marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Rafal180    4

Teraz tak myślałem i dumałem co zrobić ;[

poczekam tak jeszcze z tydzień bo może Marzena szuka tylko towarzystwa na czas ferii bo jej się nudzi??

Zobaczę jak to będzie po feriach czy też będzie się odzywała czy już nie :)

A jeśli będzie to w tedy będzie trzeba stanąć przed trudnym wyborem ;[

 

Albo na 2 fronty dawaj :) chyba że sie znaja :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

ja znałem koleżankę mojej koleżanki co kiedyś na dyskotece jak byłem siedziała dwie loże dalej z takim kolesiem przykoksowanym i ona jechała przynajmniej na dwa fronty, bo w tym owym czasie widziałem ją jeszcze z dwoma innymi. I okazało się że każdego wydymała... I później chodzili struci jak Czesio ze 3 tygodnie temu ;[ A ona miała już następnego ;[

 

 

HUUUURRRRAAAAA!!!!!! 300 STRONA !!!!!!!!!!! HIP HIP HURA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

dawno mnie nie było widzę że trochę się działo;p Damian gdzie robote znalazłeś ja sobie na ferie załatwiłem jak mrozu poniżej -5 nie będzie

 

 

Ja narazie mam umowe na dwa tygodnie przez agencje pracy a robie w Sohbi kolo Sharpa ale bede szukal czegos innego, dzis wrocilem z nocki i nie dawno wstalem..

 

 

Rafal ty i twoje "madre" rady a jak ja ci radzilem tak jak ty tutaj innym to o czym ja mysle i wogole.. i ponoc sie zmieniles a tu dalej taki sam jednak zero zmiany

 

a co do sprzetu w samochodzie to ja wozilem w bagazniku dwie kolumny od wierzy ale ojciec mi je wywalil bo mu caly bagaznik zajelem ;[ teraz wsadzielem do tylu 2x120 tylko pulka mi nie wytrzymala ciezarow tych glosnikow i radio JVC i ladnie cyka czy to disco polo czy jakias techniawka ;[ za ten sprzet dalem 300-350zl. i najelpeij w lato sluchac disco polo i miec otwarte szyy to kazda laska i nie tlyko sie obejrzy za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

19Damian89 a co do sprzetu w samochodzie to ja wozilem w bagazniku dwie kolumny od wierzy ale ojciec mi je wywalil bo mu caly bagaznik zajelem :D teraz wsadzielem do tylu 2x120 tylko pulka mi nie wytrzymala ciezarow tych glosnikow i radio JVC i ladnie cyka czy to disco polo czy jakias techniawka :D za ten sprzet dalem 300-350zl. i najelpeij w lato sluchac disco polo i miec otwarte szyy to kazda laska i nie tlyko sie obejrzy za wami

 

To że każdy sie odwróci to racja tylko co sobie o tobie pomysli?? :D

 

 

Faktem jest to że dobra muza w aucie kusi dziewczyny :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A co ma sobie o mnie pomyslec co? mozesz jasniej? albo co masz na mysli? a na marginesie nie obchodzi mnie zdanie innych ludzie wiec nie przejmuje sie zbytnio tym co oni beda sobie myslec o mnie.

 

Ale wiesz jak jedziesz i puszczasz jakas techniawke to co o tobie pomysla? ze jakis malolat jedzie i chce poszpanowac, jeszcze pewnie szyby uchylone na maksa, zimny lokiec pisk opon... a pozniej o boze ja nie widzialem tego samochodu albo tego slupa bo zagapil sie na jakas laske ktora szla chodnikiem i wjechal komus w tylek albo przestawil latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

...albo potrącił kogoś :D Trzeba sie odezwać tutaj po powiedzą że zachlał znowu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no o tym to juz Czesio nie chcialem wspominac bo takieog to zaraz bym go chyba tez potracil bo co mu zrobia pojdzie to wiezienia i bedzie siedzial mial zapewnione jedzenie i telewizje za darmo, albo idzie robic w ciezkie warunki albo koniec jego zywota na ziemi mysle ze po roku by moment przestepczosc spadla a nie zapewnianie im dogodnych warunkow jedzenia itp. za darmo i nawet slyszalem ze gdzie nie gdzie panienki maja do dyspozycji...

 

 

Zaraz bedzie ze jakis nie ludzki jestem i wogole jakis sadysta bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Racje masz dostają co jakiś czas panienki. Narazie powiem wam tyle. Jak narazie ide ostro do góry :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

A co ma sobie o mnie pomyslec co? mozesz jasniej? albo co masz na mysli? a na marginesie nie obchodzi mnie zdanie innych ludzie wiec nie przejmuje sie zbytnio tym co oni beda sobie myslec o mnie.

 

 

ogólnie jak ktoś jedzie autem i słucha głośno muzy to praktycznie każdy ma odrazu jakiś komentarz typu "co za burak" albo "szpanuje gównem".Nie raz widziałem sytuacje gdzie jedzie jakiś koleś zardzewiała puszką po konserwie i słucha głosno disco polo soryy ale ja wtedy kładłem sie ze śmiechu z chłopakami. no o oczywsicie komentarze "co za idiota" itp


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Rafal masz racje ja slucham glosno szczegolnie w trasie zeby nie spac szczegolnie jak jezdze noca po imprezie czy cos, a na miescie to czasami tez moze i nie jezdze limuzyna ale tez nie jezdze jakims zlomem. nie jednego malolata na swiatlach zgubliem ktory chcial sie popisac przed laska ze jego fura jest najlepsza i nikt nie ma z nim szans.

 

Zenek nie wiem jak masz rozmieszczone i podzielona glosnosc muzyki, bo ja mam tak ze mi tyle gra a w przodzie prawie nic i wiesz ci z tylu co siedza i slucha sie glosno muzyki to maja przechlapane bo ty w przodzie slyszysz hakies 60-70% tego co oni majac glosniki za plecami.

 

Czesio no to dobrze oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja w lato coś robiłem na podwórku, nie zwracałem uwagi na nic

i znajomy podjechał, muza na ful ale to jakieś Techno było i się patrze w niebo i mówię "grzmi"?? a on się ze mnie śmieje :D

 

A ja mam składankę :D

Coś co wpada w ucho, nie dla szpanu bo bass...


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra muzyka to fajna rzecz... niekoniecznie dla szpanu, ale dla własnej satysfakcji... wiadomo, że nie każdy lubi głośno słuchać, ale przecież wcale nie trzeba podgłaszać na full.... a że panienki na to lecą to już nie naszej głowy kłopot :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja bym się martwił o słuch a nie o szpachlę w samochodzie :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Szpachlę to się dwa trzy dni u mechanika robi a słuchu już tak szybko raczej nie odzyskasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@karolu nie obrazaj innych..

 

 

co do sluchu i sluchaniu glosno muzyki to moja matka mnie kiedys wyslala na badania bo malo kiedy slyszalem co do mnie gada i sie okazlao ze ma sluch BARDZO DOBRY wiec wiadomo moze czeste sluchanie glosno muzyki moze szkodzi szczegolnie sluchawki.

 

szpachel jak szpacehl gorzej jak by bass walnol a samochod sie by rozlecial haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Sądząc po stylu wcześniejszych postów, zenon raczej nie poczuł się urażony............ Z resztą sam napisał..... :D

W sumie taka szpachla to poważna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenon co za idiota z Ciebie......... :D :D :D

Jak masz obrażać innych użytkowników to idz do swojej obory i pogadaj sobie z krowami lub świniami jak równy z równym...


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

teraz są takie aparaty do ucha wkładasz i już masz słuch jak noworodek, o to akurat się nie martwię. Gorzej jest jak Ci szpachel przy kumplach odleci i siary sobie narobisz...

 

 

czy ty słyszysz sam siebie??

Dla Ciebie jest ważniejszy szpan niż własne zdrowie :D

 

Co to za pokolenie :D

 

 

PS. hahaha :D

Tego Merce masz na baterie i pilot??

14 lat i tak kłamie, nie ładnie


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Róbmy dzieci a nie wojny. Spokojnie panowie. Zen wyluzuj. Bo trzydziestki na przydział nie dostaniesz i będziesz musiał kupic nowego fiacika dla Ani i dziadek Pawlak Cię wygoni z domu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

spoko @zenon

jak to Czesi mówi "Róbmy dzieci a nie wojny" :D:D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj