marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

Teee Damian to nie chcący było :P zaproś to przyjme spowrotem :( mala pomylka wybacz :(

ja tam nie mam nic do krycia chłopoki mnie wyoglądali na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie będę wstawiał tu fotki. Nie będę was straszył :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ok Ewelinko juz wyslalem zaproszenie :P no moze inne kolezanki tez podadza swoje jakis strony ze zdjeciami no albo tu do galeri dodadza przy jakies maszynie albo cos :(

 

Andrzeju nie przesadzaj napewno nie jestes taki straszny ale ja wiem u nas facetow to normalne ze tak mowimy bo my po prostu mamy wrodzona skromnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Andrzej a co za problem? :( Od czego jest mechanizacja amerykańcka :P i fachowcy fryzjerstwa. O wiem kto Cię odpicuje ładnie. Ania Ona będzie fryzjerką. Tylko ja bym sie bał do niej. Pewnie będzie strzyc kosą od MDW :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

coooo?? ja do fryzjera?? nieeeee


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO i tam jedno zdjęcie co mi się wyjątkowo podobało Damian to też nie chcący skomentowałam :( ino nie bij :)

MarcoWzu...Ty tam widze ze zdjęcia fajny garniak mosz :( dboj seee :) żeby pleśnia ze szafy nie zaszedł,bo szkoda ;D moj braciszek se tak załatwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

o !!! pojawiły się zdięcia :)

Mario dobre, dobre :(

i czas się jakoś na to znalazł :(

pozdrawiam!!!

 

 

 

ale to stare jest :)

a czas się znalazł na poszukaniu w kompie :P


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

eee nie da rady bo często używany jak 2 inne<skromny> i odświeżany...no i mama dba to tak źle nie będzie...

 

 

 

 

a jak z tym zdjęciami ???? czekam czekam raczej czekamy...!!! nie wstydźcie sie i tak jak Edek18 pokazała swój ładny uśmiech taki wy może cie sie pokazac...hmmm Blanka... :Phihihihihi

 

 

 

a i jeszcze prośba do EDEK18...można prosic konto nk na pw...???? :P

Edytowano przez MarcoWzu

Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

To dobra mamusia prawie jak moja :P no czesto imprezy okolicznosciowe to nie mają prawa :( :( no to milo...uciekam narazie pozniej wpadne zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Edek nie wpadaj :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a ja nie lubię garniturów :(

i mnie nie zobaczycie prędko w nim :P

No chyba że na własnym ślubie :(


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Fajnie Ewelinko ze ci sie podobalo :( i dzieki za komantarz i nie bije kobiet wiec mozesz byc spokojna :P

 

 

Wodzu troche wlasnej woli ja musialem sam szukac Ewelina mi za duzo nie pomoga :( wiesz jak ma na imie gdzie mieszka i ile ma lat wiec wpisz w wyszukiwarce na NK i znajdziesz :)

 

 

MarioS widze ze mamy podobne poglady co do garnituru i noszenia go ale nie ktore zawody tego wymagaja mozna powiedziec..

 

Andrzeju a moze ona chce wpasc wiec nie mozemytego koelzance zabornic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

ło widze panowie nie próżnujecie tylko flirtujecie i tak trzymaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

a ja tam lubię garniaki i nawet jak ktoś ma założony to mi sie to podoba...lubię troche elegancji...

i nawet dzięki temu mam dużo koleżanek :P

a co do tego wpadania to aby na początku taka straszna rzecz ale później to uwierzcie mi ale można sie przyzwyczajic :(


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Andrzej a co za problem? :( Od czego jest mechanizacja amerykańcka :P i fachowcy fryzjerstwa. O wiem kto Cię odpicuje ładnie. Ania Ona będzie fryzjerką. Tylko ja bym sie bał do niej. Pewnie będzie strzyc kosą od MDW :(

 

Taaa, mi też mówiła. Ale przecież kombajnu sie boi :)

zapuszcze włosy i wpadne do niej żeby mnie ostrzygła. Ciekawe czy pozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a ja tam lubię garniaki i nawet jak ktoś ma założony to mi sie to podoba...lubię troche elegancji...

i nawet dzięki temu mam dużo koleżanek :P

a co do tego wpadania to aby na początku taka straszna rzecz ale później to uwierzcie mi ale można sie przyzwyczajic :(

 

 

no kazdy ma inny styl ty wolisz garnitur inni dresy a jeszcze inni co innego .. ale czy to ma wspolnego cos z kolezankami to nie wiem :( ja na ich brak nie narzekam wrecz przeciwnie a gajerka nie nosze raczej chodzi o charakter niz o stroj.. ale nie moze kazdy wygladac tak samo bo by bylo nudnie musza byc tacy w gajerkach i tacy w dresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

święta racja...ale mi chodzi o sprzedawczynie...jak pójdziesz to pożądniejszego sklepu to trzeba długo wybierac i często młode panie tam sprzedają to sie troche pobajeruje....i jak idziesz potem do tego sklepu to juz na ty lecisz i siemka na wejsciu...nieraz to brecha jest że szok... :P

 

 

 

i w garniaku też wszędzie nie chodze...na imprezy to trzeba troche luźniej sie ubrac....

Edytowano przez MarcoWzu

Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja nie lubie garniturów ,ja w ogóle jak musze sie wystroić jak stróż w boże ciało to jestem chory ,czasami to aż koledzy sie smieją latem ukurzony cały jak dzik wyglądam i przyjeżdżam na piwo hehe :P

 

Popracuj nad ortografią...

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

hej :( Ja tam lubię zawiesiś oko na chłopie w gajerku :):P

 

Dzisiaj sie dowiedziałam że mój sąsiad jest na AF :( chodzi mi o Rafal180.

 

 

Macie racje każdy ma swój styl jeśli chodzi o ubiór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

wiesz blanka jak już musze to sie tak odstawie ze koleżanki muwią ze hetnie by zemna na impreze pojehały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no co skromniś ja czasami cosik mom tyla roboty zy hyj so niwim co by tu robici ,aly kruca jak trza to sie robia ELEGANCIK jako trza hej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

i jak panowie szukacie dziewczyn z AF na NK?? :)edek18 nie łatwo było cię znależć na nk ale sposób na to znalazł i się udało :( garniak to tylko na okazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

ja też EDEK18 znalazłem... :P nawet ma takie nazwisko jak mój sąsiad... :( kasek a ja tam lubie wystrojony chodzic ale o gustach sie nie rozmawia...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj