marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ale cieszyła się :P Nie no jej to ja nie utucze :) Troche by można było. Nie jest decha ale lubie ciut kochanego ciała. Fakt zrzzucila troche ale juz nie chce wiecej.. :( Nie była jakaś wielka żeby odchudzać sie. Ale dobra niech jest jak jest ni grama mniej :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Szkoda że już nie ma Blanki bo cisza w temacie :P a tak to chociasz by sie coś działo :(


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio kobieta ci zawsze i tak powie ze jest za gruba jeszcze nie spotkalem takiej co nie mowi ze nie jest za gruba :P wiesz ja tam wole takie normalne nie za gruba ale nie za chude bo sie przytule do niej i bede sie bal czy jej nie polamie albo czy dam rade ja cala obiac jo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

co do biustu to kazdy woli inny jeden woli duze a drugi male :P Ja osobiscie wole taki srednie zeby pozniej nie bylo ze bedzie miala 40 lat i zwisy do kolan. Moja ma B (dokladnych numoerow nie znam a podawala mi kiedys) jak sie nie myle i mi bardzo odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Mi to jak się dziewczyna podoba to i reszta jest piękna, nie mam określonej rozmiarówki, z centymetrem nie szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak to jaki?? Pasujący do budowy reszty ciała.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

dla mnie to raczej bez znaczenia poprostu jak mi pana wpadnie w oko to nie ważne czy jest płaska czy ma duże piersi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jeden dzień człowieka nie było i tyle postów doszło no były kobiety temat się kreciłcool.gif edek18 kto ma cie w znajomych na nk to za tobą staniesmile.gif ja tezsmile.gif są dwie panie w tym temacie wiola jeszcze jesttongue.gif

 

co do piersi jak laska się spodoba to sie nie patrzy na biustbiggrin.gif

ale tak to średni jest dobry zeby złapać było

za cobiggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Im większe tym więcej mleka. ;P Także dzieci będą większe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

hahaa ale panowie cehy podaliście i rozmiary , a dlamnie sie liczy czy jest miła inteligentna ,zabawna no i zwriowana tak jak ja hehe :P i to tyle odemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Wiadomo ze na pierwszymmeijscu jest charaktek i jej osobosc a pozniej wyglad, a nie jakas lalke barbi sobie znlesc i o niczym powaznym nie pogadasz z taka bo ona tylko mysli o sobie i o swoim wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wymiary 100 na 100 na 100!!!

 

 

Haha ... chodzący metr sześcienny :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale to było w mm :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No co Ty @Adnrzej .... wtedy to juz wieszak, czyt.Modelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

10 cm odstawania to nie deska. zobacz ile to jest to sie przekonasz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

odstawania od czego bo nie zaczailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Od żeber.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
:P no teraz zaczailem... Dlaczego andrzej masz w profilu opis ,,wieczny kawaler''?? Az tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie wiedziałem jak to ując ale zajarzyłeś :P

 

 

No dobrze wcale. Moja ukochana ma innego ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmmm...co moge Ci poradzic? Tylko sie nie blaznij przed nia i o nic nie blagaj, to tylko pogorszy sytuacje.

Ja uwazam ze milosc to choroba > kazdy sie w koncu z niej wyleczy, Ty napewno tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czas pokaże czy wybierając tamtego nie popełniła błędu. Narazie obrączki na palcu nie ma.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj