marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Żyjemy......


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ledwo co dziś. Taki dzień zrypany. Mam nadzieje że dziś coś sie stanie miłego ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja ide zrobici riplej wczorajszego dnia hehhehe ale będzie bania ;[ DOBRY DJ TU TAJ GRA AAA diskopolo mnie rozwolo ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Post jest nie ma żadnych imprezy to nudno ;[

 

Abstynencja się szerzy przez 40 dni ;[

Obroty sklepów spadają ;[


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

chciałem adres i co??? ;[ byłem dziś w łódzkim to bym wpadł na kawe bo post to mocniejsze na bok... przecież mówiłem że CB na dach i poszedł....


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

za Tydzień 18stka szwagra. Nie można za dużo pić tzn za tydzień to juz odpękam. W piątek jest impreza ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

to TY z miasta jesteś MIESZCZUCHU ;[ !

 

 

Eeee, synek, synek, nie ma takiego bicia

Co to za dyskryminacja ;D i to jeszcze pod adresem miłej dziewczyny ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Taa. Niektórzy może z 0,7. Zależy kto ma łeb wytrzymały. ;[

A ja nie narzekam zbytnio na samotność. Na jako-taką samą w sobie. Ale z przywiązania do tej dziewczyny z nieudanego zakochania... cały dzień jakoś mi czegoś brakuje, trochę mi smutno. Ale daję radę. Wieszać się nie idę, także jest ok. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Albo oglądają Małysza ;[

Mamy medal ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Eeee, synek, synek, nie ma takiego bicia

Co to za dyskryminacja ;D i to jeszcze pod adresem miłej dziewczyny ;[

hihihi:P ale 18stka ;[

 

Panowie mamy medal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A Andrzej jak tam sobie radzi z tą wiadomością sprzed jakiegoś czasu?

 

Masz na myśli wiadomość od Asi?? A co ja mogę??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

To za medal może jakieś zdjęcia co???

oj panowie panowie.. z takim podejście to ciężko widzę u was podryw ;[ Wy zawsze tylko o jednym myślicie ;[ powiedz mi co ci to da że wysle ci moje "sweetasne "foto? ;[ Jak ci sie nie spodobam to co?? nie bedziesz już pisał w tym temacie?? Nie macie pojęcia czego pragną kobiety z takim podejściem to możecie co najwyżej krowy z pastwiska zganiać (bez obrazu oczywiście) :) Nie macie pojęcia o takiej bez zobowiązującej bajerce z dziewczyną której nawet nie znacie i nie widzieliście ;[ Zawsze kierujecie się tylko wyglądem i sami sie dziwicie że dziewczyny tak na was patrzą :)

Jesli kogoś obraziłam to przepraszam ale byłam u koleżanki i winko wypiłyśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja wiem czego pragnę. A raczej kogo

 

ASI

 

Tylko ze to chyba pozostanie w swerze marzeń ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Masz na myśli wiadomość od Asi?? A co ja mogę??

 

Tak, to mam na myśli. Ach... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

no to chyba było więcej tego winka...nieraz jest taka sytuacja że dziewczyna pisze że nie wiadomo jaka jest i nas rozbudza a później okazuje sie wszystko na odwrót i co wtedy pretensje do łysego że włosów nie ma...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A no ach... Pociesza mnie to ze jest szczęśliwa. A co będzie dalej?? Tego nikt nie wie. Narazie obrączki na palcu nie ma.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

andrzej2110 nie ma chyba gorszego uczucia niż nie odwzajemniona miłość.. próbowałeś o nią walczyć dałes z siebie 100%??? czy wiesz już ze nic nie da sie z tym fantem zrobić?? ;[

 

jeśli to zrobiłęś to możesz spać spokojnie z wiedzą ze próbowałeś i nie wyszło...

 

Na pewno gdzieś jest kobieta stworzona dla ciebie i z całego serca ci tego życzę ;[

 

 

 

MarcoWzu wiesz to zależy o czym myślisz rozmawiając z daną osoba :( a powiedz mi nawet jęsli wyjdzie tak jak myślisz że dajmy na to że dziewczyna pisze ze jest cud miód a okazuje si9e że akurat tobie sie nie podoba to co? masz ją za idiotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj