marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Oczywiście że nie :( Bo znam go/ich i inaczej sie nie da. Tyle życia mi spier*** teraz może czas odegrać się? A nie chce takiego sposobu ale co mam zrobić? Dać sie gnoić ?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

racja nie daj sie ,jak sie im postawisz to może dadzą sobie coś do myślenia głupole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dyplomatycznie porozmawiać nie można?

 

Czasami są takiej sytuacje i osoby, gdzie rozmowa była by tylko stratą czasu i nerwów. Znam takich, którzy by nie zrozumieli, nawet jakby 10 osób próbowało ich przekonać do zmiany postępowania i używając najlepszych argumentów. Czasami nie ma innego wyjścia, jak tylko huknąć w łeb aż sie gość zatoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio masz racje nie ma co dac sie takim bo raz drugi i beda cie cale zycie meczyc a jak sie im postawisz to dadza spokoj sobie i beda szukac kogos innego do gnebienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No neistety ja się dałem przez 7 lat w gimnazjum pod koniec zaczełem już ostro sie bronić i było w miare ok ale puki ich krew nie będzie na mych rękach nie będzie spokoju !!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Masz rację !

niektórych ch*j*w to tylko przemoc nauczyć może pokory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no.l A tak wogóle to skonczyłem mój sup[er tajny projekt wladymirca :( i moge jechac wyrywać lachony :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no widzialem efekt koncowy genialna robota Czesławie.. a co do tych lepkow to pewnie nie dlugo bedziesz mial na sprzedasz kilka odwaznikow do MTZa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Czesiu jestem za niektórym trzeba wje**ć żeby się czegoś nauczyli i muszą dostać popieram Cię...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Zgadzam się niekiedy trzeba użyć siły bo inaczej się nie da


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Pomysł z nazywaniem konkurencji do naszych panienek obciążeniem od ciągników był MÓJ z Czesiem na gg, więc nagrody lub tykające paczuszki proszę słać od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Trzeba działać na wszystkie sposoby, komuś się za bardzo spodoba MOJA wybranka (to tak przykładowo, bo aktualnie to wolna kawalerka od jakiegoś czasu i prędko się to nie zmieni), a tutaj u sąsiada w ciągniku przód podrywa przy pracy z jakąś maszyną... no zbieg okoliczności idealny, a ludziom trzeba pomagać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Moja C-360 ma taki power teraz po regeneracji wtrysków i pompy :) Ale uciągu brak :) Ale ktoś skrzywdził Patrycje więc będzie się toczył na kołach C-360 !!!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko jeszcze jakieś dobre powiedzenie dlaczego metalowe a nie żywe.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czesławie nie szalej tak bo jeszcze plamy na lakierze zostaną :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Moja C-360 ma taki power teraz po regeneracji wtrysków i pompy :) Ale uciągu brak :) Ale ktoś skrzywdził Patrycje więc będzie się toczył na kołach C-360 !!!

 

 

Czechu co tam znowu? Tak to jest, gdy dziewczyna nie potrafi docenić prawdziwego uczucia i wybiera kogoś, kto ją skrzywdzi... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj