marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

jak?? :blink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A nie sorry mój błąd. Zamiast "jest" przeczytałem "jestem" jeszcze raz sory :huh: .

No Panowie mówiłem że ta dziewczyna może mieć chłopaka i ma :blink: . No niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To faktycznie ciekawie ci zabrzmiało :blink:

Od dawna ma?? Wiesz to ze teraz ma to nie wszystko.

 

Pamiętajcie, do puki nie ma obrączki na palu wszystko możliwe.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

nie ma takiego pociągu, w ktorym nie da sie odlaczyć wagonu! :blink: :huh:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

ja tam różne prezenty widziałem na 18stkach, ja to ostatnio miał dwie pod rząd pierwsza to taka kulturalna w lokalu a druga to taka typowo wsiowa w remizie, to robiliśmy zrzutę na prezent, ale co dostał to pewny nie jestem bo przyjechałem tam dopiero o 23 już na fazie ale podobno jakaś maszynkę do golenia elektryczną a ja mu do tego jeszcze dorzuciłem 3x 0,5 litra z poprzedniej 18-stki. Można kupić też ciekawe prezenty w przeznaczonych na to okazje sklepach lub ja tez widziałem ze koleś kupił bluzę a w środku bluzy nawalił ze 3 paczki kondonów które później leżały wszędzie :blink: :huh: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Panowie, jak zapoznać piękną ślicznotkę o urodzie klasycznej?

Wymieńmy swoje doświadczenia (teorii proszę nie podawać - to do młokosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

To faktycznie ciekawie ci zabrzmiało ;)

Od dawna ma?? Wiesz to ze teraz ma to nie wszystko.

 

 

No akurat tego dnia miałem jakieś zwidy :P . No ma już tak gdzieś od maja :P . I wczoraj rozmawiałem jeszcze z taką inną dziewczyną i też niestety. Fakt wcześniej z Nią chodziłem ( i z jedną i z drugą ) ale powiedziała że nic nas nie łączy prócz przyjaźni. A co do Tej co ma chłopaka to będę czekał chodźby i do mojej śmierci. Absulutnie nie życzę Jej żeby się rozeszli no ale kocham Ją :unsure: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

dziaisj odpoczynek od forum:) siedzą pewnie u swoich lasek albo jakieś bajerują ost wieczór weekendu kozystaja jak moga :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

dzisiaj sprawdziany czy tak faktycznie to jest jak sie mówi :unsure: : ale ten spokuj na forum jakiś dziwny w ogóle ost posty w takich rozległych porach czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Sory ale ja w stanie nie jestem dzis już poprainy to poprawiny Kazik z kumplem tak polewali że sorry ale ni da rady się wyp90wiedzieć


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Sory ale ja w stanie nie jestem dzis już poprainy to poprawiny Kazik z kumplem tak polewali że sorry ale ni da rady się wyp90wiedzieć

 

Coś chłopok narobił, miałeś nie pić. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

widzisz że miała przyjść dziś a nie przyszła a kuzynie hcojni :unsure:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

o kurcze jak mnie tu dawno nie było ;)

widzę że się tu dużo pozmieniało, w szczególności czytając posty z bieżącego roku :P

 

 

 

chodzi mi o to że obecnie temat zmienił się jak zaliczyć dziewczynę a nie jak ją poderwać!!

 

A to nie o to chodzi koledzy :unsure:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widoczne niektórym o to chodzi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a to tak naprawdę nie o to chodzi!!

 

Kiedyś być może i ja tak myślałem ale nie teraz....

Z wiekiem czasu będą szukać kobiety na swoją żonę, ale w tedy będzie trudniej niż teraz kiedy są młodzi.

 

 

Dlatego szukajcie sobie teraz dziewczyny jako partnera życiowego a nie łóżkowego, to jest moja taka dobra rada


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tam podrywam non stop ale 3 szybkie jak są to robota idzie no i Orbit musowo ;) żeby niby trzeźwy w tańcu :unsure: Wczoraj a raczej to dzis było nie wiem czy po 24 czy przed ale chybapo było. Tak wyskakałem że mówiła że dobry tancerz jestem. No pewnie po kilku to albo jest sie super albo dych do d**y


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

to bynajmniej miałeś dobrą zabawą ;)

nie to co ja ostatnio na weselu :unsure:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A co było nie tak kolego na weselu?

Ja ostatnio byłem 8 sierpnia, były 2 czy 3 dziewczyny, ale znajome, a zbytnią sympatią ich nie darzę.

To se siedziałem i paliłem ćfieje, albo łaziłem i słuchałem muzyki i jakoś sie kręciło. :unsure:

Ale teraz wesela bez towarzyszki to by było ciężko mi przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

tak to całkiem sympatycznie było,

tylko o to chodzi że nie było dziewczyn w moim wieku :unsure:

albo całkiem młode, "dzieciaki" albo starsze ;)

 

najstarsza z tych najmłodszych miała 12lat bo ją znam,

a najmłodsza z tych starszych z wyglądu 30 :P


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj