marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

BSZ110    163

Dokładnie, sms psuje wszystko...! Przez tel, gg czy nk to mozesz jedynie z nia popisac i lekko podbic ale najlepszy sposob to spotkanie! Wiadomo, dupe sciska i slowa nie przemowisz ale jak zalezy to wszystko pokonasz!!! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega BS dobrze mówi... przez sms-a jest prościej i czasem napiszesz coś. czego wprost nigdy byś nie odważył się powiedzieć, ale tak nie robią prawdziwi faceci... pamiętaj chłopaki nie płaczą, także spinaj poślady i jak wróci jest Twoja :blink:


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

No właśnie ja z tych co jęzor na spotkaniu z dziewczyną nie wie co ma ze sobą zrobić :blink: . No właśnie co do tego chłopaka to pewny bym nie był bo jest piękna i kolejki chłopaków się ustawiają do Niej a nie wiem kiedy wraca itd. Zaprosiłem Ją na kulig i myślałem że odejdziemy trochę od wszystkich i załatwię to no ale ze względu na rodziców pojechała na te ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Ahhh tak jak już każdy pisze, lasek nikt nie zrozumie :blink: A co do mojej sprawy to wszystko już wróciło do normy ale nie chce ja nalegać na spotkanie bo po co nalegać :o Wole poczekać tydzień bez niej niż spaprać sprawę i wogole juz jej nie widziec przez zycie!!! Musze cos wymyslec na 14 ale jeszcze nie wiem co... moze gdzies ja zabrac czy raczej do niej do domu. @330CUrsus dokładnie mam tak jak Ty, dziewczyna ładna i tez jest pełno chłopaków ale ja jestem z leksza na dobrej drodze bo mi sie juz "prawie" udało a to co sie działo to bym nigdy o tym nie pomyslal hehe :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ucieknie Ci przecież... jak Ona też coś do Ciebie czuję to prędzej czy później na pewno się zgodzi... chyba, że Ona do Ciebie nic to nawet gdyby nie miała żadnego chłopaka to zesrasz się a nie będziecie razem... będzie dobrze :blink: nie trać nadziei... cierpliwość popłaca :huh:


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mowiesz ze znasz ja od przedszkola wiec raczej nie powinna cie sprawiac zadnego porblemu rozmowa z nia, wiec smialo sie spytaj jej przez spotkanie sam na sam a nie przez smsa nie mieszka na drugim koncu swiata tylko gdzies nie daleko ciebie i wyjechala po prostu ale wroci wiec poczekaj cierpliwie jak wroci zabierz ja na spacer popytaj jak bylo ona ci opowie potem ty jej opowiedz co sie dzialo jak jej nie bylo a pozniej przejdz do watku ze jak jej nie bylo to sobie duzo myslales wieczorem jak lezales na lozku (bez podtekstow) tylko z drugiej strony boisz sie jej reakcji powiedz jej ze ci na niej bardzo zalezy ze chcialbys byc z nia blizej nie tylko jak kolega z kolezanka tylko byc para i czy da ci szanse zebys mogl zostac jej mezczyzna albo chlopakiem jak to woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Witam

Temat nie zamkniety a tu od 24 h cisza ????? Nikt nikogo nie podrywa panowie co sie dzieje?????? Czyzby wszyscy sie umowili?????

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja byłem dziś u Asi :blink: Pojechałem coś wydrukować ale sobie trochę pogadaliśmy :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I jakie efekty?

Mi Beata zachorowała i chyba nici z jutrzejszego spotkania...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ona teraz ma chłopaka wiec.... Ale miło było jo ujrzeć :blink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

temat jakos ucich czyzby zasypalo co nie ktorych i sygnal do neta nie dociera :blink: .. no do mnie jutro moja przyjezdza na weekend w niedziele ja ladnie odwioze do domu i znow trzeba bedzie sie meczyc caly tydzien zeby doczekac weekendu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widze Andrzej ze nie odpuszczasz?????

 

We mnie uczucie nie umarło mimo ze od 5 miesięcy jest z innym. Co będzie w przyszłości?? Nie wiem. Obrączki na palcu nie ma.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

A co się z mistrzem uwodzicieli w metodzie "na dzioba" zenonem dzieje??? Czyżby Andrzej mu bana podarował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Do wesela się szykuje. Przecież to dziś.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie... nie może się zdecydować z którą iść na wesele i dlatego Go nie ma :blink:


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jestem :huh: Ide sam heh :blink: Ale dobra, damy rade w najgorszym wypadku mamy pocieszyciela :lol: Mam zaproszenie na 18-stke do szwagra :) Tak że dobrze. Tylko co takiemu kupić, z kumplem myśleliśmy lalke dmuchaną :o:D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ciekawy pomysl z ta lalka :blink: albo kup mu flaszke i zamiast nakretki to smoczek tez takie widzialem prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

taa a on "nie ucz ojca dzieci robić" ":blink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj