marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283

Polecam Żubrówke. Wspomnienia miłe nie są, chwalić sie za bardzo też czym nie ma, ale to była moja pierwsza, po której nie musiałem sie zastanawiać ,,co oni wszyscy z tymi zgonami alkoholowymi''. Sentyment... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po Finlandii jest ochota na następną ;) ale nie zapominajmy, że chodzi tu przede wszystkim o dziewczynę bo co z tego, że zdobędziemy poparcie teściów jak ukochana nie będzie do nas przekonana?? ale nie zaprzeczam, że dobre zdanie teściów jest przydatne :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

A co do flachy to polecał bym Finlandię albo Pana Tadeusza, a jeszcze lepiej byłoby gdyby teściu miał na imie Tadeusz. ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No finlandia dość kosztuje. Ale drożesze są tak że nie przejmuj się. No tak co ze ja mam poparcie jak mnie nie chce tak samo ona u moich ma ale mnie nie chce no i taka robota


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Najpierw to ty się zajmi dziewczyno a potem dopiero teściami. Odrazu cie nie przedstawi rodzicom.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Swięta racja Andrzej, to z dziewczyną bedziesz ślubował nie z teściami. ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... jak zdobędziesz zaufanie dziewczyny to i z teściami pójdzie dobrze bo na pewno będzie Jej na tym zależeć ;)


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Podchodż do sprawy na luzie tego kwiatu jest pół światu nie daj się pod pantofel wziąć


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dowiedz sie o czym marzy ;) Patrycja mi powiedziała że chciała by oryginalną płyte Verby, ja teraz w sumie tez. Jak by to przed świętami było. Prosze jaki prezent dla Niej. Ty możesz dać jej to co by chciała a by cię stać było przy jakimś posiłu a raczej po


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A jedna ważna rzecz. NIGDY NIE KŁAM!!! Na kłamstwie nie zbudujesz dobrego związku. W razei czego powiedz ze na to pytanie nie możesz teraz odpowiedzieć. Tylko nie schodź na tematy intymne żeby be było ze chcesz tylko się do niej dobrać. Poznaj charakter, zainteresowania, co lubi jeść, jakie filmy, muzykę. Moze traficie na wspólne zainteresowania to będzie o czym porozmawiać. Pamiętaj o filmach bo wtedy będziesz wiedział na co jo możesz do kina zabrać. Zwróć uwagę czy nosi biżuterie i jako.

Jeśli coś mocno ci się nie podoba w jej zachowaniu nie ukrywaj tego bo się okaże ze ona będzie tobą rządzić na wszystkie strony i powie żeś ty dzieciak a nie chłop.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Zenek pierwsze zajmij się swą ukochana a później teściami będziesz się martwił nam to łatwo mówić bo nie jesteśmy w takiej sytuacji jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

czesiu, jestem!;)

co chcesz abym ci napisal? :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

A jedna ważna rzecz. NIGDY NIE KŁAM!!! Na kłamstwie nie zbudujesz dobrego związku. W razei czego powiedz ze na to pytanie nie możesz teraz odpowiedzieć. Tylko nie schodź na tematy intymne żeby be było ze chcesz tylko się do niej dobrać. Poznaj charakter, zainteresowania, co lubi jeść, jakie filmy, muzykę. Moze traficie na wspólne zainteresowania to będzie o czym porozmawiać. Pamiętaj o filmach bo wtedy będziesz wiedział na co jo możesz do kina zabrać.

Jak wspaniale rozumiesz kobiety aż dziwne że jeszcze kawalerem jesteś ;)

 

Zenek słuchaj kolegów Uwodzicieli a zajdziesz daleko!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Odwal się. duży chłop po studiach a wyzywa jak dziecko na PW buhahahahahhaha No napisz to tutaj co na PW

 

A was słuchać to juz wogóle. Spaleni na starcie. Zenek chyba pamietasz jak koledzy kazali pytać czy do dzioba weźmie no nie? ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

pawelec masz 60% i co ciekawe cały komplet odemnie. ;) chcesz oberwać kolejne 10%?? Może bana??

 

Rafał widać ze wszytego o mnie nie wiesz. I dobrze

mam dla ciebie propozycje nie odrzucenia. przestań pisać w tym temacie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ale drogi kolego, za co chcesz mi to zrobic? podaj jakis powod! narazie to ty bezpodstawnie bazgrzesz po monitorze...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

cooooo????? widze ze ci sie nudzi....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

pawelec masz 60% i co ciekawe cały komplet odemnie. ;) chcesz oberwać kolejne 10%?? Może bana??

 

Rafał widać ze wszytego o mnie nie wiesz. I dobrze

mam dla ciebie propozycje nie odrzucenia. przestań pisać w tym temacie.

Szanowy moderatorze wybacz ale nie skorzystam z twojej śmiesznej propozycji :D Ja nic złego nie robię poprostu wyrażam swoje zdanie,a jeśli tego nie rozumiesz to nie wiem co robisz na stanowisko moderatora !!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

ostani post zenona jest na miare całej tej historii i tych super rad hehehehehehehehehehehehehehhe................

niech ktoś zapuści nową bajke.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A po zainteresowaniu widze że jednak od tygodnia masz kogoś.... Ładny kamuflaż. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj