marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Nie no kwiaty muszą być, a jeśli chodzi o takie rozmowy to tym bardziej :D

 

A jeszcze jedna moja rada z własnego doświadczenia.

Ja zaczynałem jeszcze szybciej od Ciebie z dziewczyną i wtedy rękę dałbym sobie uciąć za nią. I wiesz co?

Teraz nie miałbym ręki...

Wniosek:

W Twoim wieku nie trzymaj dziewczyny przy sobie na siłę, bo będziesz żałował, że tak szybko zacząłeś za nimi latać.

 

 

KWIATY to przezytek .. ile laska ma lat 30? czy jeszcze wiecej ze do niej z kwiatami chcesz startowac, ja swojej przez 2 lata prawie ani razu kwiata nie dalem i jakos jej to nie preszkadza ani nic nie mowi teraz na walentynki jej obiecalem kwiatka no to sie da zrobic .. wiec jesli dziewczyna jest mloda to lepiej nie startowac z kwiatami

 

a ta rada z wlasnego doswiadczenia to jest teks z filmu "chłopaki nie placza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

No ja tak tylko na chwle wpadłem. No za chwile lece na spotkanie. Co z tymi kwiatami? Ale jednak kupie :D

Bo wczoraj zapomniałem o pewnych sprawach.

Ona jest odemnie o rok młodsza, znam ją od dziećinstwa bo nasi rodzice to dobrzy znajomi. Często pomagamy sobie nawzajem w gospodarstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

KWIATY to przezytek .. ile laska ma lat 30? czy jeszcze wiecej ze do niej z kwiatami chcesz startowac, ja swojej przez 2 lata prawie ani razu kwiata nie dalem i jakos jej to nie preszkadza ani nic nie mowi teraz na walentynki jej obiecalem kwiatka no to sie da zrobic .. wiec jesli dziewczyna jest mloda to lepiej nie startowac z kwiatami

 

a ta rada z wlasnego doswiadczenia to jest teks z filmu "chłopaki nie placza"

 

 

Tak z chlopaki nie płaczą jak to fred mówił do tego drugiego jak w XII wieku zakładano omonto i orali nimi pole ! :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

No jakos poszło :D

Choć jej wytłumaczenie mnie zaskoczyło

Kwiaty jak najbardziej na + bardzo jej sie podobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jakie kopiłeś?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

no i widzicie babki lecą na takie rzeczy: kwiaty, otworzysz drzwi, pomożesz założyć kurtkę dla nas to duperele na które nie zwracamy uwagi a im od tego kolana miękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Zgadzam się babki na to lecą i jeszcze kilka komplementów i już jest milej :D

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak byle trzymać sie zasady że kobieta sie przemęczać nie może :D I masz respect + :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

@raf9411- i jak tam poszlo??? co powiedziała Twoja lasencja/? ma kogoś na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Nie nie ma nikogo na oku :D

Tak trochę głupio wyszło,załatwiała numer telefonu od tego koleśia dla koleżanki miała jakiś dług wdzięczności do tej koleżanki :D

Ale to spotkanie zbliżyło jeszcze nas do siebie. Dzięki chłopaki za tą rade żeby ja gdzieś zaprosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to nic tylko cieszyc isę ze jest dobrze i nie ma nikogo. Bo uważaj jak ktos się pojawi to Cię taka nienawiść weźmie że zrobisz z jego mordy obciążnik do MTZ-a i wyślesz na Białoruś :D Sam chciałem ale otrzeźwiałem dość szybko :D Więc staraj staraj i jeszcze raz staraj się żeby tylko ktos ci sie nie wpieprzył. :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko poszło po Twojej myśli raf9441.... gratuluje i życzę dalszych sukcesów w tej znajomości :D trzymaj się i nie puszczaj :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Albo do C-360, my już Czesiu mieli jednego kandydata na to, jo ni? :D

Ale to już przeszłość, a koledze pozostaje mi życzyć szczęścia i gratuluje udanego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Czesiu i lordhagen jak bendziecie mieli jakegoś kandydata na obciążniki do MTZ-a to powiedzcie...heh...pomoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak cos to przerób każdy ryj na obciążniki do MTZ :D

 

My już się dogadaliśmy w kwestii przerabiania na obciążniki :D popieram ;P


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Koledzy może spółkę załozymy i bendziemy robić i sprzedawać obciążniki do MTZ-ów...heh :D

 

Idziecie na to ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mam jednego już od 2 tygodni czeka tylko taki cieniutki to jedynie jedną walizke zrobimy do przodu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A u mnie hmm... nie wiem. Szczerze nie interesuje mnie to. Jak sie nie umiem spodobać dziewczynie to tylko mój problem a nie jakichś kolesi. Zostane sam na razie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Taaa? Tylko że to Ty starasz się o Nią a taki frajer zacznie coś wymyślać powie na cała szkołe i jesteś spalony. Takich od razu na stos.... :D Albo na obciążnik :D Mi tak zrobili nie raz...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tyle że jak dziewczyna jest w porządku i ma zaufanie, to nie będzie się przejmować, a jak słucha jakiejś klasowej pierdoły to tylko jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj