. I to musi sie udać!!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje założyć stowarzyszenie Panów z takimi przypadkami jak wasze i mój również :/

z "moją" to taka historia, że 1,5 roku razem byliśmy, zerwała ze mną 15 stycznia 2009 :/ teraz chodzi z takim idiotą że szkoda gadać... już prawie rok z nim jest i jak rozmawiam z jej koleżankami to mówią mi że zjebany jest konkretnie koleś i kłócą się ciągle... podarowała mi kiedyś swoje foto w pięknej stalowej ramce, do dziś stoi na pierwszym planie u mnie w pokoju i będzie stało, cóż póki co trwam w wierze że jeszcze wrócą te piękne dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja o Patrycji nigdy nie zapomne mam nadzieje że jeszcze wszystko wróci :) Ma w sobie to coś.. coś dla farmera :) tekst z warsztatu jak zwolnice mu robiłem akurat była. ,,To jest Wladymirec tak? -Tak.- No to teraz zapalim" Ma to cos co mnie przyciągło do Niej !


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

kurde chłopaki wy to macie przeboje ,ja niewiem chyba jestem jakiś z kosmosu bo ja zawsze wszystko traktuje z takim dystansem i olewającym sposobem że nigdy mi na niczym nie zależy moje powiedzenie ulubione jest takie "co ma byci to będzie" i sie tego trzymam ,a kobiety są tak skonstruowane żebyśmy sie nigdy przy nich nie nudzili :) i ogólnie to ja je traktuje jak hym jak by to nazwaci wiem jak HALNY który przeleciał niewiadomo kiedy,no i one wiedzą że ja jestem świr i moją miłością są motocykle i rolnictwo i nikt mi tego nie zastąmpi :) a tak apropo ostatnio z kolegą na autostradzie leciałem z prędkością 250km i to było coś :) .a kobiety marudzą i wybrzydzają ,a motor nigdy cie nie zdradzi ani nie urazi :) niektórzy stwierdzom że jestem zakręcony jak paragraf i świr jak ich mało ale już taki jestem świr :) tyle odemnie do tego tematu :) a i nikogo nie miałem zamiaru moją skromną wypowiedzią urazici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesio gdzie masz taka robote?? bo z tego co wiem to ty jestes z tego samego wojewodztwa co ja. szukalem podobnej roboty w mojej okolicy ale nic nie ma :)

 

Mariusz no masz racje nic trudnego

O dopiero tego posta znalazłem :) To jest prywatne gospodarstwo w gminie sepólno taka mala wieś 5 domów na krzyż ale 3 dużych rolników :) Ten co mam robić u niego ma do tego jeszcze handel. Dokładny adres na PW :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu, Z.P masz na myśli?

 

A ja tam wole sie w sprawach sercowych ustatkować. Bawić się można na inne sposoby, ale z dziewczynami jakoś nie umiem, jestem taki hmm... przywiązuję się do ludzi. Nie umiem zaszaleć z jakąś dziewczyną na imprezie, a potem ją zapomnieć i olać. A teraz i tak bym nie mógł tym bardziej, w związku z tym co wyżej napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale nie odwzajemniona umiera...

 

O tym się przekonam na własnej skórze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@kasek motor cie nie urazi ale moze pozbawic zycia jak bedzisz tak smigal zeby nie bylo zle ci nie zycze ale lepiej jezdzic z glowa ja na wsc omal co sie nie polamalem a gdzie tu przy 250 ..

 

@Czesio dzieki za informacje odezwe sie na gg do ciebie w tej sprawie i ze pamietales bo miesiac temu o tym pisalem ..

 

@DejmondSamWDolinie wspolczuje ci co jak co ale chyba bym nie chcial byc zastapioany przez jakiegos glaba no ale coz widac jej sie podoba niestety za nimi sie nie nadarzy. Mnie tez moja zostawila dla mlodszego ale po 2 tygodniach zmadrzala i zobaczyla ze to dzieciak i nic wiecej. moze i mniej problemow ale wtedy zadna go nie chce bo po jakims czasie zauwaza laski ze on nie traktuje ich powaznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do motoru to przyznaję rację koledze, mój dobry znajomy fanatyk szybkich jednośladów niedawno się zabił i wiem że to nic przyjemnego dla jego otoczenia... ;)

a co do dziewczyny to zauważyłem że często bywa tak, że fajna dziewczyna ma jakiegoś zjebanego chłopaka, i chociaż on ja olewa to i tak cięgnie ją do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no niestety tak to bywa a szczegolnie te mlode takich maja chocias zi starsze tez ale jak laska jest powazna no raczej szuka normalnego pozadnego chlopaka a nie jakiegos kretyna no ale kazdemu sie podoba nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj