marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

ale to co chcesz powiedzieć, że mam ją nadal zapraszać np. teraz na pizze? Nie wyjdę na głupka jakbym ją zaprosił znowu gdzieś do jakiejś knajpki?

Do szkolnego to każdy może. Wyjście na miasto pokaże ze masz wobec niej jakieś plany. Sama cio powiedizała zebytak sie nie bał. To jest właśnie wskazówka żebyś poszedł odważnie.

 

 

rafał jak masz tak pisać to nie pisz wcale.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenek najlepiej bedzie jak powiesz jej to po zjedzeniu kebaba ;) Pamietaj zachowaj spokój :D

 

 

+10% za głupie posty

Edytowano przez andrzej2110

.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ale gdy bedziesz tak myślał to nie ruszysz z miejsca jak nie zaryzykujesz to nie bedziesz wiedziała a pózniej się okaze ze mogłeś próbować bo by się udało i co :D to nie jest głupie dobrze ci koledzy radzą nie koniecznie coś zjeśc ale to sie przydaje gdy polak głodny zły jest :D wieć lepiej zołądki pełne mieć ;) jakieś piwko wypijcie i gdka lepiej bedzie szła pomyśl o jakimś kinie tak jak pisali moi poprzednicy laska załapała ze ty coś do niej a to juz jest plus jedno masz z głowy :D bo gdybyś jej nie pasowałto by z toba nigdzie nie chciała iść B)( patrzymy pozytywnie na to wszystko) :)tylko do przodu i nie wachaj się bądz sobą bo co ci z tego ze teraz pokazesz jaki jesteś a pózniej się zapomnisz i bedziesz soba a ona to zauwazy i juz klapa. wieć badz soba i do przodu powodzonka :)

 

ja bym ci radził znależć odpowiedni monent nie przy jedzeniu :) moze romantyczne spotkanie spacerek??? :)kwiatki w dłoń i cheja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A kiedy waszym zdaniem będę mógł powiedziec jej: kocham Cię? bo ja już jestem chyba pewien że to do niej czuję w końcu to już ok pół roku ;) jak się jej przyglądam

 

Nie prędko. Jak jej to powiesz to jesteś przegrany.

Najpierw jo poznaj, daj jej odczuć ze myślisz o niej poważnie a nie tylko do łózka zaciągnąć jak niektórzy tu ci radzą...

 

A jeszcze

Przez żołądek do serca:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Sztuczne dla dziewczyny?? To ma być sztuczna miłość??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Nie wiem co to za polityka żeby w temacie HP dostawać bana heh.Radze jak umiem a po to chyba jest forum żeby móc rozmawiać na różne tematy i wyrażać swoje poglady na dane sprawy w tym wypadku sprawe @zenon1z2gor. Więc szanowny moderatorze @andrzej2110 jak ci ulży to wpakuj mi jeszcze 10%!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie zrób tego błędu co ja. Wstrzymaj się jak najdłużej. Ja na jednej katolickiej stronie przeczytałem wypowiedź jednego księdza. Chodź by nie wiadomo co się działo nie możesz powiedzieć. To musi być taki moment gdy będziecie blisko siebie gdy cos zacznie się dziać będzie coś poczynać Ty też, wtedy będziesz wiedział że to ten moment że i Ona czuje to samo co Ty, wtedy dobrze jeżeli powiecie to równocześnie. Pamiętaj. Kto pierwszy mówi kocham, przegrywa.... Nie masz jej mówić ale okazuj. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Rafał180 Ty tak nie cwaniakuj, bo sie kiedyś na tym przejedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jak sztuczna miłośći to sztuczne kwiatki :D zywuteńkie tylko i wyłącznie a jakie to muszisz ją podpytać zawsze było ze czerwona róza :D a mi się trafiła ze tulipany wrecz kochała ;)

 

 

 

popieram czesia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Rafał dostałeś ostrzeżenie a nie bana (przynajmniej narazie ;) )


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja kwiatkiw w mrozy woziłem fakt nie w takie ale były. chociaz prawka nie miałem ale auto tak pod miasto podjechałem a kwiatki mi kumpel dowoził i jechałem :)tylko się nie spiesz wszystko pomalutku ze spokojem wszystko w swoim czasie ;) pametaj co się szybko zaczyna lubi sie szybko kończyć...

 

 

 

pogadaj z kumplem który miałby prawko lub bratem czy siostrą jak masz czy by nie mogli cię gdzież zawież :D 5 min na mrozie kwiatki przezyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Masz się za nio brać a nie powiedzieć te 2 słowa. Ja powiedziałem je Asi za szybko i jest teraz z innym...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko trzeba jeszcze wiedzieć jakie kwiaty lubi ta dziewczyna i czy w ogóle lubi.. :D żeby nie załapać minusa na samym początku ;) jedno jest pewne-kwiaty dla teściowej jak najbardziej, żeby się podlizać he he... :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

bardziej brać to nie znaczy ze masz jej wszystko dac co masz. dzisiaj opór słodkości jutro tez zabraknie ci pomysłów a ona bedzie chciała jeszcze i co zrobisz??zenek spokojnie zycie nie zając nie ucieknie tym bardziej ze młody jesteś :D

 

dla teściówki pózniej :D musisz z nią pogadać ale zawsze gest sie nawet liczył za takie coś minusa nie powinniem mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A dla teścia flaszka. Ale to dopiero potem.

Byle nie żółte tulipany - symbol rozstania.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ja bym kupił Patrycji róże ale wiem że Ona nie lubi. Ona lubi słoneczniki, tulipany. Tak że zaczne hodować słonecznik na ziarno ;):D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Kolego dobra rada ode mnie, nie śpiesz sie wcale z tym. Poczekaj, aż będziesz na 100 procent pewny, że ona odwzajemnia twoje uczucie. Ja sie pośpieszyłem, powiedziałem zbyt wcześnie, teraz już nic się nie zmieni, nie licząc tego, że nasza przyjaźń sie rozpadła. Tak. Dziś powiedziałem coś głupiego, ona zaraz foch że wszystko tylko na nią. I od tamtej pory zniknęła atmosfera, skończyły sie przyjacielskie rozmowy. Teraz tylko jak coś pytam to odpowie, a to i tak jakby zapomniała zredukować pod góre. Ledwo ledwo. Ale ciul tam, jakiś czas sie poobserwuje co będzie dalej, jeśli wróci do tego co dawniej, to jest ok, a jeśli będzie dalej skokała, to niech se szuko nowego przyjaciela, bo ja nie będę sie do czyichś humorów wiecznie dostosowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ba... :D o teściu nie wolno zapomnieć.. ;) a brać się trzeba tylko nie możesz Jej we wszystkim ustępować... czasem trzeba być twardym a nie miękkim jak to mówią :D zenon nie bądź condom- nie pękaj :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wiesz zalezy kto jak uwaza moja była lubiała i zółte dostała parę razy ale rózą nie pogardziła wiecej róz dostała jak tulipanów i przed koncem tez róze a i tak się rozstalismy :D;) B):D:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zostaw te flaszkę w spokoju ;) z tym to muszisz naprawdę poczekać :)lepiej przystopujmy bo jeszcze coś bedzie nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ma być dobrze to nawet żółte tulipany nie rozwalą tego.. z flacha najlepiej żeby była dobra... Żubrówka może być... ja osobiście polecam Finlandię mandarynkową ;) super sprawa... tylko nie wyskakuj z wódką od razu żebyś teścia nie przestraszył i nie zraził do siebie :D


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ty do teścia z dolnej półki wyjeżdżasz. Z tych co podałeś to według mnie to żubrówka. No ale zajdź do sklepu i weź jakąś konkretną zainwestuj te 30 zeta na lepszą flaszkę chyba nie zbiedniejesz za te 10 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No Finlandia może być. Ale teściów musisz poznac bo jak abstynent? Moze pali. Kup cygaro ;) Po Finlandii nie ma kaca podobno :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj