marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stachux    6

Ja jestem strasznie uparty jak powiem nie to nie i się nie odezwe... Każdy ma swoje zdanie na dany temat ja szanuje Twoje i tego nie neguje każdy z nas jest inny i ma inne podejście do tych spraw...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tu masz racje ze kazdy jest inny i inne ma podejscie do roznych spraw i dobrze bo jak by kazdy byl taki sam to by bylo nudnie na tym swiecie haha .. a tak to jest kolorowo i wesolo chociasz nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Zawsze musi coś się spiep***ć bo było by za pięknie ale z wszystkim trzeba se radzić takie już jest życie cały czas czegoś nas uczy...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

ach jak latem było fajnie te wieczory przy telu może w tym roku też tak będzie.A ja mam takiego pecha że najlepiej to mi się pisze z dziewczynami co mieszkają daleko ode mnie.Lato jakie to piękne chwile...

A moją wadą jest zazdrość...


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

PatrykGY to jest racja lato jest super pod tym względem te imprezy i wogole full zabawa bez ograniczeń...

19Damian89 dosłownie jest tak jak mówisz


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Jak to powiedział któryś z filozofów na łożu śmierci wiem że nic nie wiem...


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Dosłownie trzeba żyć chwilą bo żyje się tylko raz i trzeba z niego na maxa korzystać do upadłego


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak ktos sie uczy to moze i w lato ma luzy chociasz ci co maja gospodarstwa to bym nie powiedzial bo zniwa maja .. a imprezy lepsze sa takie w domu we wlasnym gronie kilku znajomych kulturalnie niz na dyskotece pelno choloty...

 

Ja wczoraj wieczorem z moja ustalalismy liczbe gosci na wesele i date slubu mniej wiecej :).. a co do lata to wiadomo ze jest lepiej bo mozna sobie pospacerowac ladnie jest cieplo jeszcze wieczorem ;)... a co do pisania to z toba chociasz pisza dziewczyny a ze mna to jzu wogole odkad mam Kamile to coraz mniej ich pisze a mialem tyle kolezanek:( teraz prawie zadna nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

ale mi chodzi o imprezy na świeżym powietrzu a nie typu protector czy heaven... u to jak długo z nią już jesteś że tak wszystko planujecie??


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

w maju bedzie dwa lata a slub cos tak gadalismy na czerwca 2012 ;) jeszcze daleko ale juz wiem ze musze miec lekko 25tys na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

w maju bedzie dwa lata a slub cos tak gadalismy na czerwca 2012 :) jeszcze daleko ale juz wiem ze musze miec lekko 25tys na nie

 

 

fajnie juz dwa lata jestes z dziewczyna a juz planujecie ślub ;)

ja ze swoja juz jestem ponad 3 i moze sie w tym roku zarecze

a czy 25 tys chyba troche mało chyba ze wam rodzice pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

25 tyś na wesele? ;) Co Ty pól wsi chcesz zaprosić? Mi na 100 ludzi w Pałacu wychodzi 14 tyś :) w 20tyś się zmieszcze jak nic a było by dośc duże i wypasione. Ksiądz to za darmo. Bym mu T-25 pomalowal :) Bo taki zaniedbany a to drogie usługi są


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no liczone bylo na oko jakies 15tys (150zl za osobe) na sale 2tys kamera 1,5tys orkiestra 2tys wodka 1tys napoje szmpan itp.. a co do rodzicow to nie chcemy od nich pomocy chcemy sami za swoje zrobic wesele.. ja planuje w sylwestra o polnocy sie oswiadczyc ;) .. Czesio i jak juz to pol osiedla haha .. tutaj juz jest 21tysiecy a gdzie stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Moi rodzice po 3 miesiącach wzięli ślub mój kuzyn to też 25 tys liczy a wesele ma w sierpniu tego roku

Czesławie to ty już wesele planujesz?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie tylko tak musze wiedzieć ile szrotu z niemiec sprowadzić żeby naskrobać kasy ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Sprowadź se ferrari i na całe życie jeszcze zostanie :) ja mam znowu problem z tą moją koleżanką bo teraz to w ogóle przestałą odpisywać ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ja na kwietnia będę z Ilonką 2 lata i tak jak mówisz lepiej liczyć więcej kasy... Ale wystarczy że będę woził kukurydze przez 3 miesiące od sierpnia do października to zarobie na swoje wesele... A też tak planuje za dwa lata...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

ooooooo hłopi wy juz o weselach ślubach i inych z tym związanymi sprawami ,kurde to ja jednak jestem świr i moje notto zyciowe cały czas do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

No wiesz trzeba myśleć o przyszłości wkońcu dwa lata z dziewczyną to o czymś świadczy i trzeba się zastanowić nad dalszym życiem...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ja na czerwca mam 20 a za 2 lata stuknie już 22 więc można o tym już mysleć


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Spokojnie Czesiu na każdego przyjdzie czas to szybko przeleci ja nie zauważyłem kiedy te 2 latka przeleciały z Ilonką...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj