marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

330CUrsus    0

Hmmm...sprawa niby prosta ale jednak... :). Ja to bym coś jednak zdziałał. Np. na początek spytał czy może potrzebuje pomocy/pocieszenia lub coś w tym stylu. Jeśli by to przyjęła pozytywnie no to wtedy już powoli do celu by zagadać czy by mnie wybrała jako tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pomóż jej ale traktuj jak koleżankę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dzięki wam za rady, postaram się rozważyć. W ogóle najbardziej racjonalne wyjście wydawało mi się olać ją i niech se robi co chce. Ale nie umiem być obojętny na czyjeś problemy, a zwłaszcza bliskich mi osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Też tak myśle :) A u mnie co by sie nie stało. Zawsze do teścia moge wpaść z flaszeczką :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Hymmm.... ta sytuacja jest podobna do mojej trochę ale nie całkiem, też lipa jest :) :) :) .. Wiesz ja to bym raczej na Twoim miejscu pomógł jej narazie tak z dystansem podchodził do tego co jest co sie dzieje i wogóle może się otworzy i powie Ci dokładnie co i jak i wtedy bedzie już dobrze tylko bedziesz ją musiał wspierac wtedy cały czas ale to nic myśle że dasz rade ;)Jeśli zobaczy że jesteś przy niej mimo tego i że chcesz jej pomóc mimo tego co mówiła że koledzy i wogóle to mysle że zacznie nabierać chęci bo bedzie widziała w Tobie poparcie i pomoc i napewno z czasem coś z tego bedzie :) Tak mi się wydaje i mysle że tak bedzie :) Ja bym tak zrobił ale tu Ty rzadzisz kolego :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

cześć, jestem nowy w temacie, jakiś czas przeglądałem się dyskusji i co do sprawy @lordhagen mam podobne zdanie jak @andrzej i @gago. Jeśli Ci na niej zależy to bądź przy niej blisko,ale nie narzucaj się, traktuj temat luźno, wyrażaj swoje zdanie i słuchaj jej (jeśli będzie chciała z Tobą rozmawiać) z czasem sama może zrozumie że jest dla Ciebie, ale nic na siłę.

powodzenia


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A ja koledze jakby co nie wyszło na otarcie łez polecę ten oto utwór:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Kolego Ty sobie jaj nie rób bo to poważna sprawa jest wiem coś o tym.. i trzeba chłopakowi pomóc coś doradzić a nie mu jakieś piosenki podawać :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@kolo99 kolego piosenką nic nie pomożesz posłucha 2 min i znowu bedzie miał ten sam problem ja bym radził Ci jej pomóc mimo że kiedyś wybrała innego ale widząc w tobie chęć pomocy , dobrego człowieka to będzie zawsze inaczej między wami , olanie to nie rozwiązanie i latary też nie są dobrym rozwiązaniem


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

musimy wźąci sie do tematu na poważnie ,bo to co kolega @lorhagen napisał nie brzmiało jak żart tylko prośba o pomoc z naszej strony więc podejdzimy do tematu z rozwagą :) .Tak jak koledzy prędzej pisali nie możesz byci zbytnio nahalny bo ją spłoszysz musisz byci na początek jej przyjacielem któremu może sie wyżalici i zwierzyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Kolego Ty sobie jaj nie rób bo to poważna sprawa jest wiem coś o tym.. i trzeba chłopakowi pomóc coś doradzić a nie mu jakieś piosenki podawać :)

 

Nie wiem, może Ty masz zwyczaje robić sobie jaja, każdy może doradzać jak chce, jak Ci się nie podoba, nie musisz korzystać z tej porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@Gago Sam chyba robisz sobie jaja?? prowokujesz do kłótni i nic więcej!! Skąd mamy wiedzieć czy nie robisz sobie z nas jaj??? było juz kilka przypadków np Blanka90 czy zenek...


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Szczęście w nieszczęściu że lordhagena problem to nie żarty :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Co do tego problemu to uważam podobnie jak reszta...

Pomóc,ale być obojętnym by nie pomyślała,żę chcesz wykorzystac fakt iż sobie nie radzi i szuka pomocy i dajmy na to znajdzie ją u Ciebie to niech czuje,żę może liczyć na Tobie a Ty tego nie wykorzystasz jako przynęte na nią,a jak cos będzie chciala więcej to da znaki inaczej po prostu potrzebuje się wyżalić i żebyś tego z niczym innym wtedy nie pomylił :)

Namieszałam :) nie no napisałam jak uważam,jak żem nie uważała jak żem robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ja ci powiem tak jak koledzy daj jej w sobie oparcie zostań jej przyjacielem może z czasem coś z tego wyjdzie... a napewno zyskasz trochę doświadczenia więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Co to problemu kolegi to jej pomoz jak najbardziej pogadaj z nia sprobuj jakos do niej dotrzec co nie bedzie latwe dowiedziec co sie stalo, wtedy postaraj sie jakos ja nakierowac by o tym nie myslal jak bedziesz znal sytuacje to sprawa prosta nie wiem napewno jej nie zostawiaj w tej sytuacji bedac z nia wspierajac ja pokazesz ze jest dla ciebie wazna i ze chcesz jej pomoc

 

 

co koles zrobil wiec ci nie powiem co konkretnie zrobic ale mozesz do niego podejsc jeden strzal i sie spytac czy wie za co? jak powie ze nie to drugi na przypomienie i to samo pytanie jak bedzie dalej tak gadal to powiedz ze niech pomysli i jutro z nim pogadasz tylko ze mozesz byc mniej mily koles wymieniknie nie ma opcji :)

 

 

Ja dzis bylem u swojej a moglem jechac tez do kuzna zobaczyc nowy sprzet :):) ktory nie dlugo sie ukaze w mojej galeri ale musze jechac go zobaczyc i pojezdzic nie ma opcji ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

"Jest naturą kobiet nie kochać nas, kiedy je kochamy, a kochać, gdy my ich nie kochamy"

Miguel de Cervantes Saavedra (1754-1616)

 

od dawna ludzie mieli z tym kłopoty, nie jesteśmy pierwsi..:)


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

damian z tymi strzałami w ów kolegę założyłeś bardzo optymistyczną wersje;p raczej skończyło by się na bójce a to nic dobregi i modrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

ja tez z tymi strzałami bym się tak nie rozpędzał, jak ona by się dowiedziała ze ty użyłeś siły wobec tego ów typka z jej powodu to mogła by ci zarzucić że wtrącasz się w jej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dziękuję serdecznie wszystkim za rady, każda na swój sposób mi pomogła i wcielam w życie, a co do wojowania z tamtym kolesiem... Z tym problemu fizycznego nie ma, bo wygląda jakby go głodowali w domu, ale nie chcę wyjść na jakiegoś bandziora, co od razu z łapami leci. To tylko ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no moze troche mnie ponioslo z tym laniem .. ale napewno wez z nia pogadaj rozmowa szczera zawsze pomaga nie mow jej o tym co ty do niej czujesz badz dla niej jak kolega przyjaciel a bedzie dobrze :) zobaczy ze moze na ciebei liczyc i wogole i juz bedzie mala iskierka w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

 

 

 

co koles zrobil wiec ci nie powiem co konkretnie zrobic ale mozesz do niego podejsc jeden strzal i sie spytac czy wie za co? jak powie ze nie to drugi na przypomienie i to samo pytanie jak bedzie dalej tak gadal to powiedz ze niech pomysli i jutro z nim pogadasz tylko ze mozesz byc mniej mily koles wymieniknie nie ma opcji :)

 

 

haha .. najlepiej to mu odrazu wpakuj kose w żebra i bedzie po problemie :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj