marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

andrzej2110 nie ma chyba gorszego uczucia niż nie odwzajemniona miłość.. próbowałeś o nią walczyć dałes z siebie 100%??? czy wiesz już ze nic nie da sie z tym fantem zrobić?? ;[

 

jeśli to zrobiłęś to możesz spać spokojnie z wiedzą ze próbowałeś i nie wyszło...

 

Na pewno gdzieś jest kobieta stworzona dla ciebie i z całego serca ci tego życzę ;[

 

Nie mogę spać spokojnie. Skoro wybrała jego to znaczy ze się za słabo postarałem. Narazie poczekam. Wczoraj na wieczór tak sobie leżałem w łózko jak teraz i myślałem. Chciałem aby ona leżała obok mnie. Abym mógł przytulic, pocałować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Propo piosenki to jak przeczytałem te posty to przyszedł mi do głowy fragment piosenki

 

"a teraz musisz udawac głupa,

bo to w tym klubie najbrzydsza d*pa."

 

http://sky93.wrzuta.pl/audio/3ks5o3W6hOz/q_bass_mp_project-_dzika_noc


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A ja kocham rolnictwo i chce być dziewczyną Farmera ;[

 

No to ja odpadam z konkurencji ;[:(

 

 

 

no wkoncu w domuu przed chwila co wrocilem od swojej i zaraz spac, a jutro na 6 do roboty :( .. duzo nie brakowalo a juz bym nie udzielil sie wiecje na tym forum ani na zadnym innym..

 

 

Widze ze temat sie rozkreca i abrdzo dobe :( Blanka czekam na zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmm ta piosenka przypomina mi Anie.... ;[ I o tej porze. Jak z Nia pisałem tylko ze to akurat było po żniwach już. Dobrze że skończyłem z tym brzdącem. Bo ona to ehhh szkoda gadać. Słuchała ,,psiapsółek" i Stwierdziła że lece na jej 1400ha. Jak tak to mam Cię gdzieś. Póltora roku odcierpiałem. Aż nadszedł czas imprez potem Patrycja. I teraz jestem szczęśliwy ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

No to ja odpadam z konkurencji ;[:(

 

 

 

no wkoncu w domuu przed chwila co wrocilem od swojej i zaraz spac, a jutro na 6 do roboty :( .. duzo nie brakowalo a juz bym nie udzielil sie wiecje na tym forum ani na zadnym innym..

 

 

Widze ze temat sie rozkreca i abrdzo dobe :( Blanka czekam na zdjecie

ty masz dziewczynę więc nie miałbyś szans ;[ O co ci chodzi z tym udzielanie ma forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja stawiam że byś miał wypadek samochodowy? ;[ Taka pogoda najbardziej możliwe. Eeee mnie prasa chciała wciągnąć jak głodna była ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

wracałem od niej i jakos od kowalewa trzymalem sie A4 kombi 2,5TDI .. mniejsza o to czym ja jechalem bo zaraz bede komentarze ze sie porywam z motyka na slonce chociasz nonstop mial mnie na ogonie:P haha .. no i po Toruniem bym zaliczyl czolowke przy 110 ale na szczescie nie zjadla mnie panika i opanowalem w pore samochod na zakrecie wyrzucilo mnie na lewy pas.. wiec marne bym mial szanse zeby jzu z wami pogadac gdybym go nie opanowal. a pogoda jak Czesio mowi tragedia pierw hamowalem ale dalem spokoj bo bym wogole nie opanowal samochodu jak by zaczol sie slizgac

 

Blanka wiem ze mam dziewczyne tak tylko napialem ;[ bo nie zamierzam jej zmieniac na zadna inan jest jzu tylko moja na zawsze ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO tego ktoś pytał jak tu trafiłam....to "przypadkiem" w szkole miałam przyjaciela rolnika i mnie wkręcił zresztą nadal go mam tylko juz do tej szkoly nie uczęszczam :( a co do dnia wolnego dzisiejszego to chciala bym byc ze swoim ale chory a ja nie mam jak sie udac do niego <bezradna> a niech lepiej wyzdrowieje bo jak bym miala sie znowu zarazic to dziękuje posiedze na d*pie ;[

 

 

Tak zawiasem...Zetor5340 przesyła serdeczne pozdrowienia :( żebyście tu o nim nie zapomnieli ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A no tego podejścia to też gratuluje ;[ mądry chłopok ma tok myślenia ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

wracałem od niej i jakos od kowalewa trzymalem sie A4 kombi 2,5TDI .. mniejsza o to czym ja jechalem bo zaraz bede komentarze ze sie porywam z motyka na slonce chociasz nonstop mial mnie na ogonie:P haha .. no i po Toruniem bym zaliczyl czolowke przy 110 ale na szczescie nie zjadla mnie panika i opanowalem w pore samochod na zakrecie wyrzucilo mnie na lewy pas.. wiec marne bym mial szanse zeby jzu z wami pogadac gdybym go nie opanowal. a pogoda jak Czesio mowi tragedia pierw hamowalem ale dalem spokoj bo bym wogole nie opanowal samochodu jak by zaczol sie slizgac

 

Blanka wiem ze mam dziewczyne tak tylko napialem ;[ bo nie zamierzam jej zmieniac na zadna inan jest jzu tylko moja na zawsze ;[

 

Dzis Patrycja jechała ze szkoły to mówiła fatalnie. A w piatek jak ją pilotowaliśmy to 145 V-max daliśmy Ona też. Pięknie było. Sucha szosa po prostu równa prosta bajka. Dziś v max to 80 na tym odcinku :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

A no tego podejścia to też gratuluje ;[ mądry chłopok ma tok myślenia :(

My jako reprezentantki płci "niby" słabszej musimy pilotować ten temat ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

na moim terenie od godz 19/19,30 szkiełko woda z rozstopów zamarznieta a w dzien jakie błotko na podwórku 60 nie dawała rady podjechać pod malusienką górkę ;[ blanka90 masz nk?? wrzuc link ;[ ludzie nie jesteście sami sam jestem nieszczęsliwie zakochany i co mam powiedzieć? :( trzymam to w sobie jakoś daje radę ale są chwile ze mam dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no jak jechalem do niej 16-17 to byla ok szosa caly czas lewym pasem bo sie lekko spieszylem a spowrotem sam wiesz jakie warunki a miejscami trzymajac sie tego Audi mialem nawet 140 dobrze ze nie hamowal gwaltownie ale bezpieczna odleglosc byla jak by co ;[

 

No ja mysle ze dziewczyny nie zginiecie z temau i bedziecie zawsze z nami :( i dzieki za mile slowa ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Lece spać. nie rozrabiać mi tu ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

no to jest tak blanko...właśnie ja nie uważam że dziewczyna jest idiotką tylko myśle że ja wychodze na idiote bo nie wiem jak sie zachowac i nie wiem jak przyjmie moje zachowanie dana osoba...a już miałem taki przypadek...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

KRUCA GÓRAL WROCO DO GRY .miłe panie ładnie kierujecie tym naszym gronem, jak by nie kobięty to by ten swiat był nudny,a pani @blanka90 ma mądry swiatopogląd i takich ludzi cenie,bez @Edka18 też by było nudno i zato wam dziękuje dziewczyny ze sie też udzielacie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

a blanka z jakiej miejscowości??? bo po niedzieli znowu będe na Łódz leciał a mam pare ładnych km możę bym sobie zrobił małą przerwe na kawe... ;[ no i bym obczaił co i jak bo bardzo tajemnicza jesteś i nie wiem dlaczego ale jakoś to mi sie podoba i bym sie podzielił wrażeniami z chłopakami na af ;[ :(


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj