marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz"!!

 

Ni wioski nam germanił, Bizonów stanie hufiec nasz, Ursus będzie nam hetmanił.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Co wy chcecie od Czesia i od Niemców. Żeby szkopów nie było to skąd byście sprowadzali ciągniki, kombajny i inne maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Żeby szkopów nie było, to kto by wymordował tylu ludzi w ubiegłm wieku ;)

 

No ale nie ma co rozpamiętywać już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Jakby Niemców nie było to byłby ktoś inny, masz problem. Nic do nich nie mam, ale nie ma potrzeby zachłystywać się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Żeby szkopów nie było, to kto by wymordował tylu ludzi w ubiegłm wieku ;)

 

No ale nie ma co rozpamiętywać już.

 

Stalin wymordował 4x więcej więc nie ma sie co martwić :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Dobra skończmy a nie o historii będziemy gadać ten temat nie został stworzony do gadania o historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jakby Niemców nie było to byłby ktoś inny, masz problem. Nic do nich nie mam, ale nie ma potrzeby zachłystywać się nimi.

 

Ja też do nich nic nie mam, jeno żartowałem. A że trafił się kiedyś taki jeden pan Adolf... to już przypadek - Polak też mógł być taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Stalin wymordował 4x więcej więc nie ma sie co martwić ;)

Dobrze ze Turbonomoman sie o tym niedowiedział...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

No to moze ja sie pochwale... Poznałem fajną dziewczynę B) . Tzn, patrzyłem za nia pol roku, dla mnie to byla wersja elegance. Od zawsze w autobusie jak siadala to ciągle na nia patrzyłem ale zawsze wiedzialem, ze i tak szans nie mam. Jakis miesiąc temu napisałem do jej najlepszej koleżanki, popytalem ja o nia... co gdzie i jak ;) o numer sam się starałem i sie jakos udalo. Pisze z nia duzo i jakims sposobem udało mi sie ja zabrac tu i tam, wczoraj bylem z nia dysku no i jakos nie dalo sie wytrzymac i wiadomo co było :D

Kazdy kto ją zna mowi, ze u niej nikt nie ma szans... fakt ładna jest, charakter tez ok, nie jest podstrzelona jak 75% dziewczyn na swiecie ale im więcej ją poznaję tym bardziej mnie zastanawia co robic. Nigdy bym nie pomyslal, ze mi sie "wogole" u niej uda bo to jednak trzeba miec farta. Powiedziała mi, ze moge zapukać do jej serduszka ale ja juz kurna sam nie wiem co mam robic??????

Ciągle mysli o niej, rano, południe i wieczorem! Jedyne co mnie zatrzymalo to to, ze powiedziala mi, ze nie potrafi byc dlugo z chłopakiem. O dziwo miala tylko 1 chłopaka w życiu i przez niego sie skuła i jest jak jest. Co chłopaki mysliscie? co robic? Ze spotkaniem nie ma problemu, wiadomo czasami jej nie pasuje jak i mi, jade z nia 3 razy w tygodniu do szkoly. Jesli mam podac jakies szczegoly to pytajcie. Ciężka sytuacja jak dla mnie :D jednak wersja elegance ale sa problemy czy isc dalej czy stac i zostawic to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

mlody jestes, wiec sie baw ;)

zapomnij o tym ze to dziewczyna z ktora spedzisz reszte zycia! w ogole durne jest takie myslenie w wieku 15-20.... no ale tak juz jest z zauroczeniem.

człowiek sobie wyobraza nie wiadomo co, a pozniej okazuje sie ze wcale taka idealna nie jest :D

w ogole takich sytuacji bedziesz mial jeszcze kilkadziesiat, wiec nie napalaj sie!!

rób to, na co masz ochote ale z głową :D i z szacunkiem do drugiego czlowieka.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Durne? Może dla Ciebie ale każdy do chu*a pana jest inny. I jedni mogą byc juz do konca życia ! Ty masz tylko jeden typ i myślisz że nie może być w wieku 20 lat nic z tego. Może rzadziej ale wierz mi że piękne zwiazki wychodzą. Lepiej ty znajdź swoją na zawsze bo powiem Ci tylko sie nie obraź, dziadziejesz powoli.... Mój brachol na ostatni gwizdek znalazł narzeczoną. I Dzięki Bogu... No ale Ty lepiej wiesz czy to miłość czy zauroczenie. Bo ty jesteś wszechwiedzący...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Hehehe znow tak nie ma ze to pierwsza sytuacja, mialem rozne przejscia... ostatnio 3 letni związek z dziewczyna, jakies tam małe skoki w bok, krotki czas temu tez inna ale to nie to na ktora polowałem pol roku.

 

Takie już jest życie, ze kazdy sie zauroczy a ja mam problem z tym, ze nie wierzyłem w to, ze sie uda a zaszedlem bardzo daleko i nie wiem co robic bo to naraz przyszło i zatkało mnie. Cholera wie co najlepiej zrobic... Jednym słowem przewalone z laskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

a co to znaczy wedlug Ciebie 'na ostatni dzwonek' ;):D ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Bo się zrobił taki maruda i by dziwaczył jak Ty ;) Teraz się żeni wkońcu. Też lepiej znajdź tą drugą i się ożeń. Moge ci wódke sprowadzic ze słowacji żeby nie kosztowało jak w GS-ie :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Czesiu trzeba było nic nie mówić bo jak dla wszystkich zaczniesz sprowadzać to tir-em będziesz musiał jechać na Słowację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@ BSZ110 kurde człowieku jaki masz problem ;) pamietaj co użyjesz to twoje,bierz sie za nia i sie nie oglądaj jak fajna dupeczka :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno wam powiem. dziewczyny/kobiety nikt nie zrozumie ;)

 

Dzisiaj rozmawiając przez GG z przedstawicielką płci pięknej doszedłem to tego samego wniosku! :D


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Czesiu, czy Ty tez masz taka zieloną glowe, i widac maly kawalek mozgu jak w kreskówce?? no i te oczy.... jedno oko na maroko, a drugie na kaukaz ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj