marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

co w tym dziwnego?

pierwsza mloda babka wchodzi do twojego domu?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ciekawe jak będziesz spał gdy cie tak dziewczyna wkręci w miłość.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Panie Mod, wrzuc se na luz! ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zenek. Twoje oficjalne konto dostanie %% a to drugie Bana i tak Cię wyczujemy. Bo tutaj teraz czujność jest wieksza ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Widzę, że dawno mnie tu nie było ;) I taka ro***erducha mnie ominęła :/ ehh.

Czesiu a jak tam Twoja książka? Ale wiesz, że książka to nie scenariusz? scenariusz pisze się na podstawie książki :D Więc bierz się do roboty bo lato już nie daleko :D

 

Ps. Ale zenek frajerze to już nie jest śmieszne, troszkę już się to wszystkim przejadło. A Tobie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No sorry, ale wychodzi na to że forum przez Ciebie opustoszało ;):D Nie udało Ci się :D

 

a może ja zapuszcze hard cora.........

sytuacja 100% real. W zeszły piątek żona wyjechała a tu jakaś młoda babka puka do drzwi i co? mówi że sprzedaje Cyfre+ i pyta czy może wejść hehe i co byście zrobili?

 

Nie wiem czy to realna sytuacja była, ja już chyba przez tego frajerzyne w nic nie uwierzę na tym forum :/

dla mnie to jest ściema co napisałeś, bujną masz fantazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

kolo widze że wkońcu się rozumiemy piateczka ;)

Zenek nie jesteś moim ojcem nie będziesz mi rozkazywał. :D Byś chciał wiedzieć to skończylem gimnazjum....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

czesio, a czy my kiedyś się nie rozumieliśmy? Tylko 10% nas różni ;)

Zenon, miałeś iść już chyba spać, podobno już dawno po dobranocce? Wyłączaj to NEO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

żebyś tylko Ty tego nie zrobił ;) Heh żeby ci tylko adresu wkoncu nie zbanowali. Ale ja tym się nie martwie. Bo ten temat będzie zawsze żył, prawdziwymi problemami. Wkońcu Adrzej2110 kogoś pozna i napisze. Ktos na dyskotece się pochwali, ktoś wróci ze psotkania opowie jak było. Tak że będzie samo życie. :D

 

No kolo czasami małe nieporozumienia były :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zenon nawet nie wiem ile ten temat rozwiązał problemów!(w tym mój ;)). I będzie on żył jak napisał Czesio, bo jak by miał upaść to na 3-4 stronach by się skończył0. A mamy przecież ich ponad 280 :D


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Musicie ochłonąć. zamykam temat na 24 godziny.

 

 

PS:

czesio, a czy my kiedyś się nie rozumieliśmy? Tylko 10% nas różni ;)

To akurat was nie różni :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Wczoraj sie załamałem jak zobaczyłem ze temat zamkniety ale doczytałem ze tylko na 24 h ale widze ze cisza w temacie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

właśnie po to ten temat powstał, odskocznia od pracy i maszyn rolniczych i cieszy się największym powodzeniem


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Temat nie powstał żeby pisać brednie tylko jak uwieść dziewczynę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... na pewno trafi się jakiś ciekawy temat żeby popisać i Moderator będzie zadowolony ;P


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Temat nie powstał żeby pisać brednie tylko jak uwieść dziewczynę.

widze, ze nawet mod juz sie nie moze połapać i nie nadąża :(

 

tu jest brednia za brednią! farmazon za farmazonem! celowe lub nie.

Ja to robie dla jaj, bo nie moge na to patrzec obojetnie.... :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dla jaj to ci dam bana.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj