marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Zenek takim tekstem chciales rozkrecic dyskusje nie wypowiem sie co o tym mysle ale popieram zdanie Czesia moze i to bylo dla jaj ale tylko ciebie to bawilo i nikogo innego haha..

 

 

Nie no Edzia wkoncu sie pojawila dawno cie nie bylo az stesknilem sie za toba ;[ .. wszytsko ok u mnie a co cie tka choroby mecza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Zaś nie gadaj,że tęsknisz,bo cięzko uwierzyc ;[ ale miło to czytać aż lepsze samopoczucie ;[ a jo wiem tak mnie juz tej zimy 2 razy zaatakowały,tylko tym razem bardziej derastyczna,bo zmarnialam na wadze przez brak apetytu pod czas chorubska :( no ja nie mam się czym pochwalić co do podrywu :( jak było dobrze tak jest dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Damian ja widze zgadzamy się ;[ Dziś piatek. Warto by go było spędzić z kimś ważnym ;[ :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio nie dobijaj mnie ja dopiero jutro do swojej pojade i to kurde pozno bo na ranke musze isc. a piatkowy wieczor samotnie niestety ..

 

no Edka mi nie wierzysz no co ty jak ty mozesz ;[ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

ja tam piatki zawsze spedzam przed komputerem czasem tylko jezdze do swojej dziewczyny a dzisaj jade ko kumpla z ktorym pracuje konczy dzisaj 25 lat oj bedzie sie dzało

do Edzi i jak ci sie podobał moj prezet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe no nie moge ;[ tylko nie smutaj ;[ a kto tu taki ważny jest przy piątku ?? :(

oooo jestem pełna podziwu zuch z Ciebie chłopak ;D hehe piękne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Hejka wszystkim:) No muszę przyznać ze nie spodziewałam się takiego tematu na tym forum ;[

 

Edek18 widzie że nie jestem jedyna kobietą na forum ;[ hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest wiele ale w tym temacie się nie chcą udzielać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

A szkoda bo przydało by się trochę "kobiecej ręki" w tym temacie ;[ Bo zauważyłam że często dochodzi do kłótni a tak być nie powinno ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Trzeba będzie kilku krzykaczy chyba wywalić na stałe i będzie spokój.

 

Blanka powiedz coś o sobie. Te 90 to chyba wiem co oznacza ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ach ten rocznik 90.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rocznik 90 jest the best!!! ;[

 

Czesio ale Wałęsa to się wtedy nie urodził ;P


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Trzeba będzie kilku krzykaczy chyba wywalić na stałe i będzie spokój.

 

Blanka powiedz coś o sobie. Te 90 to chyba wiem co oznacza ;[

no co tu moge powiedzieć :( rocznik oczywiście 90 ;[ ;[

hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

@Filipoo znam ten bol jak sie jej w opcym miescie wiem bo jezdze do swojej 2 lata i nikt nic do mnie nie mial az do pewnego momentu jakis frajerzyna do mnie cos plul sie jak stalem z dziewczyna kolo jej domu po imprezie, szczerze mowiac gdyby nie ona moze i bym mu obil maske co by mi to dala? bym potme mial problem z calym jej miastem, a nie raz chodze po nim sam, skonczylo sie tylko na jego gadce ja siedzialem cicho bo w sumie to moja mnie prosial zebym byl spokojny. no to zakrec sie kolo sekratarki na miesciac moze sie wam fajnie gadac moze nie bedziecie para bo za miesiac i tak wyjedziesz ale chociasz bedziasz mial kogos z kim mozesz sobie smialo pogadac ;[

 

 

chciałbym ;[ wczoraj po 15 coś było widziałem jak wychodziła ze szkoły ale jakiś koleś po nią przyjechał ;[ a tak to od pon to nidy jej nie nidziałem po za szkoła jakoś się wymykała moze jak szedłem na obiad bo nam tak zrobili ze dopiero po 15 czyli po lekcjach mamy obiad a wytrzymac do tej godziny to katorga człowiek taki głodny jest... hehe od wczoraj potrządek w bursie robię :( teraz w domu to przynajmiej neta mam a tak to bylko na lekcji na chwile wchodziłem :) i od pon znowu na tydzien ehh zadnej d*py tam nie ma!!!!!!!!! co za zycie...

 

a tu widze ze człowieka nie ma 24h a taka impreza sie kręci :):(:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no co tu moge powiedzieć ;[ rocznik oczywiście 90 ;[ :(

hihi

 

Jak to co??

 

Gdzie mieszkasz?

czym się interesujesz??

szukasz chłopaka??;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Pochodzę z małej miejscowości w woj.Łodzkim ;[ interesuje sie rolnictwem jak i fotografią,no i chce miszkac na wsi oczywście ;[ a chłopaka obecnie nie mam ;[ narazie odpoczywam po toksycznym związku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

blanka90 jesli szukasz chłopaka to byłbym chętny ;[ nie no zarcik chociaz wolny jestem :( wrescie nastepna kobieta w tym temacie ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Łódzkie?? a dokładniej?? ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a 83 może być?? ;[

 

Dokładniej już się nie da ;[

 

andrzej2110 teraz ty mi powiedz coś o sobie :(

 

 

da da. jakieś miasto??

Coś o mnie?? hmm

nieszczęśliwie zakochany ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj