marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283
mając lat 15 można powiedzieć że dziewczyna była dla szpanu przed kolegami że się ją ma, albo dla zabicia czasu

 

Nie w każdym przypadku. Całe szczęście, że w wieku 15 lat nie da się jeszcze tak zakochać, żeby potem mieć długie lata przej...echane. Wcześniej pisałem że może pójde do panny, potem sie wygadała że ma kogoś na oku, a niech ma, co ja zabronie jej. Tyle że w ciągu pół roku na oku miała [ale rym, cym cym] już około 5 osób, więc to nie jest jednak ta jedyna z którą chciałbym być... uciekła by pewnie od mnie po tygodniu. Jak taka niezdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

@przemek19900427 no mi chodzilo o porządny lokal wiec tylko tak napisalem grajdołek :P:D

Jeszcze jutro trzeba kupic jakies "zielsko" bo w niedziele wszystko pozamykane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Panowie jakie macie plany na walentynki? :P

 

 

 

Ja będe leczył kaca po sobotnim balecie :D Walentynki sobie zrobię z jakąś dziewoja na imprezie :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja tam Walę-tynki :P Patrycja też no ja same powiązania widze tutaj :D ide spać bo jutro polagra :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

A JA POSTAWIŁEM NA TO ZE SAM COS DLA MOJEJ SYLWI ZROBIE JUZ 2 TYG TEMU ZACZOŁEM MODZIC I MI SIE UDAŁO CIEKAWY JESTEM JAK NA TA MOJA WALENTYNKE ZAREAGUJE POWINNA BYC ZADOWOLONA BO DUZO PARCY W TO MOJE ARCYDZIEŁO WŁOZYŁEM I CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Nie w każdym przypadku. Całe szczęście, że w wieku 15 lat nie da się jeszcze tak zakochać, żeby potem mieć długie lata przej...echane. Wcześniej pisałem że może pójde do panny, potem sie wygadała że ma kogoś na oku, a niech ma, co ja zabronie jej. Tyle że w ciągu pół roku na oku miała [ale rym, cym cym] już około 5 osób, więc to nie jest jednak ta jedyna z którą chciałbym być... uciekła by pewnie od mnie po tygodniu. Jak taka niezdecydowana.

 

 

 

Bo to jest bardziej zauroczenie a nie miłość :D

 

 

Czy znasz jakieś związek, małżeństwo które poznało się w gimnazjum??

bo ja nie, w liceum już owszem

 

 

 

 

Panowie jakie macie plany na walentynki? :D

 

 

 

Na pewno będzie zaleczenia kaca a w jaki sposób to się okaże :D

Może winem przy jakieś kolacji :P

 

 

 

 

 

 

@zychu pochwal się cóż to za arcydzieło że tyle czasu je robiłeś B)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

a pewnie ze powiem to ogromne serce z drzewa bukowego moze smieszne ale za to jaki widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

daj zdjęcie :P

Też kiedyś o tym myślałem :D

A zrobiłem taką wielką rękę ok. 1-1,5m i zebrałem znajomych ze szkoły podpisy :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

na jakiś inny portal trzeba wrzucić :P

na wrzutę lub coś i podaj link


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

piszcie do mnie na maila to wam przesle zdiecia

grzenius@buziaczek.pl

 

CI co widzieli niech sie wypowiedza:unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

haha a ja po dzisiejszej rozmowie z kolegą przy odśnieżaniu ursusem1212.doszliśmy do wniosku że dziewczyna na stałe to dopiero coś tak koło 28lat ,kolega ma 22lata i załuje ze jest ze swoją na poważnie jak by mógł cofnąci czas to by tego nie zrobił ,i podzisiejszej debacie doszłem do wniosku NIC NA STAŁE tylko dużo koleżanek mieci i jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

co ty gadasz 28 lat człowieku a kiedy dzieci a warto mnieć jakis towar na boku zeby sprzet nie zardzewiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

wiesz chyba źle wywnioskowałeś napisałem przeciez trzeba mieci dużo koleżanek a to wiadomo czego sie tyczy kolego,ty o dzieciach człowiek myśli jak by tu gospodare rozwinąci a o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czy znasz jakieś związek, małżeństwo które poznało się w gimnazjum??

 

A ja znam i ślub nie był z powodu wpadki.

 

co ty gadasz 28 lat człowieku a kiedy dzieci a warto mnieć jakis towar na boku zeby sprzet nie zardzewiał :P

Taki towar to masz pod latarnią albo gdzieś w pobliżu lasu. Skoro tak podchodzisz do dzewczyn to nie dorosłeś do związku a co podero małżeństwa.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

w wieku 21 lat to chyba tylko wpadka musiała by mnie zmusic do tak drastycznych sposobow bycia z druga osoba . a wracajac do wczesniejszego tem gimnazum hm no ja byłem z taka Renata prawie 4 lata ale jakos nam nie wyszło bo sie strasznie różniliśmy i posnanowilismy sie rozejsc teraz juz jestem z Sylwia prawie 3 lata ale to tez nic pewnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Bo to jest bardziej zauroczenie a nie miłość :P

 

 

Czy znasz jakieś związek, małżeństwo które poznało się w gimnazjum??

bo ja nie, w liceum już owszem

 

Doszedłem do wniosku, że na razie mi nie trzeba dziewczyny. Jak mi się nie udaje, to zostawię sprawę, zajmę się tym, co lubię, zamiast narzekać i wymyślać co chwile.

 

W ogóle do tego trzeba dojrzeć, bo widzę co tu się dzieje na przykładzie pewnej zakochanej dziewczyny z mojej szkoły i szczerze jej współczuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie plany na walentynki? :P

 

Ja osobiście Wale-drinki bo dziś niby ostatnia impreza karnawału, więc będzie grubooooo i czymś trzeba się wyleczyć :D podobno na kaca najlepsze powietrze z materaca :D ale pozostanę przy sprawdzonych sposobach :PB)


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

w wieku 21 lat to chyba tylko wpadka musiała by mnie zmusic do tak drastycznych sposobow bycia z druga osoba .

 

 

Ja mam 21 lat a moja dziewczyna ma 18.. i jestem pewien ze bym mogl nawet teraz wziasc z nia slub ale trzeba zapewnic cos jej jak chce sie zalozyc rodzine by sie przydalo meszkanie a nie co z tego ze wezmniemy slub i co bedziemy mieszkac z rodzicami? chyba nie bardzo. Wpadka by cie zmusila do slubu? nic cie nie moze zmusic a ze wpadles i bierzesz slub to dla mnie to jest glupota najwieksza jaka mozna zrobic, pojedziesz na impreze zaliczysz jakas panienkie i powie ze jest z toba w ciazy i co ozenisz sie z nia??

 

 

a co do walentynek to ja swojej kupilem ladny bukiecik, misia, czekoladki i kartke :D starczy jutro wpadnie do nem mozna powiedziec ze na chwile tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

ja do takich osób nie należę które to idą na dyskoteke i z pierwsza lepsza bez przesady chyba ze wy tak robicie to wybaczcie ale zadnej przyjemnosci w tym nie widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj