marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

jesli tylko dla jaj, to prosze bardzo :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

na tydzień??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Powiem wam tak. Nie myślałem że AF w takim tępie opanują dzieci NEO Niestety, opanowały nawet nie zdążyłem się odwrócic AF opanowane


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

rob tak zebys lepiej sie poczuł! jesli uwazasz ze tydzien wystarczy, to rób tydzien, jesli miesiąc, to rób miesiąc :D

 

zgodnie ze swoim sumieniem!


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

O kurde dożywocie?? Dam tylko tydzień.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to zrobilo sie powaznie widze Andrzej sie zdenerwowla teraz kazdy boi sie pisac zbey nie dostac %% albo bana :D . ale za byle co napewno tego nie daje tylko ma jakies powody i dobrze ze zablokowal bo wypowiedzi co nie ktorych byly zalosne i robienie sobie jaj to tez nie za dobry pomysl bo ktos bedzie chcial powaznie podejsc do sprawy a mu zaczniecie doradzac jak by szedl do burdelu a nie do ukochanej, a jak ktos dla jaj pisze ze jest ciemna masa i chce pomocy i kazdy sie stara mu w miare pomoc a on pozniej ze to zart to szkoda slow na takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja się nie boje bo tylko czasami odbiegam od tematu ale że hp to do wybaczenia. A zawsze jakiś realny problem mam


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Zenek nie strugaj teraz pajaca jak pisales ze to byla sciema wiec ci nikt nic nie napisze w tym temacie, pierw sobie robisz jaja piszesz ze to byl tylko zart a teraz chcesz to jeszcze ciagnac troche honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

no a ja mam takowy problem. Spotkalem sie ostatnio z moja byla dziewczyna i tak sobi rozmawiamy itd. i ona do mnie masz kogos? ja na to ze nie bo nie mam czasu itd. a wiem o tym ze chcialaby do mnie wrocic. No to ja do niej a Ty? ona nie. No to pytam a calowalas sie z jakims no i ona na to ze tak... znam tego chlopaka i jakos mnie to zabolalo... bo wkoncu to bylo ponad 13 miechow... Czy mieliscie moze podobny problem? i jaka byla wasza reakcja? wybaczyc takie zachowanie bo wsumie to ona byla wolna no ale jednak?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

19Damian89 a skąd wiesz ze zenek nas nie wkręcał?? Może naprawdę spotkał dziewczyne która zawróciła mu w głowie??

 

Pełnie że złap ją za ręke :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no a ja mam takowy problem. Spotkalem sie ostatnio z moja byla dziewczyna i tak sobi rozmawiamy itd. i ona do mnie masz kogos? ja na to ze nie bo nie mam czasu itd. a wiem o tym ze chcialaby do mnie wrocic. No to ja do niej a Ty? ona nie. No to pytam a calowalas sie z jakims no i ona na to ze tak... znam tego chlopaka i jakos mnie to zabolalo... bo wkoncu to bylo ponad 13 miechow... Czy mieliscie moze podobny problem? i jaka byla wasza reakcja? wybaczyc takie zachowanie bo wsumie to ona byla wolna no ale jednak?

 

Co prawda z Asio nie byliśmy paro ale podobnie mnie to zabolało gdy się dowiedziałem o tamtym ze to co więcej niż kolega :D Przebolałem to jakoś. Nei mogej jest układać życia. sama musi dokonywać wyborów. Ciekawe tylko czy nie będzie ich żałować w przyszłości.... by nie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

zenon1z2gor to zależy czy ci powiedziała żebyś się za nią brał czy żebyś ją brał(np.w aucie) :D No dobra ale bez takich :( łap za ręke i nic wiecej jak narazie :(


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

taa @zenon weź ją od razu do łóżka to też jest branie się za nią :D


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiesz. Jedne kochają to :D A od niektórej można po pysku dostać za propozycje z łóżkiem. Lepiej ją wyczuj tak dokładniej. do której grupy należy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

spróbuj.jak dostaniesz w pysk za taką propozycje to znaczy że nie lubi :D

najpierw dorosnijcie troche bo niektóre teksty mnie rozwalaja.

głupi ten temat.tez apeluję o zamknięcie.średnia wieku tutaj to 15 lat.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

mają prawo pewnie.póki co ja się wyłączam z dyskusji.udanych zalotów życzę :D


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

@Zenon nie czaj się tylko złap ją za udo i wmów że to dżudo :D jak dostaniesz w pysk to znaczy że Ci się należało :(

I wtedy w ramach przeprosin zabierz ją bigos :(


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Zenon idź najpierw do psychiatry najlepiej weź ze sobą od razu Rafała180........ A najlepiej to zamieszkajcie odrazu razem (jeśli jeszcze nie mieszkacie :D ). Strach się bać co z was wyrośnie de.....

Na początku to było śmieszne ale już nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Normalnie toja strasznie zawyzam srednia wieku, ale co do wieku to racja mysle ze kolega zenon wszystkich tu wkreca ,

popierwsze ma 14 lat i raczej dajcie sobie spokoj z propozycjami z łozkiem do tego trzeba dorosnac a jak ktos jest troche rozgarniety to nie bedzie zadawał pytan typu złapac za reke czy nie musnelismy sie paluszkami, rada jest taka kolego musnac to ty sie mozesz o własny tornister z ksiazkami. Jestem zdania ze srednia wieku w tym temacie powinna byc jakos okreslona . Wiem ze zaraz beda protesty itd , itp.

Dawanie banow i procentow mysle ze było nie bardzo uzasadnione , ale spoko nie dyskutuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenon idź najpierw do psychiatry najlepiej weź ze sobą od razu Rafała180........ A najlepiej to zamieszkajcie odrazu razem (jeśli jeszcze nie mieszkacie :D ). Strach się bać co z was wyrośnie de.....

Na początku to było śmieszne ale już nie jest

hehe dzięki kolego za życzenia :( pozdrawiam cie cieplutko :(


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a po co ograniczenia wiekowe .. jak cos piszesz to pisz to na powaznie w sensie nie ze robisz sobie jaja jak zenek z ta laska co niby ja poznal cofnijcie sie prae stron dalej to zobaczycie ze przyznal sie ze to byl wkret ..

 

 

a ze was odepchnelo od laski bo sie calowala z innym dobrze ze mojej nie odepchnelo jak chcialem do niej wrocic to ze poszedlem do lozka z inna fakt bylem wolny zostawila mnie no ale coz zdarza sei ale na szczescie nie przeszkodzilo jej to i jestesmy dalej ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj