marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kolo99    1

Ale Czesio nie spytałeś się jej czy chciałaby z Tobą jechać, więc podkład pod Walentynki wymarzony ^^ :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

ty masz chyba jakieś "Moto-zboczenie" ^^

 

Niech rośnie mechanizator, ja tam na ich wesele Bizonem chce pojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no widze ze ciekawie bylo ja ide spac i jade do swoje a potem znow na nocke ale juz ostatnia ^^

 

A co do palenia przez laski to czuc to przy calowaniu szczegolnie jak chlopak nie pali a ona tak.

 

Daj se spokoj z imprezami teraz na imprezach kroluja gwiazdy gimnazjum malo ktora pozadna impreza jest gdzioe masz powazna ekipe co najmniej pelnoletnich osob a nie jakies dzieciaki same. Ostatki u mnie co piatek sa imprezy zawsze wiec jak cos to mozna sobie isc w wole dni o ile beda pasowac bo narazie to ni w 5 ni w 9 te wolne dni mi przypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

DZIEKI WIELKIE FAKT CIEZKO BYŁO ALE SIE OPŁACIŁO EFEKT SAMI WIDZIELISCIE 2 TYG WIECZORNYCH MODYFIKACJI NIE POSZŁO NA MARNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesio wcale mnie to nie dziwi że się jej nie spytałeś :) :) Trza dorosnąć :)

 

Weź sie ode mnie odpier** ^^ Jak dla mnie happy by było jak byś z tąd wypier***. I dla innych też bo tylko cwaniaka grasz tutaj :) nie pytałem bo byłem przekonany ze nie pojedzie bo ją to nie interesuje. Nie mam pewnosci na 100% że o to sie nie odzywa. Ale 50% że o to jej chodzi :D Albo by powiedziała że nikogo nie będzie znała :) Jak z weselem potem powiedziała. Przecież jeszcze tyle imprez będzie. Następna już w marcu w Kielcach :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

haha, sam żałuje, a nam każe iść, ale szczery :D

Impreza nawet spoko...

Ostatki to dużo dziewczyn była ale nie przy tej muzyce :)

 

Ale później pojechało się na Przesławice :D i Była zaj***ście

Te serce jest super. Świetna robota.

To Kawał dobrej roboty ^^

I efekt super


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

 

Mając lat 20 myśli się już bardziej poważnie o założeniu rodziny, czy to ta właściwa....

 

Ja tam na razie o niczym nie myślę.

Jeśli jesteście rolnikami, lub przejmiecie gospodarstwo po rodzicach i dziewczyna o tym wie że chcecie byś rolnikami to macie super bo u mnie w okolicy takich dziewczyn jak na lekarstwo które chciały by na gospodarkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja powiedziałem to w przenośni

 

To trzeba poszukać gdzieś dale a nie z okolicy ^^

Bo tak jest najgorzej. Dziewczyny ze "wsi" chcą tylko do miasta, co oni w tym mieście widzą?? :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

MarioS większość dziewczyn które znam chcą mieszkać na wsi ale w domu bez gospodarstwa... Tylko tak rekreacyjnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

aaaa...

znów z moich okolic, ze szkoły to tylko do miasta i miasta ( dokładnie to do warszawy i warszawy :D )

 

Tylko kupę ludzi, kurzu i spalin ^^


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tam na razie o niczym nie myślę.

Jeśli jesteście rolnikami, lub przejmiecie gospodarstwo po rodzicach i dziewczyna o tym wie że chcecie byś rolnikami to macie super bo u mnie w okolicy takich dziewczyn jak na lekarstwo które chciały by na gospodarkę ^^

 

 

Nic tylko wspólczuć... To jest naprawde trudne i demotywuje do szukania


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Weź sie ode mnie odpier** :) Jak dla mnie happy by było jak byś z tąd wypier***. I dla innych też bo tylko cwaniaka grasz tutaj :D nie pytałem bo byłem przekonany ze nie pojedzie bo ją to nie interesuje. Nie mam pewnosci na 100% że o to sie nie odzywa. Ale 50% że o to jej chodzi ^^ Albo by powiedziała że nikogo nie będzie znała :) Jak z weselem potem powiedziała. Przecież jeszcze tyle imprez będzie. Następna już w marcu w Kielcach :D

 

 

Wiesz co powiedziałem to dosadnie, ale za kilka lat sam tak o sobie pomyślisz. Jeśli myślałeś, że i tak nie pojedzie to chociaż z grzeczności wypadałoby się spytać osoby na której najbardziej Ci zależy. Jesteś młody kozak i wydaje Ci się że nikt nie może Cię krytykować, przez to moje wielkie serce wybacza Ci to co na mnie powiedziałeś. Ale jeśli nie chcesz być krytykowanym, to po co piszesz takie rzeczy na forum?

Nie pisz, a nie będziesz krytykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wypadało fakt. I nie jestem kozakiem ale Ty kozaczysz na każdym kroku ^^ I do każdego... Z okazji tego pięknego święta nic wiecej Ci nie powiem :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Weź sie ode mnie odpier** :D Jak dla mnie happy by było jak byś z tąd wypier***. I dla innych też bo tylko cwaniaka grasz tutaj :) nie pytałem bo byłem przekonany ze nie pojedzie bo ją to nie interesuje. Nie mam pewnosci na 100% że o to sie nie odzywa. Ale 50% że o to jej chodzi ^^ Albo by powiedziała że nikogo nie będzie znała :D Jak z weselem potem powiedziała. Przecież jeszcze tyle imprez będzie. Następna już w marcu w Kielcach :)

Jedynym wulgarnym kozakiem w tym temacie jestes ty!! więc nie obrażaj innych bo to nie grzeczne!

Ty wulgarny młodociany osobniku!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Odezwali się Ci co nie obrażaja... ^^ Dobra nie mam zamiaru dzis gadać z wami.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Moim marzeniem jest żebyś nic nie mówił w tym temacie, a wtedy ja nie musiałbym tutaj zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Jeszcze jeden post na temat kłótni i wyzwisk, a temat zostanie zamknięty i polecą ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Amen

 

A ja walentynek nie obchodze, kolejne wymyślone amerykańskie święto - nie wiem, po co to komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

a ja tam obchodzę i dla wtajemniczonych moja partnerka zaniemówiła jak dostała to serce jezeli jescze ktos chce zobaczyc pisac maila

grzenius@buziaczek.pl

 

a szwagierka sie pytała gdzie takie cudo kupiłem to jej mówie ze sam zrobiłem to mi nie wierzyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj