marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

@MarioS tez tak mialem kiedys musisz dobrze wybrac zeby pozniej nie zalowac i w drugiej lasce nie miec wroga, jak jest madra i bedzie ladna to nie zaszkodzi.. ladna masz pewnie na mysli normalnie jest ladna nie jakas wytapetowana lala...

 

 

co do dziewic toc byla 40latka i chciala dziewictwo sprzedac za pol milona ;[ to trzeba miec na.. w glowie, a dziewice sa powyzej 15 roku zycia po prostu trzeba znac pozadne laska a nie "ku..." ktore sa latwe, w jakim gronie sie obracasz taki sam sie stajesz. jak nie myslisz tylko o lozku i nie jest to dla ciebie najwazniejsze i jestes w stanie czekac do slubu i z takimi dziewczynami sie zadajesz to bedziesz mial spory wybor dziewic ale jak szukasz przygod najlepiej co dzien inna to nie ma co sie dziwic ze nie mozna znalesc dziewicy powyzje 14 roku zycia bo ta te taki nie dostepne nie zwracasz uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

powiem wam że znowu dałem ciała. Teraz jak bym no po prostu jeszcze przed weselem ją ponękał by poszła no jak nic by poszła.... Miejsca było od groma. No tylko po prostu... I to nie było takie wesele ciekawe bez niej fakt jaja były ale mało zabawy przez co mało można było pić bo ni to wytrzeźwieć jak ise bawiłem ok 3 szybkie na parkiet 3 szybkie i dalej trzeźwieć i szło. Tylko jej brakowało tak byśmy sie bawili i sama żałuje.. Na poprawiny za późno powiedziałem bo musiała brata zawieść ja godz przed imprezą dałem znak bo dopiero wstałem. To była najlepsza okazja do zdobycia jej serca. Teraz stawiam na jedną karte. Robie to u mnie jako rolnik bo i tak jak by chciała musi takiego zaakceptować. Na całą rure, juz mam obiecane jej nauka jazdy T25 fajnie cieszy się no i pamiątki z Polagry ;[ I teraz dwa wyjścia będą albo się uda albo nie. Ja wierze że będzie jeszcze coś z tego nic nie stracone. W sumei z weselem sama dała ciała jak byk. No ale to kobiety wymyślają 100 problemów na sekunde ;[ powiedziała 2 razy nie nie hcciałem byc natrętny do 3 razy sztuka ;[ Ale bałem się że pójdziew odwrotną strone czyli np: ,, Wyp*** " :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu od jakiegoś czasu jesteś bohaterem tego tematu. ;[

Miejmy nadzieję, że niedługo ja też będę miał co opowiadać i to w samych superlatywach. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Powiedziałem jej że przewioze ją Wlademare jak go odpicuje ;[ Się zgodziła i powiedział w sumie sama się przewieziesz ile Ty masz lat żebym ja Cię woził ja będe za DJ robił tylko mówi Verba ma byc ja mówie no nie problem już jest ;[ Ale najlepsze że kuzyn w niemczech niedawno wyciagnol za grosze siedzenie grammera z jednego MFa nowego bo po wypadku był i kasacja. I jak ona usiądzie to juz nie wyjdzie ;[ w jej Vectrze napewno tak wygodnie nie ma jak na tym siedzeniu :) Tylko układ kierowniczy poprawić i hejo :) Dobrze jest jak sie da posadzić ją w ivanka :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Własnie wróciłem od Marzenki ;[

 

Stoję na drodze przed jej domem otwiera okno i mówi bym wszedł do domu.

No jak zaprasza to trzeba wejść :) No to wszedłem i pierwszą moją uwagę przytwierdziło wino na stole ;[ Byłem trochę zaskoczony na ale cóż pogadaliśmy, wypiliśmy całą butelkę no i na odchodne dostałem wielkiego całusa i tyle ;[


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Własnie wróciłem od Marzenki ;[

 

Stoję na drodze przed jej domem otwiera okno i mówi bym wszedł do domu.

No jak zaprasza to trzeba wejść ;[ No to wszedłem i pierwszą moją uwagę przytwierdziło wino na stole ;[ Byłem trochę zaskoczony na ale cóż pogadaliśmy, wypiliśmy całą butelkę no i na odchodne dostałem wielkiego całusa i tyle :)

Jak już byłeś pod oknem to mogłeś jej serenade zaspiewać!! :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No i dobrze. Następnym razem będzie coś dalej. Nie wszystko na raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A Ty co tu z rana przy złomputerze, o tam Władymirca tuninguj dla Patrycji. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No prosze prosze do innej idzie na winko calusy a jego "odloegiem lezy" nie ladnie zamiast sie ze swoja spotkac to sasiadki podrywa oj nie ladnie :) chyba ze cos pokrecilem to sroki ;[ haha

 

Ja obstawiam polik i usta ale bardziej usta ;[

 

no a ja sie zalamalem dostalem grafik z pracy i weekend mam nocki:( . to znaczy od dzis je zaczynam i kurde chyba nie pojade do swojej w weekend bo nie wiem czy bede wstanie po nocce jechac samochodem do niej i pozniej od niej wrocic na kolejna nocke.. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a skąd wiesz że to sąsiadka jest ;[

 

Własnie po co to zmieniać skoro jest dobrze ;[

 

No ja na odchodne w policzek a że ona w usta to już inna sprawa ;[

 

jak wcześniej wspominałem Marzenę znam od dziecka i bardziej ją traktowałem jak przyjaciółkę


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@MarioS no tego to w sumie nie wiem czy to sasiadka a co zgadlem ;[ jak znasz ja od dziecka to pewnie nie dalko mieszka .. wiesz co to ty teraz sie zastanow z ktora chcesz byc bo jestes z jedna a tej Marzenie robisz nadzieje ale ona chyba wie ze masz dziewyczyne czy nie??

 

a w usta to wiesz taki buziak w usta na przywitanie i pozagnanie to ja kiedys tez tak sie witalem i zegnalem z przyjaciolka i bylismy caly czas przyjaciolmi do puki mnie nie skresila jaka normalnego czlowieka i zaprzyjaznila sie z moja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pocałunek w usta z przyjaciółko?? nieeee


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a czemu nie? ja nie mowie o takim pocalunku namietym czy cos .. tylko cmok cmok w usta i to zalezy raczej od osob ktore sie przyjaznia nie mowie ze z kazda przyjaciolka czy cos.. ja tam tez bym na to nie wpadl gdybym jej nie poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No jak dla mnie koleżankę czy przyjaciółkę w policzek tak. W usta to gdy się coś czuje do takiej osoby


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

dawno mnie nie było widzę że trochę się działo;p Damian gdzie robote znalazłeś ja sobie na ferie załatwiłem jak mrozu poniżej -5 nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Niektórzy mają robotę w domu ;[

i nie ważne czy mróz czy upał trzeba robić i już ;[


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Panowie, maluch jest tylko jeszcze panny nie ma. Potrzebuję jakiegoś mechanika-blacharza, bo w drzwiach kierowcy dziura, że filcaka by przełożył :/ A wiecie, panne jak już zabrać to do wyszykowanej fury, nie do bele czego ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Kolo99!! nic się nie martw udzielę ci kilku wskazówek jak poderwać dziewoje na auto ;[

A więc:

 

a) Koniecznie naklej na malacza nalepkę GTI niech myśle ze jesteś szybki i wściekły ;[

:) koniecznie musisz mieć radio PAJONIERA i oczywiście nalepka na szybe :)

c)do tego jakaś nastrojowa muzyczka np G.Roztocki -kupa.

 

wtedy napewno dziewoja cie porwie! :)

 

 

Trzymam kciuki!1


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Teraz tak myślałem i dumałem co zrobić ;[

poczekam tak jeszcze z tydzień bo może Marzena szuka tylko towarzystwa na czas ferii bo jej się nudzi??

Zobaczę jak to będzie po feriach czy też będzie się odzywała czy już nie ;[

A jeśli będzie to w tedy będzie trzeba stanąć przed trudnym wyborem :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Ja właśnie tak myślałem żeby jakiś sprzęt grający był i ta naklejka PAJONOER to dobry pomysł, ale na szybę to wolę napis MITASUBISZI, tylko nie wiem czy się zmieści bo jest dłuższy niż pajonier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj