marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283
Lordhagen ja teraz mówię to samo po co się spinać przecież mam jeszcze czas

Ta, szybko mi z panienką przeszło, wcale mi jej nie brakuje, ale gadam z nią czasami, bo co mi szkodzi? Ale nie potrzebuję na razie dziewczyny. No chyba, że sama by któraś chciała, ale to wątpliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A widzisz ja jednak potrzebuje na przymus jakiejś. Bo to jednak nie jest to bycie samemu. a koleżanki mi nie wystarczają :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A mi bycie samemu nie doskwiera, gdybym mieszkał sam i miał pracę, to tak, ale teraz? Wszystko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To tak samo i ja , choc niektórzy się dziwią ze nie szukam mimo ze mam 20 lat :)

Ale Ja juz miałem, kochałem (kocham) ona mnie zuciła a teraz chce byc znowu razem ...

Tyle ,że teraz biorę wszystko na zimno i nie wiem czy chce się wiązać znów ?

 

Ja Wam przytoczę tekst znanej piosenki :) (Andrzej to wiem ,że zna )

 

"... póki jestem młody po co mi te schody ,

co przede mną moje nawet sam się boje ,

kawalerskie życie górą jest na świecie ,

mocna artyleria nachodzi KAWALERIA !!! "

 

jak mi jest smutno samemu to basy max głosnosc full i jej słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ona che wrócić?? hmm Zrozumiała ze to ty jesteś tym jedynym??

 

Nutkę znam :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jeśli ty ją nadal kochasz to może warto spróbować??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pozwole powrócić sobie do kilku stron wstecz o pierdzieleniu że młodzi itp. Ale prawda jest taka....

 

Mowisz ze mamy czas bo jeszcze jestemy mlodzi

sam juz nie wiem czy starosci Bog da dozyc,

spojrz tylko jakie zycie jest krotkie

zanim sie ogladniesz to wszysto bedzie puste...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Zależy Czesiu, jakie kto ma nastawienie. Dla mnie to przez najbliższe 4 lata mogę nie mieć wcale dziewczyny. Chcę przeżyć młodość na realizowaniu się w tym, co kocham (rolnictwo), zamiast latać za panienkami. Może zagłada ich nie czeka, nie wyginą, a młodości mi nikt nie zwróci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Panowie ale to nie jest takie proste i oczywiste :)

bo kurde zawaliła mi zycie tym ze mnie rzuciła (to głupie ale byłem bliski odebrania sobie życia - teraz to mnie smieszy ) co Ja przezyłem to nie zycze nikomu :) to nie jest takie łatwe wybaczyc zapomniec tymbardziej ze jestem "zaudany" i pamiętliwy niestety,,,

@Czesiu może to jest racja ale to chyba każdego indywidualne potrzeby o tym decydują :) Jak byłem zakochany to dziwiłem się ,że kiedyś tyle radości dawało mi np. praca w polu ciągnikiem lub pięknie zaorane pole bo "miłość" to coś nie porównywalnego do żadnego innego szczęscia i miałem wrazenie ze przed kochaniem zmarnowałem swoje życie :) a teraz znowu poświęcam się maszynom,rolnictwu i myślę czasem,że lepiej żyć sobie spokojnie i cieszyć się z nieistotnych spraw każdego dnia niż raz płakać raz śmiać się za sprawą miłości ...

 

 

pewnie wiele osób po tej wypowiedzi uzna mnie za "durnia" albo jeszcze co gorszego :) cóż moze nim poprostu jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Pawlus czyli rozumiemy podobnie ja to przezywałem a teraz to nie przywiązuje do tego wagi wolę pojechać w pole niż myśleć ciągle o niej

A ludzie niech se myślą ja wolę spokojne pisanie na luzie


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak miałeś myśli samobójcze to kiepsko było z tobą u mnie w sąsiednim mieście to goścu skoczył z komina bo go laska zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Panowie spokojnie za każdą dziewczyne jest jakiś sposób :)

I jak gadacie z dziewczyną to najlepiej jak by nie było jej koleżanek bo to tobie i jej przeszkadza jak już chcesz sie z nią spotkać ai jeszcze jedno POWODZENIA :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nom wiecie mam już lata więc myśleliśmy o wspólnej przyszłości - dzieci dom praca te sprawy :) 1,5 roku byliśmy razem - przyzwyczaiłem się do myśli że spędzę z nią zycie ...

Czesiu masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Panowie ale to nie jest takie proste i oczywiste :)

bo kurde zawaliła mi zycie tym ze mnie rzuciła (to głupie ale byłem bliski odebrania sobie życia - teraz to mnie smieszy ) co Ja przezyłem to nie zycze nikomu :) to nie jest takie łatwe wybaczyc zapomniec tymbardziej ze jestem "zaudany" i pamiętliwy niestety,,,

@Czesiu może to jest racja ale to chyba każdego indywidualne potrzeby o tym decydują :) Jak byłem zakochany to dziwiłem się ,że kiedyś tyle radości dawało mi np. praca w polu ciągnikiem lub pięknie zaorane pole bo "miłość" to coś nie porównywalnego do żadnego innego szczęscia i miałem wrazenie ze przed kochaniem zmarnowałem swoje życie :) a teraz znowu poświęcam się maszynom,rolnictwu i myślę czasem,że lepiej żyć sobie spokojnie i cieszyć się z nieistotnych spraw każdego dnia niż raz płakać raz śmiać się za sprawą miłości ...

 

 

pewnie wiele osób po tej wypowiedzi uzna mnie za "durnia" albo jeszcze co gorszego :) cóż moze nim poprostu jestem ?

 

 

Rozumiem co przeżyłeś. Podobnie było u mnie na jesieni. Ona wybrała innego. Jeśli była by możliwość to ja bym nie wahał się być z nią. Narazie na nią poczekam. Moze będzie tak możliwość.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Wiadomo kazdy ma inne potrzeby , wartości i serce ...

Każdy robi wedle swego zdania i każda sytuacja choć z pozoru podobna jest inna i nie da się poradzić coś szablonowo...

Andrzej i wszyscy w podobnych sytuacjach - trzymam za was kciuki żeby się wam udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W pierwszej kolejności to Andrzejowi musi się ułożyć jest najstarszy :) Potem Ty pwalus :) A ja na końcu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie to pewno na końcu. Ona jest teraz z innym. Ciekawe czy z nim już na zawsze czy to się jeszcze zmieni....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Andrzej bądz dobrej myśli i staraj sie zwracać jej uwage na ciebie i udowodnij jej że to właśnie ciebie ma wybrać na nie innego koleśa trzymam kciuki panowie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Andzej, nigdy ale to przenigdy nie nalezy zyc nadzieja zekobieta ktora odeszla od ciebie dla innego wroci i bedzie ok.Jest taki okres kiedy jeszcze cos czujesz do tej osoby i nawe jakby na twoich oczach uprawiala z nim sex i za chwile powiedziala ze jednak woli ciebie to bys do niej wrocil.Im szybciej poznasz kogos innego to zrozumiesz ze z czasem stacilbys szacunek i zaufanie do takiej laski.DOBra rada,kozystaj z pelni zycia i uwage skieruj na innych laskach a sam sie nie spodziejesz kiedy jakas sie trafi.im szybciej zamkniesz tamten rozdzial zycia tym szybcie zaczniesz nowy-moze o wiele lepszy.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

My nie byliśmy parą. Do tego nie doszło.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A ciort wie :) mówi ,że tak ale wiesz sam nie wiem co robić :)

Znam ten bol i mialem podobnie jak ty duzo nie brakowalo a bym wpadl pod autobus ale koles wychamowal wtedy niestety a teraz sie ciesze ze mnie nie przejechal

POgadaj z nia szczerze o wszystkim i wogole jak bedziesz widzial ze napeawde zrozumiala ze tylko ty sie dla niej liczysz to wroc do niej ja mialem taka sytuacje i nei zaluje ze ona mi a ja jej dalem druga szanse teraz jestesmy razem szczesliwi. przed chwila od niej wrocilem z malymi przygodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj