marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

Dobrze myślisz, nie rozmawiaj z nią, sama jeszcze przyjdzie błagać Cię na kolanach.

Czesio, a po jakie g.... rejestracja? haha :)

 

A co jo bede sie płaszczył przed dziewuchą, mam troche godności jeszcze, jak mnie nie pokocha to przecie jej nie zmusze ;D ale co mi szkodzi spróbować

 

Czesiu moge Ci załatwić starą blache od przyczepy z lubelską rejestracją bo kiedyś ojciec znalazł i do dzisiaj gdzieś mam. Troche nielegalnie ale bez rejestracji z własnym wkładem finansowym sie obędzie więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@Rafal180 nie no ale jakos caly tydzien przed pilem z kumplem po cwiartce a jak mialem jazdy przed to zawsze po jazdach do sklepu i dajesz a na egzamin poszedlem lekko zmeczony ale nie zeby mnie jeszcze trzymalo czy cos w tym stylu po prostu zmeczenie troche nie wyspany ale dobrze ze teorie zaliczylem a na prkatyce bylo ciezej kilka bledow ciezko bylo sie skupic no i znaku sie nie zobaczylo i koniec egzaminu .. w szkole tez nie bylo lekko na kacu dopiero na 7 lekcji zaczelem kontaktowac a tak to spalem cale lekcje prawie ..

 

a cod o tej 18 to u siostry bylem w dresach a do kolezanki mojej dziewczyny mam isc w gajerku

 

 

Czesiowi chodzilo chyba raczej z ta rejstracja o slub cywilny .. tylko nie wiem czy wiesz Czesio ze teraz takich rzeczy nie ma chyba ze bierzesz sam cywilny ale jak bierzesz koscielny to nie masz wczesniej cywilnego jak to bylo kiedys .. ksiadz to zalatwia podpisujesz cos u ksiedza i jest ok .. nie smigasz dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Trzeba było tak od razu mówić, że mamy Ci polecić firmę jaką założysz na imprezę. Ja polecam Ci Reebok lub Nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Rafał nie no bez przesady a jakos zapomialo mi sie przebrac ale chociasz wygodnie bylo, a w koszuli czy w garniaku po godzinie bym wychdozil z siebiebobym nie to denerwowalo .. nie no mi chodzilo o cos eleganckiego ale luznego a nie zaraz garnitur albo dresy . to bylo u siostry wiec wiesz i tylko rodzina byla wiec tam byla luzna atmosfera zeby nie zima to moze bym i w krotkich spodenkach latal haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Najlepiej załóż dresy i lakierki to najlepsze połączenie!!no i nie zapomnij o białych skarpetkach do czarnych lakierów bo to podstawa udanej zabawy!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

no to jsakes jeansy i koszula to by mogło byc, luznie ale wiesz nie mozesz w dresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Sam już nie wiem jak doradzać ludziom. Ja się staram piszę co myślę, a ktoś kto potrzebuje porady komentuje moje propozycje, to po co się pytać na forum o takie rzeczy?

 

Jak dla mnie to możesz założyć 2-filcan gumianu (dwu filcan gumianu) potocznie - wyjściówki, albo 2-gumian trampczanu haha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Wiesz rozwazam kazda propozycje i twoja i Rafała wydaje mi sie na zbyd sztywna to 18 kolezanki a nie 80 babci :) ..Filipa propozycja najbardziej mi odpowiada bo jest i elegancka i nie jest sztywna taka w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zapytaj się kolegów co tez będą jak się ubierają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Adrzej ale ja tam nikogo nie znam oprocz mojej dziewczyny, ta laska do ktorej ide na 18 to jest kolezanka z klasy mojej troche ja kojarze i jeszcze jedna co bedzie z chlopakiem to znam 4 osoby na 40 ktore ma tam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

damian jak będzie świecona woda, zwana rownież wodą ognistą to poznasz wszystkich pozostałych


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

damian jak będzie świecona woda, zwana rownież wodą ognistą to poznasz wszystkich pozostałych

 

 

Jak ja nie pijacy chlopak jestem wiec raczej nie bede pic tylko toast i nic wiecej :) bede mojej pilnowal zeby sie nie uchlala haha bo tam beda jej kolezanki i juz palnuja sie zechlac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

aadams7 lub woda rozmowna;p

 

jak to 18 to będzie luźna impreza ja bym się ubrał po normalnemu np jeansy i polówka i na to sweter albo bez swetra;p jak założysz elegancką koszule to w oczach jej rówieśników wyjdziesz na "Janka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja już po kilku 18 łaziłem w tym swojej więc wiem co nie co.. zwykle przychodzili normalnie ubrani... bluza jakas polówka lub koszula z kołnieżem jeansy... po prostu luźno i wygodnie... Andrzej też ma racje mozesz sie popytać kolegów którzy tam idą jak będą ubrani.. ale na 99% tak jak powiedziałem;) Rafal180 jeden z admiistratorów ma taką ładną sygnaturke "błogosławieni Ci którzy nei mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego w słowa" czy jakos tak... moze zastanów sie czasem co piszesz...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
zwykle przychodzili normalnei ubrani... bluza jakas polówka lub koszula z kołnieżem jeansy... po prostu luźno i wygodnie

 

Zazwyczaj to bluza a w niej połówka. laugh.gif

 

Na moje to koszulka/polówka i jeansy, jeżeli lubisz pantofle to możesz założyć... Zresztą każdy ma swój styl. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przednie laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

U mnie podryw udany, zasnąłem sobie obok panny, a droge w między czasie mi totalnie zawiało...

Około 2 km od domu wbiłem sie golfem w taką zaspe że drzwi nie mogłem otwożyć... :D Jak wyjechałem od Ani zaspany tak w drodze momęt sie przebudziłem. :lol:

Wesoło było, ale na nastepną randkę jade Zetorem. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

I co Ci powiem to Ci powiem ale Ci powiem. Genialny pomysł :lol: A dziewczyny lubia oryginalność :) Żeby midali rusina ... :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja do Asii pojechałem czasem ferdkem ale nie samym a z praso :D Oczywiście mi bardziej zależało na spotkaniu z nią niż na prasowaniu :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Taaa

Przyzanj się Andrzej, zarobić pojechałeś, a że obok była piękna dziewczyna to i miło się robiło. :lol:

 

Ja u Ani byłem już wiele razy Zetorami, ciapkiem jeszcze nie byłem :D może kiedyś...

 

Nawet kiedyś jechała ze mną w 7245 i nie mogłą się nadziwić że w ciągniku może być tak cicho. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj