marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

kasek    7

masz racje kobiety cieszą te najmniejsze drobiazgi liczy sie gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

lordhagen@ no niby prawde gadasz :) z reszto kiedyś zrozumie co zrobiła pewnie..


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Może za jakiś czas. Jeśli będzie o tym myślała, bo może, kto wie, ona mnie traktuje jak nic nie znaczacego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja myśle że za jakis czas zrozumie wszystko i wróci bo zobaczy że nik jej tak nie traktuje jak Ty.. Z reszto ja mam idętycznie jak Ty to samo ehhh te baby :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

kazda inna maiłem juz ich kilka to cos wiem na ten temat ale teraz juz mysle ze znalazłem ta własciwa a co bedzie to sie okaze chyba ze jakas palma do łaba mi strzeli i zrobie skok w bok albo moja Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

jeśli mogę się dołaczyć to z kobietami nigdy nie wiadomo niby jest dobrze a tu się dowiadujesz o jakimś jej skoku w bok i jest cieńko miałem już kilka dziewczyn i zawsze się jakoś dziwnie kończylo... lordhagen życze powodzenia


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mojej wczoraj kumpel się oswaidczył :) A niedawno ja olał. Ledwo żyła a on ma czelność Wrrrr Normalnie ja mu jaj wyrwe :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

takich ludzi powinno się wybić to nie jest prawdziwy facet traktuje dziewczyne która go kocha jako zabawke a gdy zobaczy inna w krótkiej kiecce to za nią leci a jak przeliczy swoje możliwości to wraca z podkulonym ogonem jako niewinny zero tolerancji dla takiego g***a...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no bo ludzie są niezdecydowani i to działa w obu przypadkach :) coś o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

to też racja ale moim zdaniem trzeba mieć troche wyczucia taktu


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no to napewno :) ale wiesz jak to jest ALKOHOL +PANIENKI+IMPREZA=jazda bez oporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

znamy ten temat... 2 razy tak miałem że rano pobódka a ja nie wiem kto przy mnie leży... :)


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie wiem, ale chyba mi przeszło. Te pół roku dało mi do zrozumienia, że to jest niezdecydowana panienka jeszcze nieco niedojrzała, ja zresztą chyba też nie, bo myślałem, że ją kocham, a tu nagle moge bez niej żyć? Ale to lepiej. Po co mam się przejmować czyimiś problemami? Znając życie, nic się jej nie stało, tylko wyolbrzymiła, jak to dziewczyna...

I wygląda na to, że już się przestała przejmować. Mogę ją zostawić bez wyrzutów sumienia, że nie pomogłem, bo starałem się, nie wiem czy mi wyszło. Ale próbowałem. I szczerze, nie widzi mi się być czyjąś pomocą zawsze i wszędzie. Gdybyśmy byli razem, to oczywiście, w ogóle lubię pomagać, ale bez przesady. Co ja jej będę do d*py wiecznie właził? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

tak już jest z dziewczynami , moja taksamo taka niezdecydowana ze czasem już mam taką nerwę ze ...

ale kobiety juz takie są :)


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

zgadzam się z Tobą lordhagen... jeśli zmądrzeje to przejrzy na oczy takie jest moje zdanie a na siłe nic nie zrobisz nie ma cudów...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

dokładnie jak skruszeje sama przyjdzie nie daj jej powodów ze jestes o nia zazdrosny to najlepiej dzała sam sie przekonałem zazdrosc do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu ciesz sie, a ja dziękuje tutaj każdemu serdecznie za rady, każda w jakiś sposób pomogła, a teraz robie tak jak napisałem czyli panienke olewam jednak, co jej sie bede pchał do niej na siłe, nie zmusze jej do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Masz racje na sile nic nie zdzialasz to napewno a jeszcze mozesz przez to ja z nie checic do siebie.

 

Czesio i dobrze o by tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ta, w ogóle sie zastanowiłem. Mam prawie 16 lat, czy moje życie polega na jakiejś dziewczynie? Nie. Teraz trza sie uczyć, szykować przyszłośc, w międzyczasie zajmować tym co kocham (rolnictwo), bawić sie z kumplami, wyskakiwać na piwo i będzie dobrze, a nie tu sie bede jakąś panienką przejmował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Prawidlowe podejscie mozna miec tez koleznaki nie tylko koledzy nie ;) .. no a pewnie tak sama sie szybciej sie znajdzie niespodziewanie niz jak bys szukal w kolko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj